שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה. אנא לחשוב לפני שעונים.

בראזני
לפני 7 שנים • 25 בדצמ׳ 2016

שאלה. אנא לחשוב לפני שעונים.

בראזני • 25 בדצמ׳ 2016
האם אתם מעדיפים להתייחס לאחר כאוביקט ופחות כבן אדם? האם אתם מתייחסים לאחר כאובייקט?
האם לא אכפת לכם כשמתייחסים אליכם כאובייקט? האם אתם שמים לב לכך שמתייחסים אליכם כאוביקט או שאתם מתייחסים לאחר כאוביקט?
אשמח לתשובות כנות 
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2016
מעדיפה להתייחס לאחר כאדם גם בתוך המשחק המיני, ותמיד אזכור שהוא אדם על אף המשחק המיני המתרחש בנינו.
    התגובה האהובה בשרשור
בראזני
בראזני • 25 בדצמ׳ 2016
אני לא בטוח כמה אנחנו מתייחסים לאחר כבנאדם ולא כאוביקט. את חושבת שתוכלי להנות מסקס כאשר את מתייחסת לאחר כבנאדם. תנסי לדמיין את זה. את נהנת יותר כשאת מתייחסת אליו כאובייקט? אם כן למה?
Cafe​(שולט)
לפני 7 שנים • 26 בדצמ׳ 2016
Cafe​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2016
קצת מאתגר הענין של לחשוב. לא פעילות שממש הורגלתי בה.
בעיקר קשה לחשוב לפני שעוני צסיום 133 שהם מהירים מאד, אבל גם לפני שעונים פשוטים לא קל לחשוב.
אגב, גם מול הרוח לא קל לחשוב, ומאד לא פשוט לחכות (לאה)

לגופו של ענין, אני תמיד תמיד מתיחס לנשלטת שלי כבת אדם.
מאידך גיסא זה בהחלט חלום קסום שלי להיות אוביקט מיני. זה נראה לי בתור החלום הגברי האולטימטיבי, להיות אוביקט מיני נטו. למרבית הצער חייבים להיות הומו כדי לממש חלום זה. עקב המבנה הנפשי המורכב והבעייתי של הנשים זוהי פנטזיה שחובבי נשים לא יגשימו לעולם.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2016
חושש שתשובתי לא תהיה מובנת אך היא קצרה וכנה.
מתחבר לשאלתך כי גם אותי היא העסיקה, מכיוון שכשאני מתייחס לנשלטת כאובייקט עולים בי דברים שאני אוהב ומאידך כשאני מתייחס אליה כאל אדם עולים בי גם דברים כייפים אך שונים.

לעיתים נדירות אני מצליח לשחרר את המחשבות ולהצליח להתרכז רק בהנאה מהסיטואציה ואז אני נהנה משני העולמות. זו השאיפה שלי, להשיג יותר שליטה על כך (ע"י זה שאני משחרר את המוח מכל המחשבות הללו). בעיני לשם צריך לשאוף.
מקווה שאני מובן.
לביאונת
לביאונת • 26 בדצמ׳ 2016
יש כאן לפע ים תחושה מאחורי המקלדת שמתייחסים אלינו כאובייקט ואני מאמינה שלעיתים גם נותנת הרגשה כזו. 
מסיבות של ריבוי פניות או הרגל של כמות אנשים
Sadomaniak​(שולט)
Sadomaniak​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2016
ArchAngel כתב/ה:
מעדיפה להתייחס לאחר כאדם גם בתוך המשחק המיני, ותמיד אזכור שהוא אדם על אף המשחק המיני המתרחש בנינו.
גם אני חושב כך.
אספקלריה​(שולט)
אספקלריה​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2016
גם וגם. היא שניהם בשבילי.
אני עושה את זה באופן מודע לגמריי. אני נהנה בשני המקומות האלה, גם להתייחס אליה כאדם וגם כאובייקט.
גם כשאני מתייחס אליה כאובייקט, אני אף פעם לא שוכח שהיא אדם ושהיא אישה.
Firebird
Firebird • 26 בדצמ׳ 2016
אדם הוא אדם גם אם אנחנו מחפיצים אותו...ולכן בהבנה שלי אי אפשר להפסיק להתייחס אליו כאדם אלא אפשר לעשות "כאילו" מתייחסים אליו כאל אובייקט. וכל עוד אנחנו מבינים שזה בכאילו זה בסדר. העניין הוא שרבים הם אלו שבדרך "הכאילו" נופל ונשאר האובייקט וכאן מתחילה הבעייה...
בראזני
בראזני • 26 בדצמ׳ 2016
קפה התכוונתי ללחשוב לפני שיעונים...
אני אשמח אם תוכל חוץ מלחשוב לפני שיעונה גם למדוט קצת על הנושא שבוע שבועיים וחלוק עמנו תובנותיך. זאת שאלה עדינה פשוט ואני רוצה לרדת לעומק. התשובה לא ניראת לי פשוטה

Cafe כתב/ה:
קצת מאתגר הענין של לחשוב. לא פעילות שממש הורגלתי בה.
בעיקר קשה לחשוב לפני שעוני צסיום 133 שהם מהירים מאד, אבל גם לפני שעונים פשוטים לא קל לחשוב.
אגב, גם מול הרוח לא קל לחשוב, ומאד לא פשוט לחכות (לאה)

לגופו של ענין, אני תמיד תמיד מתיחס לנשלטת שלי כבת אדם.
מאידך גיסא זה בהחלט חלום קסום שלי להיות אוביקט מיני. זה נראה לי בתור החלום הגברי האולטימטיבי, להיות אוביקט מיני נטו. למרבית הצער חייבים להיות הומו כדי לממש חלום זה. עקב המבנה הנפשי המורכב והבעייתי של הנשים זוהי פנטזיה שחובבי נשים לא יגשימו לעולם.