ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות שדואגות

Cat-Man-Dude{❤️?}
לפני 7 שנים • 4 בדצמ׳ 2016

שולטות שדואגות

Cat-Man-Dude{❤️?} • 4 בדצמ׳ 2016
היי
תגידו
למה לא נתקלתי בהרבה שולטות שרוצות לדאוג לנשלט?
הכוונה שלי שיש הרבה שמתהדרות בזה שהן רעות וכל זה
אבל אין הרבה שמזכירות את זה שהן מחפשות מישהו לדאוג לו... כחלק מזה שהן בשליטה. במיילדום יש שולטים ונשלטות שמחפשים קשר כזה שבו הגבר דואג וחם ואוהב. משום מה לא נתקלתי בזה יותר מדי בפמדום. אולי זה פשוט מאד עניין "ונילי" רגיל שמשתלט על העסק שבמסגרתו הגבר "אמור" להיות זה שדואג והאשה זו שדואגים לה (בלי קשר אם הוא נשלט או שולט הוא "אמור" להיות זה שדואג)... 
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 5 בדצמ׳ 2016
ArchAngel​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2016
אני רוצה לדאוג לנשלט שלי.
אם אני המלכה שלו, אז מבחינתי הוא לא עבד אלא הנסיך הקטן שלי, שמצד אחד יקבל זרועות שיודעות לחבק בעדינות אך מצד שני גם להחזיק בו בחוזקה.

אם להתייחס לזה כתופעה חברתית, אני לא חושבת שנכון להגיד שבמיילדום יש בהכרח יותר דאגה מאשר בפמדום.
יש גם שולטים שמתהדרים בכמה הם "קשוחים" ויש הרבה שרלטנים שיספרו שהם מחפשים קשר שיש בו דאגה לנשלטת אבל זאת דרך עבורם להשיג זיון קל, ככה שהאופן שבו הם מציגים את עצמם לא מייצג כלום.
סביר להניח שיש פה משהו שזולג מהעולם הונילי, כי, ובכן... חונכו לפיו והוא היה המציאות היחידה שהכרנו לפני שגילנו את הבדס"מ.
ובתוך כך, יש גם הרבה נשלטים שלא רוצים שידאגו להם. אני לא מתכוונת לדאגה בסשן שלא יקרה נזק, אלא לקשר שליטה שהוא אימהי בהגדרתו או משהו בסגנון. 
    התגובה האהובה בשרשור
lieca
לפני 7 שנים • 7 בדצמ׳ 2016
lieca • 7 בדצמ׳ 2016
לדעתי אינך רואה הרבה שולטות שדואגות לנשלט שלהן כוון שחווית הבדסמ הישראלית עדיין בחיטוליה ורבות מהשולטות עדיין בתחילת דרכן ועדיין לא הגיעו לתובנות של מה זה קשר של שליטה, או שאינן מעוניינות בכזה באמת. וסליחה אם מילותי עושות עוול עם מישהי בשל ההכללה הגסה.

יתכן שיש שולטות שדואגות לנשלט שלהן שהן בקשר ועל כן אולי לא תתקל בהן כאן. 

ArchAngel  הינה בהחלט דוגמא לאחת שמתנהלת עפי כללי עולם הבדסמ המקובלים בעולם כולו. 

הייתי מציעה לך לפתוח חשבון ב fetlife. יתכן שתמצא שם את מה שאתה מבקש לעצמך וגם אם לא, תמצא רוגע בידיעה שהמחשבה שלך בסדר גמור. 
כל דבר קורה בזמנו. גם אתה תמצא את זו ששלך כשהרגע הנכון יגיע. 

Sparkit
Sparkit • 7 בדצמ׳ 2016
אני ממש פולנייה דאגנית, מוודאת שאכל, ואם אכל -אכל בריא, אם הלך לישון בזמן שלא יהיה עייף...
סופר דופר אמא פולנייה ומגוננת.
אולי זה הסוד חחח
Noble Savage
Noble Savage • 7 בדצמ׳ 2016
למה לעצור רק בדאגה?
האם יש שולטות שאוהבות את הנשלט שלהן?
[קריאה מומלצת: "ונוס בפרווה"]
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לדעתי זה בגלל שאתה שואב את המסקנות שלך מהבדסמ הישראלי שכמו ש lieca אמרה לא ממש מפותחת כאן. חצי מהכלוב אם לא יותר זה כאלו שקראו את חמישים גוונים או נראה להם מגניב ללכת לדאנג'ן וחלק נוסף כאלה שחושבות שזו שיטה טובה לעשות כסף או לגרוף טובות הנאה כי עבד חרמן יעשה הכל. חפש את האחוז הבודד...
לא כל מי שקוראת לעצמה מלכה או שולטת באמת מבינה מה זה
תקרא קצת על הסצינה בחו"ל ותבין יותר
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 7 בדצמ׳ 2016
אני נשואה לעבד חלומותיי הוא הנסיך שלי ושנינו מאוד עושים ודואגים וחשים וקשובים אחד לשני icon_smile.gif
בנוסף כל נשלט שבאמת פגש אותנו ועבר איתנו משהו קיבל גם תשומת לב אנרגיה דאגה כנה לבריאותו שפיותו ורווחתו אמפתיה והכלה.. 
AngelDust​(אחר)
AngelDust​(אחר) • 7 בדצמ׳ 2016
המלכה אורית כתב/ה:
תקרא קצת על הסצינה בחו"ל ותבין יותר
אין שום קשר לסצנה בחו"ל, גם פה יש סצנה יפה מאוד. כמו שהסבירו פה למעלה יש הבדל בין מערכות יחסים ואו שולטות רציניות/אמיתיות לבין אילו שבתשלום, צעירות שבאו להתנסות ושאר אילו שמתבלבלים עם סרטי פורנו.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2016
חש הרבה יחסים שמבוססים על דאגה של מלכות לעבדים שלהם.
לטעמי הבעיה היא בהבדל בין מיילדום לפמדום.
לרוב המשלטים יש פנטזיות מאד קרות ומנוכרות בפנטיזיה הדומית היא אישה רעה שמתעללת בהם.
ולכן יש הרבה פחות מערכות יחסים אינטימיות לאורך זמן בין שולטות לנשלטים.
כשכבר מוצאים נשלט שיש איתו קשר אמיתי וודאי ושיש דאגה והחלה.
Sparkit
לפני 7 שנים • 8 בדצמ׳ 2016
Sparkit • 8 בדצמ׳ 2016
מסכימה עם רוב התגובות שמעלי. 
בדרך כלל שמערכת יחסים היא לא רק שליטה ומין, היא גם זוגיות ואהבה, מתפתח אצל השולטות רגש מאוד אמהי כי הכוח שלנו מורגש וההקרבה של הנשלט גדלה.