בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות מיניות בדאנג'ן

the rain song
לפני 7 שנים • 24 באוק׳ 2016
the rain song • 24 באוק׳ 2016
לא התכוונתי למשטרה.
התכוונתי לבעלי וצוות המועדון.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 באוק׳ 2016
הטרדות מיניות יש לדעתי, בשלב זה או אחר, כמעט בכל ליין של מסיבות. לא זכור לי ליין שבו לא קרה שנאלצתי להעיף ידיים לא רצויות שנשלחו לנשים שאיתי (או שהן העיפו את הידיים האלה בעצמן) או שגברים בלתי רצויים לא נעמדו או התיישבו בטווח 0.08 סנטימטר מהן (או פחות מזה).

תלונות לצוות המועדון הן לא פתרון בעיניי, גם אם הצוות קשוב ואכפתי. כשאתה במסיבה, אתה לא רוצה לעזוב הכל ולהתחיל להתעסק עם הדברים האלה, אתה לא רוצה להתחיל לחפש עכשיו את הבחור (שממילא כבר אוים על ידך, ולך תזהה אותו בחושך), אתה לא רוצה להתחיל להכנס לבירורים, ובעיקר - אפילו אם יעיפו אותו משם, כנראה שיש שם אחרים שיעשו אותו הדבר. כי מניסיוני, הטרדות במסיבות קשורות בעיקר לקהל שמורשה להכנס בשעריהן ופחות לשאר הדברים שמארגני המסיבה מנסים לעשות בנדון. ככל שמסיבה מכוונת יותר לקהל בדסמי שבא לעשות בדסמ, לקהל שצריך להרשם מראש בפורומים בדסמיים, לזוגות - כמות ההטרדות פוחתת פלאים. כשמסיבה נפתחת לקהל הרחב ומכניסים כל אחד, פתאום היא מתמלאת כל מיני טיפוסים קריפיים שמסתובבים שם בגפם, בוהים ונוגעים. יותר מליין אחד שהתחיל נפלא ונטול הטרדות עם סינון קפדני של הבאים בשעריו נהרס בצורה הזו כשהשתנה הרכב האוכלוסייה בו (כי כנראה לא כלכלי לנהל פה מסיבות שמוקדשות לבדסמ פרופר, וזה מאד חבל).
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 24 באוק׳ 2016
זה מה שקורה שכל אחד שקרא וראה 50 גוונים של חארטה חושב שהוא כבר חלק מהסצנה ומגיע למועדונים ולאתרים...
the rain song
זאלו, עניין הזוגות בלבד יפה בתיאוריה.
במציאות, אנשים מגיעים למסיבות (לפעמים) כדי להכיר, הם נטולי בן/בת זוג.
אז הפתרון הוא להתחבר עם מישהו בחוץ ולהכנס כ"זוג" - וזה מה שקורה.
חוץ מזה, אתה לא זוג - אסור לך להכנס!
כנ"ל הומואים ולסביות

השיטה היחידה היא להכניס אנשים שיודעים שוואט דה פאק להטריד?!?!
וזה, לא הכי ריאלי לצערי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 באוק׳ 2016
הרעיון הוא פחות להכניס רק זוגות הטרוסקסואליים ויותר למנוע כניסה מגברים שבאים בגפם, שהם אלו שאחראים לרוב המכריע של ההטרדות. במועדוני פטיש וסווינגרס בחו"ל יש הרבה פעמים מדיניות של אין כניסה לגברים בודדים, והם יודעים למה. מסכים שבמסיבות בדסמ בארץ זה פחות ישים, אבל חבל שכך, כי זה באמת היה מצמצם בהרבה את כמות ההטרדות. 

