סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בושה, מבוכה, עירום

yosefkh​(שולט)
לפני 7 שנים • 14 בנוב׳ 2016
yosefkh​(שולט) • 14 בנוב׳ 2016
את חושבת זה מעצבן, מעצבן כאשר מגיעים למסיבת נודיסטים וחצי ממשתתפים לבושים, למה באתם בכלל? ולשאלה, לא חושב שנשלט/ת חייבים להיות ערומים, לא סתם מוכרים כל כך הרבה ביגוד בנושא. 
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2016
DOMINUS כתב/ה:
מסוגלת להיות כ"כ מנותקת מהנשלט שלה, לא להבין את החשש והפחדים שלו, לא להזדהות עם המבוכות שלו ולהיתמם..... 
ואת? את היית מרגישה נוח להתפשט מול אנשים? בתאורה מלאה? לעמוד מול עיניים בוחנות? את אוהבת את הגוף שלך? כולו? 
איך את לא מרגישה אותם? 
ולחשוב שהנשלטים שלך סומכים עליך.....

מדהים כמה שגבר שמגדיר את עצמו כ"חם ונבון", ובל נשכח "נורמלי", מרשה לעצמו לתקוף אישה על בסיס אישי ולרדת עליה כאדם וכשולטת רק כי אינו מסכים עם דיעותיה.
אם אנחנו כבר בקטע של ניתוח אישיותי בשקל, מה זה אומר עליך, מר שולט מנוסה? מה זה אומר שאתה לא מסוגל או בוחר לכתוב הודעה תוקפנית שכזו במקום לכתוב באופן מכבד ושואל ולא קובע ואגרסיבי? כמה ביטחון עצמי ונימוסין יש לך? איזו מן נשלטת תרצה קשר שליטה וזוגיות עם גבר שמתנהג בצורה כזו? תסמוך עליו שאם הוא מדבר כך לזרה- איך ידבר אליה? איך יכבד אותה?

ואם אניח בצד לרגע את הנימה העולבת שלך ואתייחס לגופו של עניין-
דווקא משום שאני מטילה ספק, חוקרת ושואלת- מצביע על הבנה שדרכי החשיבה שלנו שונה ותפיסת העירום שלנו שונה, ומספיק חשוב לי ואכפת לי מהם כדי לנסות להבין את הצד השני ולא רק "לכפות" עליהם את רצוני.
בל נשכח שמעולם לא היית איתי בסשן ואינך יודע האם אני מדברת איתם על כך לפני או אחרי, ולא חשבת אולי שאני מנסה לבדוק איזושהי תימה מרכזית ולא רק הסברים למקרים פרטניים בודדים.

ואני? כבר כתבתי על זה, כמדומני. ואם לא- אכתוב עכשיו.
אני נטורליסטית במהות שלי. נוח לי מאוד להסתובב ליד גברים בעירום. אחרי סקס אני לא ממהרת להתלבש כמוהם ומסתובבת עירומה חופשי גם באור יום וגם באור הנורה, גם אם זה מישהו שזו הפעם הראשונה שאנחנו שוכבים. אני שלמה עם הגוף שלי ואוהבת אותו, למרות ובגלל כל חסרונותיו ופגמיו. אני לא חושבת שאדם צריך להיראות מושלם בכדי לאהוב את עצמו ולהרגיש בנוח עם עצמו.
אז כן, אותי באופן אישי לא מביך להתפשט ראשונה ליד גבר, לא מביך אותי שיביט בי באור, לא מביך אותי ללכת לחוף נודיסטים, לא מביך אותי להיות בדאנג'ן בזמן שגבר יורד לי ואנשים מסתכלים ולא מביך אותי לעשות מופע סטריפטיז אישי לגבר מיוחד ושיביט בי בזמן שהוא לבוש.
וכן, אני רחוקה מלהיראות מושלמת. אבל אני יודעת שאם גבר בחר בי להיות איתו בסיטואציה אינטימית, סימן שאני מושכת אותו.

