לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצה להיות שולט

ron31​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 13 בדצמ׳ 2016

רוצה להיות שולט

ron31​(מתחלף) • 13 בדצמ׳ 2016
היי
רציתי לדעת מה בעצם צריך כדי להיות שולט? האם שליטה באה לידי ביטוי בחיים עצמם? במערכת זוגית? או רק במין.
בגדול אני גבר יפה חטוב , ובחיים אני שקט ,קר רוח ושולט בסיטואציות ומצבים, אוהב להיות דומיננטי במערכות יחסים עד גבול מסויים.
בסקס חשבתי שאני אוהב להישלט, אך מנסיוני הבנתי שהרבה יותר מתאים לי לשלוט, ואני נהנה הרבה יותר, אף פעם לא גרמתי לכאב פיזי או השפלות בסקס, כך שאני לא ממש יודע אם זה משהו שיכול להסב לי עונג, איך אפשר בעצם להיזרק למים ולנסות? כרגע אין לי בת זוג. האם יש ספרים או חומר כתוב בנושא? האם מישהי יכולה לייעץ לי מנסיונה? תודה
King of Hearts
לפני 7 שנים • 13 בדצמ׳ 2016
King of Hearts • 13 בדצמ׳ 2016
אתה רוצה לשלוט, תשלוט.
lieca
לפני 7 שנים • 14 בדצמ׳ 2016
lieca • 14 בדצמ׳ 2016
icon_smile.gif מחזקת את דברי King

מי ששולט במהותו, לא מתעסק עם השאלות האלה... אתה רוצה לעטות תחפושת ולשחק אותה שולט? 
אתה יכול. רבים כאן עוטים תחפושת שכזאת... כנראה זה אטרקטיבי לבנות. סקסי... אך לא בהכרח הדבר האמיתי.
דע שלשלוט אינו דבר של מה בכך. זה דורש יכולת לשאת באחריות לאדם אחר לפני כל דבר אחר... והמון שליטה עצמית.

אם אתה רוצה ללמוד יש הרבה אתרים שווים. כולם באנגלית.
הינה אחד ששימש אותי בתחילת דרכי, כשקראתי על מושגים שלא היה לי מושג בהם: 
https://www.bdsm-education.com/dictionary.html  
וגם זה יביא לך תועלת https://en.wikipedia.org/wiki/BDSM
משהו מעניין למען עצמך הוא: http://bdsmtest.org/

בהצלחה.
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2016
כנראה שהפמיניסטיות לא הצליחו לעשות עבודה מספיק טובה בטשטוש ההבדלים בין גברים לנשים.
גבר כנוע לא מצפה מהשולטת שלו להיות חזקה ובטוחה בעצמה, אשה כנועה מאד מצפה מהגבר שלה להיות חזק ובטוח בעצמו.

כשאשה לא יודעת אם מתאים לה לשלוט, מיד המוני גברים קובעים בשבילה "ברור שמתאים, בואי קחי אותי".
כשאשה בטוחה שלא מתאים לה לשלוט, תמיד יהיו אלו שינסו לשכנע אותה שהיא טועה וכדאי לה לנסות.
לעומת זאת אם אתה, בתור גבר, תביע ספק קל שבקלים, שמא, אולי אתה לא בטוח במאה אחוז שאתה הכי הכי מתאים לזה, אתה תמות בתול.  נשים אוהבות את הגברים שלהן החלטיים ובטוחים בעצמם.

לכן, אם אתה רוצה לנסות אם מתאים לך להיות שולט תזייף בטחון והחלטיות, וכך תוכל להתנסות ולבדוק.
(לחילופין, היות שאתה כבר חתיך ועשיר, אתה יכול לזייף רק כמיהה לחופה, ואז יהיו מספיק נשים שיסלחו לך על חוסר ההחלטיות וירצו אותך).
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2016
אף אחד לא נולד שולט, אפילו "הדומים הדינוזאורים" לא הגיחו מהזין המלכותי של אבא שלהם עם שוט ביד וזין באורך של 20 ס"מ
להבדיל מאחרים לא זייפת סיפורי גבורה ושהות בחו"ל.
התכונה הכי חשובה לשולט היא אמינות ואחריות ויש לך את שניהם, הן תכונות נדירות ומקסימות, תשמור עליהן ואת "הלימוד" אני בטוחה שתשיג
תקרא, תתיעץ ואם יש לך שאלות אל תפסיק לשאול.
    התגובה האהובה בשרשור
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2016
מה צריך כדי להיות שולט? רצון לשלוט ומישהי שמוכנה להשלט על ידך. זה הכל.

האם שליטה באה לידי ביטוי בחיים עצמם או רק במין? תלוי בך. אם מתאים לך לשלוט כל הזמן, חפש מישהי שמתאים גם לה. אם לא - אז לא. אין חוקים. מה שעושה טוב - עושים, בלי לדאוג אם זה נכון או לא. אין "נכון", יש רק "מתאים".