אני כן חושב שאפשרי להכניס רק אנשים שמבינים שלא שולחים ידיים לאישה שלא הביעה בך שום עניין. הייתי במסיבות כאלה, והן היו כאלה כי מראש הן כוונו לאנשים שבאו לשם כדי לעשות בדסמ. אנשים כאלה נוטים להיות הרבה יותר מודעים לנושא ומכבדים את המרחב של אנשים אחרים שגם הם באו לעשות בדסמ (כמובן שלא במאה אחוז, אבל אף פעם אין מאה אחוז בחיים). זה אפשרי, השאלה אם גם משתלם. כרגע נראה שזה לא משתלם, אבל זה כבר תלוי בנו, האנשים שהולכים למסיבות ויכולים במו ארנקנו לקבוע מה ישתלם ומה לא.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 24 באוק׳ 2016
אני כבר 13 שנה בסצינה, הייתי ברובם המכריע של הליינים, למעט מה שהיה בשנתיים האחרונות, נגיד.
אני יכולה לומר לכם שגם בדאנגן הישן ביפו היו אותן תלונות. יתרה מכך, קיבלתי שם יותר הצעות מיניות כמו להיות הכיסא שלי או ללקק את כפות רגליי כל הזמן, בעוד היום אני הרבה פחות מקבלת (לדעתי זה בגלל שאז זה היה חדש ואנשים התלהבו). אין לי בעיה עם זה, כן? לפעמים זה יכול להתאים. אבל היו כאלה שהציקו. היו כאלה שנדבקו ועמדו קרוב מאוד כמו שזאלו תיאר. 
היה את יום שלישי שהיה יותר לאנשים מהקהילה ובאו אותם אנשים בערך והיה את יום חמישי שהיה יותר המוני ופתוח לכולם. 
תמיד העדפתי מסיבות סגורות לקהילה או בעיקר לקהילה. גם אז היו תלונות שכל ההטרדות האלה הן בגלל ונילים וסקרנים שבאו לראות/לזיין/לעשות מסיבת רווקות/להריץ צחוקים.
כן, כבר אז הרגשתי כאילו אני אריה בכלוב בגן חיות ובאים לצפות בי, וזה חרא של הרגשה.
מטעמים כלכליים אף בעל ליין לא ניסה או הצליח לאורך זמן לסגור לחברי הקהילה בלבד. הטענה הייתה שיש לנו קהילה קטנה מידי, וזה לא אפשרי כלכלית. במיוחד בתקופות שהיו שני ליינים באותו לילה או יום אחרי יום והייתה תחרות עזה.

מי שבעיקר מטריד זה ונילים וחדשים.
נכון שגם בודדים, אבל אני נגד מסיבות לזוגות בלבד. בתור אישה בודדה, לא בא לי לבוא למסיבה שכל הגברים כבר תפוסים או תפוסים כביכול. אני רוצה שיהיה לי מבחר של גברים בודדים. וזה לגיטימי מאוד שגם גברים בודדים יוכלו להגיע כדי להכיר.

בשנה האחרונה הלכתי למסיבות של אלכסיי בחיפה, וברגע שראיתי כי טוב, הפסקתי להגיע למרכז לחלוטין (אני צפונית). המסיבות שלו היו קטנות ואיכותיות, ככל הידוע לי לא היו ונילים בכלל או שהשתרבבו מעט, כנראה בגלל חברים בדסמיים. זה היה תענוג. לא הטרידו אותי שם, לא הרגשתי כמו גן חיות ואנשים הרגישו בנוח מאוד לעשות סשנים בכל מקום. אחת הבעיות של ההטרדות וריבוי הונילים, זה שבדאנג'ן אין אווירת בדסמ, לטעמי (ולטעמם של חברים נוספים שלי), אין כמעט סשנים ויש יותר זיונים ומין אוראלי ואווירה סליזית. זו עוד סיבה שנמנעתי להגיע לשם במשך תקופה ארוכה מאוד (לשני הליינים הקיימים. לא הרגשתי הבדל ביניהם, למרות שיש הטוענים שיש).

אין לי בעיה עם ונילים וסקרנים, כולנו היינו שם פעם.
הבעיה שלי היא עם אלו שאין להם שום קשר לבדסמ ובאים כי הם קראו על הדאנג'ן בתקשורת ונראה להם מגניב/מסקרן. אתם לא מבינים אפילו את כמות האזכורים על הדאנג'ן וכמה אנשים הולכים לשם בשביל הקטע והסקרנות מכל מיני קבוצות סקס בפייסבוק שאני נתקלת בשם. זה כאילו שאם אני אלך לשם, רוב הסיכויים שאתקל במורה שלי מהתיכון, בקולגה מהעבודה או בשכנה, והן בכלל לא בקטע!
זו עוד בעיה משמעותית לחלק גדול מאיתנו.

לצערי הרב אלכסיי מפסיק את המסיבות בחיפה והבנתי שגם ליינים נוספים במרכז. 
אני הולכת יותר לכיוון של פליי פארטיס, אם יהיו, ופחות מסיבות גדולות וציבוריות.

הפתרונות בעיניי הם:
1. מסיבות לחברי קהילה בלבד, כאלו שדורשות הרשמה מראש.
2.הסברה בפירסומים של המסיבות וכשאדם רוכש כרטיס- על כל מסיבה.
3. הסתובבות של DMים במסיבה, שיהיו מסומנים בבירור- גם כדי להוות כוח הרתעה ופחות תהיה את הבעיה של לעזוב הכל ולחפש מאבטח (לפני שבוע הייתי בדאנג'ן ומישהו פנה אליי 3-4 פעמים בהצעות למרות סירוב מוחלט, ורק כשאיימתי שאפנה לביטחון, שיחרר ממני. אבל מי יודע כמה זמן ואיך בכלל הייתי מוצאת איש ביטחון) וגם כדי לבדוק שהכל תקין ואין בעיות בסשן שמתרחשים מכל סיבה שהיא (למשך פעם ראיתי שולטת מסשנת, היה ברור שאין לה מושג מהחיים והיא גם הייתה שיכורה והצליפה באיזור הכליות. זה היה מזעזע ובלי אחראי לחלוטין, וכשניסיתי להעיר- חטפתי מטח קללות עסיסיות. DM היה יכול לפתור את הנושא יותר טוב)- על כל מסיבה.

