צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות מיניות בדאנג'ן

נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}
 הבעיה העצובה שגם אם מישהי תלך ותתלונן ס עד להניח שבמשטרה יגידו לה
״אז מה חפשת במקום כזה?״
סליחה על השוואה... זה כמו שזונה תלך להתלונן במשטרה שאנסו אותה.
זה כמו שחשפן יגיד שנשים מטרידות אותי מינית שהן נוגעות בו... אז יגידו לו אז למה הלכת להיות חשפן?
אז להתלונן אין באמת אפשרות בסיטואציה כזאת עם משטרה כמו שיש לנו.

לכן מה שעשית כאן מאוד מוערך כי הוא פותח דיון על נושא שאני כמעט בטוחה שאם לא כל אחד חווה כאן הוא בטוח ראה באחת מביקוריו בדאנגן. 
masquerade​(נשלטת){משוייכת}
לפני 7 שנים • 24 באוק׳ 2016
תודה! ומסכימה לחלוטין
הכיוון הולך תמיד ישר להאשמת הקורבן
אני חושבת שלפחות פה חשוב לעלות את זה ולדון בזה, כי זה רלוונטי בכל מקום ובמיוחד בעולם שאחרים כל כך מנדים והולכים למקום של "זאת אשמתך", כמו שאמרת
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 24 באוק׳ 2016

מנסיון מר

בלוסום​(לא בעסק) • 24 באוק׳ 2016
the rain song כתב/ה:
לא התכוונתי למשטרה.
התכוונתי לבעלי וצוות המועדון.
זה ממש לא נכון.. הטרידה/תקפה אותי מינית מישהי במקסים. פניתי והתלוננתי - והיא המשיכה להגיע כאילו אין מחר.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 25 באוק׳ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 25 באוק׳ 2016
מנסיוני בדאנג׳ן כשמתלוננים על הטרדה בפני DM הוא וההנהלה בודקים קודם אם זה מטרידן שמכניס כסף למועדון ועל פי זה מחליטים אם לפעול או להתעלם. מאז הפעם ההיא כמעט והפסקתי להגיע לדאנג׳ן למרות שהייתי מבלה בו רבות עוד מימי יפו העליזים (כמעט כל ביקור בו היה מלוה בהטרדות כלפי נשים שהבאתי איתי).
בביקור האחרון שלי הרגשתי אמנם קצת שיפור בשמירה על "החלק האחורי" של המועדון, אך צרם לי שראיתי בכניסה גברים בודדים שמול עיני המארחת והמאבטח עוברים אישה אישה ומבקשים שיגידו שהוא בא איתן- והם מכניסים אותם. מה שווה להצהיר שלא נותנים לגברים בודדים להיכנס כשבפועל קורצים להם כן להיכנס.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 25 באוק׳ 2016
מיתוסית, מאחר ואת לא יכולה ולא מתפקידך לחנך אנשים לא נותר אלא לבחור נכון
וצי של די אמים או בעלים גם לא ימנעו הפרעות.
לבחור נכון ארוע, לבחור להיות ערני יותר אם בוחרים להגיע לארוע פתוח.
אפשר גם לעזוב ולבקש החזר אם קרה משהו שמצדיק.
ס"ה בעלי ליין יודעים שאם זה משהו שכיח אנשים נמנעים להגיע והעסק נגמר.

אני נזכר היום בחיוך בילדה הפסיכית (נראתה בת 16) שצרחה עלי באמצע סשן ביפו "מה אתה מרביץ לה אתה סוטה"
ואת עשרות הפעמים של "אחי אפשר סיבוב עליה?"
ואת "אנשי המגבות" שבטיבעיות התישבו לנו על המיטה בנו-לימיט כי אצלם היו קודים שונים.
אני בא לבלות לא לחנך.
CinderellaD​(נשלטת)
CinderellaD​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2016
אני מודה שלא קראתי את כל הדיון אבל הוא ממש לא חדש כאן. 
אני אישית לא נתקלתי בהטרדות "רציניות" מדי. חשבתי שאולי זה בגלל שעולם לא הגעתי לבד והפרטנרים שלי תמיד היו מאיימים מספיק. כן נתקלתי בנדחפים, במתקרבים יותר מדי, בכאלה שבאו עם שאלות לא במקום וקצת התקרצצו גם כשקיבלו סירוב. השאלה היא גם איך את בוחרת לקחת את הדברים. אני לא מדברת כאן על הטרדה של ממש כמו מישהו ששם עלייך יד, כי זה מאה אחוז הטרדה וכמובן צריך להתלונן ולהעיף אותו מיד. אני מדברת על כל מה שבטווח הביניים, מה שמעוררת הפתיחות שמאפשר המקום. הצעות מגונות, רצון "להשתתף", הם לאו דווקא באים ממקום רע. כבר קרה לי שהתקרבה מישהי (אצלי זה בעיקר מישהי, הגברים שלי תמיד סירבו לחלוק) ובזכות התעוזה שלה באמת יצא משהו, כי אם לא הייתה מתקרבת הייתי בכיף ממשיכה בשלי. בשורה תחתונה יש פה קו דק בין פתיחות מינית וחופש לעשות ולומר לבין הטרדה וחוסר נעימות. מסכימה שבדאנג'ן נדמה שפחות נבהלים מהמטרידנים למרות ששם זה הכי גרוע, לעומת אלכסיי למשל שמאוד מקפיד. 
masquerade​(נשלטת){משוייכת}
חברות\ים...

