בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ וונילי

אביר מתחלף
לפני 7 שנים • 13 בדצמ׳ 2016

בדסמ וונילי

אביר מתחלף • 13 בדצמ׳ 2016
מכוון שיש לי משיכה גדולה ליחסי שליטה,
ומכוון שאני בזוגיות עם אשה וונילית, ואין לי שום כוונה או רצון לחפש אהבה במקומות אחרים...
הדרך היחידה שלי היא להצליח להכניס אותה לעולם באיזו שהיא ווריאציה.
נק' המוצא שלי שיחסי השליטה הם אחרי הכל חוויה קיצונית יותר של יחסים רגילים, כלומר לכל אדם נורמלי יש נטיה לשם ואפשרות להתחבר לבדסמ באיזו שהיא צורה.

אשמח לשמוע תובנות ועצות מאלו שמכירים התמודדות דומה.
lieca
לפני 7 שנים • 14 בדצמ׳ 2016
lieca • 14 בדצמ׳ 2016
לדעתי עיקר הבעיה זה בהגדרות. כשמתחילים להגדיר כל מיני דברים ולתת להם תוויות, מצמצמים את החוויה. 
שם לב למילים שאתה משתמש בהן: אישה וונילית, להצליח להכניס אותה לעולם, חוויה קיצונית.. 
אולי פשוט תניח להגדרות? יהיה לך פשוט יותר. 
חוש את אשתך... פתח איתה קשר עמוק ומרגש של אמון וזה כשלעצמו יקח אתכם למקומות מעניינים.
    התגובה האהובה בשרשור
אביר מתחלף
אביר מתחלף • 14 בדצמ׳ 2016
כל עניין ההגדרות הוא בשביל להצליח ליצור שפה משותפת בפורום.

בעניין החוייה אישית יש לנו קשר מלא אמון ועומק. מספיק אמין בשביל שאוכל לשתף אותה בכל השאיפות והרצונות שלי, ומספיק עמוק בשביל לקבל בהבנה מלאה שהיא לא מתחברת להכל.
מכה בתורה
מכה בתורה • 14 בדצמ׳ 2016
זה כמו להפוך הומו לסטרייט
או סטרייט להומו....
זה לא קשור לאמון או איך מערכת היחסים שלך איתה.
אם זה לא באמת שם אז זה לא שם.
זה יכול להיות ליד... קרוב.. כמעט ( ויתכן שזה לעצמו יספק אותך)
בכל מקרה או מצב לא לכפות את עצמך. אל תשכח זה הרצון שלך לא שלה.
עדינות הקשבה וסבלנות יכול לקרב אותה.

בהצלחה
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 14 בדצמ׳ 2016
מילה על בדסמ מנטלי והגדרות:
אם היא לא מגדירה את עצמה ככזו (שפחה/מזוכיסטית/וכו) - שום דבר שתעשה לא יכול להטמיע/לעורר בה את ההגדרה העצמית הזו.
אבל יש גם אפשרות נוספת: משחקי מיטה קינקיים. אלה יכולים לענות לך על הצורך במידת מה, ולתת לאשתך את האפשרות לשחרר שליטה בלי להכנס להגדרות ולעומק.
רק תוודא שאתה זוכר שלא מדובר ברצון שלה (לפחות כרגע) אז קח את זה באיזי...
Lanya Colson

Re: בדסמ וונילי

Lanya Colson • 14 בדצמ׳ 2016
miti מתחלף כתב/ה:
מכוון שיש לי משיכה גדולה ליחסי שליטה,
ומכוון שאני בזוגיות עם אשה וונילית, ואין לי שום כוונה או רצון לחפש אהבה במקומות אחרים...
הדרך היחידה שלי היא להצליח להכניס אותה לעולם באיזו שהיא ווריאציה.
נק' המוצא שלי שיחסי השליטה הם אחרי הכל חוויה קיצונית יותר של יחסים רגילים, כלומר לכל אדם נורמלי יש נטיה לשם ואפשרות להתחבר לבדסמ באיזו שהיא צורה.

אשמח לשמוע תובנות ועצות מאלו שמכירים התמודדות דומה.
תראה, תשמע
אני לא מתמודדת עם מציאות דומה - אבל אני יכולה להגיד לך איך זה מרגיש לי.
בחוויה שלי, שליטה או בדסמיות הן נטיה מינית, או שואריאציה כלשהו על כאב/השפלה/חוסר אונים מחרמנת אותך - או שלא.
וכאן אני מצטרפת למכה בתורה - זה כמו להפוך הומו לסטרייט או להיפך. בלתי אפשרי.
having said that
הרבה מאוד אנשים מסתובבים עם הנטיה ולא מממשים אותה (מדחיקים, בוחרים שלא, אין להם עם מי, מתביישים וכיו"ב)
אז קודם כל אני מאחלת לך שאשתך היא כזאת. שווה לברר. 

אם היא לא, לא יעזור כלום. 
יכול להיות שהיא מקסימה ומסורה ופתוחה, ותסכים נגיד לשלוט בך באיזו ואריאציה שהיא מרגישה איתה בנוח (אני מתבססת על ה- 90% נשלט שלך בפורפיל)
ואז זה יהיה בשבילך - וכנראה לא ממש יזיז לה. 