ולא, זה לא קורה במסיבות וניליות. גברים הרבה פחות מרשים לעצמם לגעת לי בתחת או ברגליים כשאני רוקדת סתם. מקסימום בעדינות במותן כדי להסב את תשומת לבי  (וזה גם מרתיח). הם לא מיד מציעים לי הצעות מגונות וגם לא אחרי קצת דיבורים.
the rain song
אנשים חדשים שואלים איך אפשר להכיר וממליצים להם להגיע למסיבות ואז כשהם מגיעים, הם לבד, כי הרי הם מעוניינים להכיר והם גם חדשים אז הדורמנים לא מכירים אותם ולא נותנים להם להכנס.
לא כולם ידעו כבר ברחם שהם בסצינה ולא כולם נולדו עם מילת בטחון ושוט זוהר ביד.
זה משנה אם מישהו נחשף לבדסמ בגלל 50 גוונים או סיפורה של 0 או בכלל עשה דוקטורט על "המזכירה"?

כשעושים מסיבות נושא סטייל מיילדום או פאמדום או מה שלא יהיה אני מסכימה שצריך להקפיד על הרשמה מראש כולל כל הניקים שמתכוונים להגיע ולא סתם + בן זוג. אז בהחלט יש מקום לשים לב שמי שמגיע באמת מבין לאן הוא הגיע ושזה לא מסיבת "להציץ על הסוטים האלה".
אבל המסיבות הכלליות האלה נועדו קצת להיות בדסמ וקצת פטיש וכיף בעיקר.
וגם להכיר אנשים וגם את העסק.

גם אני הייתי פעם חדשה וסקרנית והגעתי למסיבה לבד. ואתם יודעים מה? אף אחד לא הטריד אותי. אבל אף אחד.
וגם אז הוותיקים אמרו שהיום זה סתם מסיבת כיתה ויש מלא גברים בודדים וונילים סקרנים.

גבר בודד הוא לא מילה נרדפת למטריד בדיוק כמו שלא הג'ינס הופך מישהו לוונילי טפי עליהם והשחור לבדסמי בדם מאז תחילת דברי הימים.
על הג'ינס מקפידים כאילו בנפשינו הוא, על ההטרדות בפנים שמים זין.

לא צריך להרחיק אנשים כאלה בשקט ובנחישות כשמישהו מתלונן.
צריך להרחיק ברעש ובנחישות. כדי שאנשים שלא הגיעו עם ההבנה הזאת מהבית, יבינו שיזרקו אותם מהמקום לכל הרוחות.

אני לא יודעת איך אפשר לפתור את זה מעבר לזה. כרגע הפתרון עבורי הוא כפי שזאלו אמר,  להחליט מי יקבל את כספי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 24 באוק׳ 2016
יש לי שאלה, כשהגעת לראשונה לדאנגן- האם נרשמת קודם בכלוב? איך שמעת על המסיבה?

אתה לא צריך להיוולד עם שוט ביד, אבל אם אתה בכלוב ואתה קצת קורא קודם חומר בפורומים, בלוגים, מדבר עם אנשים ורק אחכ אם אתה מתחבר אתה בא למסיבות- זה אחרת.

את צודקת שגבר בודד הוא לא מילה נרדפת למטרידן, אבל המציאות מראה שהם הפוטנציאל המרכזי לבעיות.
בעצמי אמרתי שגם נשים יכולות להוות בעיה, אבל לא מהטרדה- להצליף בלי שיש להן מושג איך או יצא לי לראות בנות צחקקניות מוציאות טלפון ומצלמות סשן על במה... ברור שהן לא בקהילה. בדסמי בחיים לא יעשה את זה.
גם במסיבות חילופי זוגות מביאים זוגות בלבד או נשים בלבד, ולא גברים בודדים, כי גם שם זה קורה יותר.

וכמו שאמרתי- הסברה וDMים בכל מקרה, מסתובבים ומראים נוכחות.
the rain song
הכרתי מישהו בג'יי דייט ודרכו נחשפתי לסצינה ולמסיבות.
הייתי בלימיט ולא בדאנג'ן, אגב. אני לא וותיקה עד כדי כך.
ולא, אז עוד לא היה לי כרטיס בכלוב.