בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מרחוק - ייתכן שהנושא עלה פה כבר בעבר אך לא מצליח לאתר

Noble Savage
לפני 7 שנים • 2 בנוב׳ 2016

שליטה מרחוק - ייתכן שהנושא עלה פה כבר בעבר אך לא מצליח לאתר

Noble Savage • 2 בנוב׳ 2016
אודה לרעיונות למטלות ועונשים לנשלטת מרחוק (אנחנו בארצות אחרות וייקח עוד הרבה זמן עד שניפגש).
היא נמצאת בתחילת דרכה בעולם השליטה אבל מאד נרגשת מהעניין בכלל ובמיוחד מההתמסרות לשולט.
עינבר
לפני 7 שנים • 4 בנוב׳ 2016
עינבר • 4 בנוב׳ 2016
אומנם אצלי זה נגמר לא כל כך טוב, אבל זה יכול להיות מדהים בעולם המיוחד שיש כ"כ הרבה אמצאי תקשורת מגניבים.

מטלות יכולות להיות קשורות לאוננות, החדרת מכשירים, כתיבת מכתבים עם מוטיב של הערצה / השפלה עצמית, הגבלת תנועה ועוד...
אם תרצה שאפרט - רק תבקש

חשוב לזכור שהיא לא מנוסה ואתה לא שם לשים לב אם משהו משתבש ואני יכולה לספר על כ"כ הרבה דרכים שזה יכול להסתבך.
בשליטה מקרוב השולט רואה מה קורה לי, את שפת הגוף שלי, הדמעות שלי, העונג שלי והוא גם יכול להבחין במצוקה שלי לפני שאגיד משהו.
בשליטה מרחוק הוא לא ונדרשת הרבה תקשורת בניכם. קודם כל כדי להתאים את המשימות לנשלטת וגם בשביל לגלות אם משהו משתבש או קשה מדיי.
חשוב לזכור שנשלטת חדשה היא מצד אחד נלהבת לרצות וזה מדהים, אך מאידך היא לא מודעת לגבולות הסיבולת של עצמה.
דבר נוסף שהייתי מציעה זה לקבוע כלל זה או אחר למקרה שהיא במצוקה מהמטלה (נניח דחייתה ב 6 שעות ופניה אליך בבקשה להקלה או משהו).

תהנו icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Noble Savage
לפני 7 שנים • 7 בנוב׳ 2016
Noble Savage • 7 בנוב׳ 2016
תודה עינבר. אשמח לפירוט כאן או בפרטי.
דייקת לגמרי בנושא ההתלהבות שלה לרצות אותי ואפילו נראה שרוצה עוד מטלות יותר נועזות וגם עונשים.
במקום אחד היא נשברה, כשביקשתי ממה לצלם את עצמה משתינה והמטלה לא בוצעה לשביעות רצוני.
היה לה מאד קשה עם זה ואפילו בכתה.
השתדלתי להיות מכיל אבל לא נתתי לזה לעצור את הכל.
אני מאפשר לה לשתף ואף דורש ממנה לומר אם יש לה בעייה עם המטלה, אך עד היום היא ביקשה פעם אחת ולא נעניתי לה. 
לא רציתי שהפעם הראשונה תסמן לה ותרנות מצידי.