איך אפשר בעצם להזרק למים ולנסות? בדיוק כמו שכתבת: להזרק למים ולנסות. לא תדע מה מתאים לך, איך מתאים לך וכמה מתאים לך עד שתתנסה.
איך מגיעים למצב שמתנסים? הכי טוב פשוט להכיר מישהי שרוצה להשלט (יש כאן כמה כאלה (-:  ), להכיר אותה קודם כל כאדם, לאו דווקא מיד כשולט-נשלטת, ואם זורם ביניכם ובא לכם, אז לצלול לבדסמ ולראות איך הולך. כמו שבטי כתבה, לא חייבים לזייף סיפורי גבורה על הניסיון המרשים שלך כשולט, ואם תגיע לסיטואציה בדסמית עם מישהי שיודעת שאתה חסר ניסיון, היא לא תצפה ממך לידע של שולט ותיק (בינינו, אין כל כך הרבה מה לדעת).

האם יש ספרים או חומר כתוב בנושא? יש את פורום "אלפוני" ממש כאן באתר. אפשר למצוא שם כמה דברים טובים.

בהצלחה!
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)

מעצם השאלה אתה לא שם

מי ששולט אמיתי זה משהו במהות שלו העובדה ששאלת מצביעה על כך כי אתה בכלל לא שולט , זה לא משחק , זה משהו במהות , זה לא משהו שאתה בוחר היום .... או שאתה דומיננטי או שלא , והאמן לי אתה לאאאא 
ron31​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 16 בדצמ׳ 2016
ron31​(מתחלף) • 16 בדצמ׳ 2016
אני נהנה מאוד לקרוא את התגובות שלכם, ומעניין איך אנשים כבר הגיעו למסקנות חותכות על אופיי (-: במיוחד שולטות ושולטים שהחליטו שאם אני שואל אז אני לא שולט.) לגבי הליהזרק למים כמו שאתם יודעים , הלוחות מפוצצים גברים ש..רוצים להישלט...רוצים לשלוט...רוצים... הרבה היצע מעט מאוד ביקוש.
תכלס אין סיכוי סביר לגבר למצוא , לפחות לפי סטטיסטיקות משהו.
מישהו היה במפגשי קהילה? איך הסיכוי שם? תודה לכם על התגובות ובמיוחד לבחורה שנתנה לי לינקים להשכיל..
ron31​(מתחלף)
ron31​(מתחלף) • 16 בדצמ׳ 2016
זה מה שיצא לי במבחן.

== Results from bdsmtest.org ==
93% Daddy/Mommy
90% Switch
84% Ageplayer
84% Experimentalist
78% Brat tamer
78% Master/Mistress
75% Primal (Hunter)
70% Dominant
69% Submissive
66% Degrader
66% Vanilla
66% Exhibitionist
62% Owner
55% Sadist
48% Brat
46% Girl/Boy
44% Rigger
43% Rope bunny
41% Masochist
38% Primal (Prey)
37% Degradee
32% Slave
26% Non-monogamist
10% Pet
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2016
ציטוט: lieca

מי ששולט במהותו, לא מתעסק עם השאלות האלה... אתה רוצה לעטות תחפושת ולשחק אותה שולט? 
אתה יכול. רבים כאן עוטים תחפושת שכזאת... כנראה זה אטרקטיבי לבנות. סקסי... אך לא בהכרח הדבר האמיתי.
דע שלשלוט אינו דבר של מה בכך. זה דורש יכולת לשאת באחריות לאדם אחר לפני כל דבר אחר... והמון שליטה עצמית.
קראתי היטב את אופן הניסוח של השאלה שלך ואת התגובות שעלו פה.
אני חושב שליסה וקינג צודקים, אבל הבאתי את הציטות של דבריה כי לטעמי היא ניסחה את הדברים היטב ובתמצית.

הלימוד על מה ואיך אלו דברים שנעשים ברמה הפרקטית ולא ברמת המהות, אבל גם אז הם לא ממש שונים מהעולם הונילי.
לדוגמא: בגיל המתאים אתה יודע באופן טבעי שאתה נמשך לנשים או גברים, ה "איך" לממש את הקשר זו שאלה פרקטית, אבל הידיעה הטבעית לגבי המשיכה שלך זה משהו שנובע מבפנים.

להיות מה שקרוי "גבר גבר" זה בעיקר לדעת לשאת באחריות כלפי מי שחלש ממך,וככל שאתה יותר חזק ככה חובת הזהירות חלה עליך ביתר שאת.
בעולם שלנו זה תקף כלפי הנשלטת שלך כי היא בחופש מוחלט, וכל האחריות לשלומה הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי מוטל עליך בלבד.
אני למשל מוצא לפעמים שלא קל להיות שולט, אבל אני לא יכול אחרת, כי זה אני לטוב ולרע.
icon_smile.gif icon_smile.gif