אני יודעת על מקרי אונס ותקיפות מיניות חמורות שהצוות והאחראיים לא טיפלו בהם והשומרים בכלל לא עצרו את העניין ולפעמים בכלל לא היו במקום.
אולי זה קשה להאמין לחלק, בעיקר לאלו שהיו והרגישו שהכל מתנהל קשורה מבחינת המנהלים ולא ראו בעצמם דברים כאלו.
ולא מדברת רק על ונילים מפגרים וחרמנים, אלא אנשים שהם קוראים לעצמם שולטים, כביכול (מן הסתם הם לא אם הם עושים דבר כזה).

אבל לצערי הרב לא שאלתי סתם...
הטרדות זה גם ככה דבר מספיק קשה ולא מתקבל, 
אז אני מדברת על מקרים של תקיפות קשות ואונס 
מול כולם
בלי שאף אחד עשה כלום
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוק׳ 2016
מעולם לא נתקלתי באונס ולא שמעתי על זה, וזו קהילה קטנה שכולם יודעים הכל.
למה לא עשו? אולי לא הבינו שזה לא בהסכמה?
Bia{❤ Bia}
Bia{❤ Bia} • 25 באוק׳ 2016
כל עוד יש מטומטמים ומטומטמות שיוצאים לדאנג'ן זה מה שיהיה.
המקום הפך לאתר עלייה לרגל לסוטים ואנסים.
יש מספיק ליינים אחרים שאפשר לצאת אליהם מבלי לבלות את הערב בפחד  , את הדאנג'ן נשאיר לבוקי ולסיורים הדוחים שלו .
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 25 באוק׳ 2016
Alatar כתב/ה:
במסיבה הבודדת של אלכסיי שהלכתי אליה לבד, עוד לפני ששילמתי, הבן-אדם עשה לי תדריך ווידא איתי שאני יודע את כללי ההתנהגות המצופים במקום, כולל דברים שנראו לי אלמנטריים (לא לגעת בלי רשות, "לא זה לא", לא להפריע לסשנים וכד'). אמנם הדרך בה הוא עשה את זה השאירה הרבה מקום לשיפור, אבל אי אפשר להגיד שהיו ספקות בקשר למה מותר ומה אסור. 

הדרך שבה הוא עושה את זה כפי שרשמת אכן טעונה שיפור משמעותי ביותר, האיש חושב שזה רוסיה פה והוא חסר שרותיות בעליל, הוא גם יכול בקלות על שטות לאסור עליך להגיע למסיבות שלו.
כך שלהיות נוקשה וקשוח מידי מהעבר השני לא יקדם אותו לשום מקום והוא עתיד לא לשרוד כלכלית.

אני גם לא חושב שניתן להשוות בין 2 המסיבות, לאכוף חוקים ולפקח במסיבה של  30 או 40 איש גג לעומת מסיבה של 300 או 400 איש , השוואה לא במקום, גם אם יש יותר אבטחה עדיין לא ניתן להיות בכל מקום.

הבעיה כאן נעוצה בזה שמאפשרים ליותר מידי אנשים להכנס לדאנג'ן מה שיוצר עומס, בלאגן , צפיפות והתחככות ומכאן ליצרים אלימים/מיניים.

ואני מניח שאם מישהי הוטרדה מינית ורצה חצי עירומה וחצי שיכורה למאבטח, הוא לא ממש ייקח אותה ברצינות ככה נראה לי, אולי אני טועה.
רוצי למשטרה ותגישי תלונה.
מאידך הייתי פונה שוב למחרת לבעלי המועדון כשהמסיבה מאחוריהם ואף אחד לא שיכור ולא בלחץ ומתארת את הסיפור שקרה, אני לא מאמין שבעלי הדאנג'ן שהם אנשים נחמדים וחביבים יתעלמו מהעניין ואם כן אז פשוט להצביע ברגליים ולא להגיע.