בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד להבטיח דיסקרטיות?

מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לפני 7 שנים • 30 בנוב׳ 2016
לפני כחצי שנה בערך הגיע לידי במקרה סרטון של בחור (דתי השם ירחם שאני בטוחה שהוא מאד מאד דיסקרטי) ששתי בנות שולטות בו ומבצעות בו אקט חדירה. והוא מבקש שם בקולו "בלי פנים". (חשד מסויים גם עלה בי שהן מלכות בתשלום כך שגם גבו כסף וגם דרסו ברגל גסה את הדיסקרטיות שלו)
והן מצלמות את הפנים ועוד צוחקות ואומרות "אנחנו מצלמות בלי פנים"
כמובן שפניו שם גלויות לגמרי .
אז אם אין לכם אמון מלא בפרטנר פשוט בקשו להניח טלפונים בצד וכמובן לסרב לצילום מכל סוג שהוא.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 30 בנוב׳ 2016
מארי, בתמונות כאן באתר ללא פנים יצא לי לזהות כבר 2 סאביות לפי צלקות וכתמי גוף בלבד
Mary Jane
Mary Jane • 30 בנוב׳ 2016
אמון הוא התשתית ליחסים מסוג זה, במסגרתם צד אחד עשוי למצוא עצמו כפות, חסר אונים, סובל מכאב שהוא מעבר ליכולתו, ועוד. להיוותר חסר אונים בידיו של מטורלל או אדם לא הגון שאינו מעריך את הכוח שנתנו בידיו, לצד האחריות הנלוות לו, זה דבר נורא.

לכן מסכימה עם דבריה של המלכה אורית - בהיעדר אמון בפרטנר, חשוב לעשות מאמצים על מנת להימנע ולמנוע סיטואציות כאלה מלכתחילה. מכיוון שהנשים המתוארות בדבריה של אורית עשו זאת בניגוד לרצונו של הגבר - הסכמה עקרונית שלא לצלם כלל, כפי שהציעו קודם לכן, לא הייתה מועילה במקרה זה. מכאן הברור מאליו: קיים סיכון מובנה בהענקת כוח לזרים, שלא אכפת להם ממך, מרגשותיך, מכאביך, מעתידך. ומוטב שכל אחד ואחת ישקלו האם הם מוכנים להפקיר את עצמם בידי אחרים, בנסיבות כאלה.

פסיכולוג - זיהוי של מישהי שקיימת עמה יחסים לפי כתמי גוף או צלקות אינו לב העניין כאן. המטרה היא למנוע הפצה רחבת היקף ברשתות שיכולה לבייש אדם, לחבל בסיכוייו במקום העבודה, לחשוף את נטיותיו וסטיותיו המיניות ברבים. כלומר, למנוע זיהוי על ידי אנשים שאין להם קשר אליך ושאינם מכירים את כתמי הגוף שלך, לצורך העניין. 

להבדיל מלניה קולסון, אני לא חושבת שצריך להימנע לחלוטין מצילומים (כפי שאני לא חושבת שצריך להימנע לחלוטין מסקס בלי קונדום). ההגבלות הגורפות מוגזמות לטעמי. הכל תלוי בנסיבות, עם מי ובאיזה אופן. צילום על ידי פרטנר אמין, ללא פנים, ללא חשיפת סימנים מזהים מיוחדים כגון קעקועים - נראה לי בגדר הסביר.
Lanya Colson
Lanya Colson • 30 בנוב׳ 2016
מרי ג''יין - אני לא חושבת שצריך איסור גורף - אני מציעה לנסות ולהגיע למצב (קהילתי) שבו זה יהיה גבול מבוסס מקובל - כזה שמכבדים, כזה שלא מתווכחים עליו.
מכיוון שבניגוד להרבה דברים אחרים - יכולים להיות כאן נזקים בלתי הפיכים - ולכן יש לנקוט משנה זהירות. 