והנשלטים שלי, כולם, ללא יוצא מן הכלל, סומכים עליי כי אני אדם אמין, קשוב ורגיש. אני משדרת אדם רציני, מנוסה, אוהב אדם שבא ממקום טוב ומכבד ואפשר לסמוך עליו. כי אני שואלת שאלות, כי אכפת לי, כי אני רוצה להכיר את האדם שבהם ולא רק את הנשלט שבהם, כי אני לא מפחדת ולא חוששת מהתדמית שתצא לי בגלל אימבצילים כמוך שחושבים שאם ינסו להקטין אותי, הם ייצאו איכשהו "גדולים" יותר.
אני לא מתביישת להודות שאיני יודעת.
Sissyinderella
Sissyinderella • 14 בנוב׳ 2016
אותי זה מביך מכמה סיבות.
דבר ראשון, אני לא שלמה עם הגוף שלי.
שאני לבושה, יש דברים שאפשר להסתיר... לטשטש או ליפות.
שאני עירומה לגמרי, (בטח אם הצד השני לבוש), יש תחושה של "אי שיוויון"... שפתאום את נמצאת שם, חלשה יותר, עם כל הפגמים שלך מוצגים במלואם.
זה עוד יותר מתעצם, ברגע שאת בסיטואציה של "שליטה", שאז בוחנים אותך ומתייחסים אליך כמו חפץ ובוודאי שזה מביך, גם אם זה עם אדם שהכי סומכים ובוטחים בו.
דבר שני, לי לפחות באופן אישי, זה גורם להרגיש נחותה יותר, בעיקר שהאיברים ה"מוצנעים" חשופים (בלי קשר לסשן או בכלל לעולם הבדס"מ).
גם ככה בתור נשלטת אני מרגישה מאוד כנועה, אז ברגע שמפשיטים אותך לגמרי, זה כאילו הסירו ממך את ה"חומה" האחרונה שהגנה עליך.
זה עניין מנטאלי שכזה.
דבר שלישי, המלכה שלי הרבה פעמים מבקשת ממני להוריד את כל הבגדים ואני תמיד נשארת לכל הפחות עם תחתון, זה באוטומט אצלי.
אני צריכה אישור מפורש ונפרד להוריד גם אותו, כי כאילו מבחינתי, להתפשט לגמרי, לבד, כולל הכל... זה כאילו אני מתכוננת לאקט מיני וקשה לי מחשבתית לקבל את ההחלטה הזאת על דעת עצמי, כי הרי אני לא מחליטה על דברים כאלה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2016
אבל אם היא אומרת לך להתפשט, זה לא אומר שהיא רוצה שתורידי הכל והיא כבר החליטה עבורך?
Sissyinderella
Sissyinderella • 14 בנוב׳ 2016
בגדול, נכון.
היום נניח, היא כבר תגיד לי, "הכל, גם את התחתון...", כי היא כבר הבינה שאני לא אעשה את זה בלי אישור נפרד.
גם אחרי כמה פעמים שאני הבנתי לא נכון בקשות שלה, אני מעדיפה שהיא תנחה אותי כמה שיותר מדוייק כדי שלא אעשה טעויות שאח"כ אני מסתבכת בגללן.
קצר וקולע​(נשלט)
קצר וקולע​(נשלט) • 14 בנוב׳ 2016
אני בהחלט חושב שברוב המקרים זה נובע ממבוכה
למשל אני שלא שלם עם הנתונים שלי ומעלה תמונות שכוללות עירום באתרים מסויימים, כל עוד זה נעשה באופן אנונימי וללא חשיפת פנים
אני חש פתוח יותר לחשוף את גופי על מעלותיו ומגרעותיו, אך כשזה מגיע לחשיפת הגוף פנים אל פנים קיימת מבוכה שזה טבעי בעיניי
זה מרגיש אחרת כשמסתכלים לך בעיניים בעודך עירום מאשר כשצופים בך מעבר למסך וכדומה...

כמו כן התחושה היא שונה באם מדובר בהתערטלות במקום פומבי כמו מועדון מרובה בליינים או במקום אינטימי ודיסקרטי

מה שכן לדעתי המבוכה היא ראשונית וככל שיש קירבה, הערכה וכבוד הדדיים בין הצדדים נרקמת לה תחושת ביטחון שמנטרלת את תחושת המבוכה.
קצר וקולע​(נשלט)

בעיקר בהקשר ונילי

קצר וקולע​(נשלט) • 14 בנוב׳ 2016
בעיקר בהקשר ונילי שבו החשיפה נחשבת עליית שלב במערכת היחסים ששם החשיפה היא מן הסתם מיוזמתי 
ועם היוזמה מגיעה גם תחושת אחריות לחשיפה ולהשלכותיה

ואילו בסשן כפי שציינו באחד הפוסטים הקודמים החשיפה נעשית כדי לרצות אדם אחר, מה שמסיר את תחושת האחריות,
אך עדיין קיים חשש לגבי ההשלכות...
Anakin
לפני 7 שנים • 15 בנוב׳ 2016
Anakin • 15 בנוב׳ 2016
החלק המנטלי תופס מקום מכובד לא פחות מזה הגופני, לא ?
כך שמבוכה יכולה להיות חלק גדול מההנאה.