בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקציר אירועי הפמדום-מאת ליידי שירה :)

abcd
לפני 20 שנים • 19 במרץ 2004

תקציר אירועי הפמדום-מאת ליידי שירה :)

abcd • 19 במרץ 2004
ובכן,

השעה: 5 לפנות בוקר, קר נורא אפילו ירד גשם... ואנחנו כל כך מסטולים....ואי אפשר לישון מרוב האדרנלין שתידלק. icon_biggrin.gif

אני: "לבושה" בחזיה צבאית, שרשראות, כובע צבאי, ומשרוקית להשליט סדר בבסיס!
מה לא עשינו למסכנים, התחלנו בסשנים קלילים כל מלכה והעבד שלה, בפינות הדנג'נון, תאורת נרות מהפנטת, מוזיקה עם קצב ספק לוחש ספק רועש...יש מתח באויר..ניכר בפניהם של העבדים כי הם אינם יודעים למה לצפות או מאיפה תגיע המכה..

ואז עברנו למסדר. בשורה יפה כל החיילים, ואנו המלכות עומדות גאות מולם עם כלי ה"נשק" ביד, מזויינות להפליא, בעוד מפקד המחלקה דניאלי מכין את מחלקה 2 לדום והקשב...
"לקבלת המפקדות המחלקה תימתח להקשב- הקשב!!!"
"מחלקה 2 אתם ביזיון...." צעקנו לעברם והחלנו מצליפות בהם ללא הרף, אחד אחרי השני...

צעקות נשמעו מכל עבר ואבר...
תחרות זחילה לכוון המלכה ליה היפיפייה...
כשבפינת החדר נדחף לאברו של עבד חפץ אימתני..
בשלב מסויים כולם חטפו מכולן, מחוייכים מעונג ואושר...עד שנסחטו ונגמרו!!!
"עד הפמדום הבא..." צעקתי לעברם באושר...עד הפמדום הבא...כן ירבו..

ואז עלינו למסיבה למעלה, סשנים בזה אחר זה, "עשיתי" את 009 על הצלב ,מסכן נפל בידיי...
ואת עבד אנונימי..שסבל ממני עוד בדנג'נון..והפך לכסא בשלב מסויים,
שתינו עוד קצת, רקדנו עוד הרבה,
וכשהתחלנו כבר ללכת בזיגזג, יאלה הביתה...זזנו..עד הפמדום הבא...

ליידי שירה.
ממש גרוע​(אחר)
לפני 20 שנים • 22 במרץ 2004

ערב פמדום בלתי נשכח לרגלי ליידי שירה

ממש גרוע​(אחר) • 22 במרץ 2004
יצאתי המום מהערב לאחר שזיכה אותי הגורל להשתעבד למלכה האנגרגטית ליידי שירה המהממת,
שהגיעה עם חזיה צבאית סקסית בלי הרבה מקום לדמיון ומכנסים צמודות שחורות ומגפיים שחורות,
למרות שאני לא אוהב מכות חזקות וכאבים אמרתי נגיעה לערב פמדום כי אני אוהב את ההשפלות,
ואכן חטפתי קשות מליידי שירה דבר אשר אני לא רגיל אליו, אך היה שווה כל רגע תחת ידה הקשה של הליידי שידעה איך לגרות אותי בהצמידה אותי למגף שלה, ואף כמה רגעים הפכה אותי כסא אנושי לישבנה המלכותי,
אז למרות שאני לא אוהב להיות באמת עבד ובפרט לקבל מכות חזקות,
שמחתי לפוגשך ליידי שירה,
רב תודות!