אבל בבקשה, אל תנסה לשלוט בונילית אמיתית - זה לא לעניין.  
ולא, אני לא חושבת שיחסי שליטה הם "אחרי הכל חוויה קיצונית של יחסים רגילים". 
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2016
אני אצטרף לקהל "המבאסים" ואגיד שבדס"מ זה עניין של טעם אישי (מבחינתי, אפילו אוריינטציה
מינית של ממש) ואסור לצאת מנקודת הנחה שכל אחד יכול להתחבר אליו, כי זה פשוט לא יהיה נכון.
זאת לא הקצנה של יחסים "רגילים", אלא משיכה שנוצרה בשלב מוקדם בחיינו ומושפעת מהרבה גורמים שאני לא אכנס אליהם כרגע.
ולכן ניתן להבחין שוני בין אדם בדס"מי אחד לרעהו ואפשר לראות שלכל אחד יש את הסגנון שלו, מטרה שלו, פטישים שלו, גבולות שלו... אם זאת הייתה רק הקצנה, זה היה אחיד פחות או יותר.

אם יש משהו שאני לא אוהבת זה כשבדס"מים מנסים "להפוך" ונילים למשהו שהם לא.
תתארו שהמצב היה הפוך והבן זוג שלכם היה מנסה להפוך אתכם לונילים לגמרי- הייתם מרגישים שאתם לא מספיק טובים כמו שאתם, אולי הייתם משתפים פעולה בשביל לרצות אותו אבל עד נקודה מסויימת ולשניכם זה פשוט לא היה מרגיש אותנטי ושמשהו חסר. כי ככה זה כשהרעיון לא מחרמן לך את הצורה או לא מדליק אותך פסיכולוגית.

כשהייתי צעירה יותר וחשבתי שכדאי לתת לזה צ'אנס, מצאתי עצמי באותם שני הצדדים: של הזו שניסתה להפוך וזאת שניסו להפוך אותה.
ניסתי להפוך אותם לבדס"מים וזה הרגיש לא אותנטי בשיט, ניסו להפוך אותי לונילית והרגשתי רע עם עצמי על "השוני" שלי.
מאז קבעתי שאני יוצאת רק עם מישהו שמראש הקלפים על בדס"מ בנינו יהיו על השולחן. וכרגע, הרבה יותר טוב לי מכל הבחינות. 

הדרך היחידה שהיא תתחבר לזה, היא רק אם היא מאותם אנשים שהדחיקו את הנטייה הזו, ורק בהנחה והיא תרגיש ממש בנוח איתך ועם עצמה.
כי כשבן אדם מדחיק משהו, סימן שהוא לא מרגיש נפשית שכרגע באפשרותו להתמודד עם זה ולכן הוא לא יוציא את זה החוצה.

בקיצור, הטיפ היחיד זה לגשת לנושא בזהירות, מבלי לצפות לכלום, אחרת היא תרגיש לחץ מזה שאתה "בונה עליה".
טליה​(שולטת)

Re: בדסמ וונילי

טליה​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2016
miti מתחלף כתב/ה:
אני דווקא נוטה להסכים.
אני לא ארחיק לכת ואגיד שכל אישה תתחבר לבדס"מ או לכל דבר בבדס"מ.
אבל אם מדובר באישה שיש לך כימיה רגשית איתה, אז יש על מה לעבוד לדעתי.
אני מאמינה שאצל מרבית הנשים משיכה מינית היא עניין רגשי וזוגי, יותר מאשר פנטזיה שקיימת במנותק מאדם כלשהו.
אם תבוא אליה ממקום רגשי וזוגי, ממקום חוויתי ופחות ממקום של הגדרות, אז יכול להיות שבעתיד תהיה לכם מערכת יחסית בדס"מית.
אם תבוא אליה בניסיון לחשוף את הצד הדס"מי שלה, ובניסיון לחלץ ממנה הודאה שהיא נמשכת לבדס"מ, זה יכול להרתיע יותר מאשר למשוך. וזו טעות שטועים בה הרבה גברים.
dror30
dror30 • 14 בדצמ׳ 2016
זה יכול להיות הקצנה של יחסים רגילים, תלוי מה זה יחסים הרגילים. פורנו ונילי למשל זה לרוב מציג יחסים שהגבר דומיננטי, ואז בדסמ שולט/נשלטת זה לגמרי הקצנה של זה, אבל יכול להיות שהיא בכלל לא מתחברת לזה ומה שמושך אותה למשל זה הקרבה והאינטמיות או סתם תשוקה שלא קשורה לדומיננטיות. בקיצור זה מאוד אינדיוידואלי צריך לראות אם יש נקודות חיבור אפשריות ואז לראות אם הצד השני מעונין ללכת בעקבותיהם. ובכל מקרה אם זה יעבוד זה צריך ללכת בעקבות הרצון והמשיכה שלה, שום דבר בעיני לא עובד כשעושים את זה בשביל מישהו אחר.
פייה{O}
פייה{O} • 14 בדצמ׳ 2016
אני חושבת שיש קומץ אנשים שאצלם הבדסם הוא אכן כמו נטייה מינית מולדת ובלי זה הם חיים בתחושת חסך מסויים,
אבל שיש הרבה מאוד אנשים שיכולים ללמוד להנות מאוד מבדסם כאשר זה עם האדם הנכון, ותוך תקשורת, פתיחות, סבלנות ובעיקר בכיף ובלי יותר מידי הגדרות, כללים וציפיות. 
תכלס what's not to like? icon_wink.gif

בקיצור לך על זה.