ברור שבתנאים נכונים ומתאימים אפשר להוריד קונדום ולשלוף מצלמה. 
פסיכו לוג​(שולט)
ציטוט:
פסיכולוג - זיהוי של מישהי שקיימת עמה יחסים לפי כתמי גוף או צלקות אינו לב העניין כאן. המטרה היא למנוע הפצה רחבת היקף ברשתות שיכולה לבייש אדם, לחבל בסיכוייו במקום העבודה, לחשוף את נטיותיו וסטיותיו המיניות ברבים. כלומר, למנוע זיהוי על ידי אנשים שאין להם קשר אליך ושאינם מכירים את כתמי הגוף שלך, לצורך העניין. 

להבדיל מלניה קולסון, אני לא חושבת שצריך להימנע לחלוטין מצילומים (כפי שאני לא חושבת שצריך להימנע לחלוטין מסקס בלי קונדום). ההגבלות הגורפות מוגזמות לטעמי. הכל תלוי בנסיבות, עם מי ובאיזה אופן. צילום על ידי פרטנר אמין, ללא פנים, ללא חשיפת סימנים מזהים מיוחדים כגון קעקועים - נראה לי בגדר הסביר.
מסכים לחלוטין. לכן כשאפרסם כאלו הם יהיו תחת שני תנאים:
א. תשומת לב לפרטים בצילום. שלא יחשפו מידע נוסף
ב. עם מישהי שנמצאת תחת אחריותי ואם יקרה משהו היא לא תהיה לבדה במאבק
Mary Jane
Mary Jane • 30 בנוב׳ 2016
לניה,
היות והיחסים הם בין פרטים, ולאור העובדה שטשטוש גבולות וחצייתם הוא חלק מרכזי במאווים של המשתתפים משני צדי המתרס, אני בספק האם יש תועלת בכינון גבולות קהילתיים שהם מעבר להסכמות יסוד הכרחיות.

כל גבול או איסור מיד מעוררים חשק להתירם/לעבור עליהם. אצל חלקנו. שלא ממש אכפת להם מהי דעת הקהילה או הרוב ובפרט לא מעוניינים לציית לסמכות או הוראות חיצוניות (מלבד העניינים ההכרחיים, כגון הסכמה וכו).
unhidden
unhidden • 30 בנוב׳ 2016
אני עם מרי. תמונות יכול להיות סבבה. הפתרון לדעתי זה פשוט לעשות דברים שכאלה עם אנשים שאתה סומך. או את סומכת. 
פסיכו לוג​(שולט)
אנהידן, האנשים שמסתובבים ברשת לא מתעניינים בכמה אתה סומך על זה שמצלם אותך. הם גם לא שואלים אותו לפני שהם גונבים ממנו מידע.

אנשים אתם תמימים נורא. אתן לכם דוגמא אחת מתוך מאות:
גבר חרמן בן 21 שיושב במוקד טכני של חברת אינטרנט יכול להיכנס לכם לתיבת המייל בלי אישור מנהל בכלל.
להפחיד אתכם יותר? יש להם גישה גם למיילים שמחקתם! זה שמחקתם מתיבת הדואר לא אומר שזה נמחק מהשרת.

זו דוגמא אחת מתוך מאות. מהפיכת המידע והסייבר קפצו בצעדים שקשה לעקוב אחריהם ולהספיק לשנות הרגלים. אם תמונות עירום של סלבריטאיות מסתובבות ברשת מי אתם שחושבים שאתם מוגנים?
(הכתוב מתייחס כמובן לאלו שאכן רוצים לשמור על דיסקרטיות. מי שנהנה מפומביות ברשת מומלץ לו כמובן להמשיך לנהוג כרגיל)
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2016
מכל הדברים שכתבת לי הפריע הגישה שלך שבגלל שהוא גבר זה חמור יותר.
כאילו פגיעה בדיסקרטיות של גבר יותר חמורה מדיסקרטיות של אישה?