צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה ייחודית לעומת שליטה טבעית

אשת לוט​(אחרת)
לפני 7 שנים • 30 בדצמ׳ 2016

שליטה ייחודית לעומת שליטה טבעית

אשת לוט​(אחרת) • 30 בדצמ׳ 2016
זהירות, הגדרות.... icon_wink.gif...

אמר לי אחד, שיש בו צורך לשלוט, עמוק בפנים. כדי שהצורך יבוא לידי ביטוי, צריכה להיות נשלטת שממש תבקש ממנו, תתחנן "תשלוט בי". לזה אני קוראת "שליטה ייחודית".
רק כשייפגשו הנשלטת המיוחדת איתו, תקרה פה שליטה.
שליטה טבעית - אין לה צורך בהגדרות ושאלות. אין צורך בכוח מיוחד כדי להוציאה לאור. היא שם בהווית השולט.
שני סוגי השליטה שרירים ותקפים, לדעתי.
רק שהסוג הראשון, נדיר יותר.
מה דעתכם/ן, שולטות ושולטים?
הוא​(שולט)
לפני 7 שנים • 31 בדצמ׳ 2016
הוא​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2016
אני באמת לא מנסה לרדת וללא ציניות
נניח שיש כזה דבר וההבחנה הזו נכונה
במה זה מקדם מישהו.

זה לא שגילית איזה זן חדש של ארנבות קצוצות אזנייםicon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
dror30
לפני 7 שנים • 31 בדצמ׳ 2016
dror30 • 31 בדצמ׳ 2016
אני חושב שיש מיליון סוגים לשליטה כולל מה שתארת, והכל תקף ולגיטמי. 
אישית פחות מתחבר להגדרות, אבל לפעמים יש לאנשים צורך בכך אז שיהיה בכיף.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 1 בינו׳ 2017
פסיכו לוג​(שולט) • 1 בינו׳ 2017
הגדרות באות כדי להבחין בין צרכים, אז בואי נדלג עליהן ונקפוץ לצרכים.
מה הצורך שלו? המקרה שתיארת יכול למשל להעיד על חוסר ביטחון ברצון של הצד השני, מין "אישור" כדי להבהיר לו שהצד השני באמת מעוניין.
זה דבר טוב וחיובי ברוב המקרים. לא כל אדם יכול ליזום משהו בנושא רגיש כזה וגם  א. לקרוא לחלוטין את הצד השני  ב. לקדם את היוזמה בלי שזה ירגיש לצד השני כמו נסיון גס או מגושם להתחיל איתן  ג. ועוד.

חושב שהרבה נשלטות ירגישו ביטחון עם הגישה שלו. בכל מקרה בעיני כך כל אדם צריך להתחיל עד שהוא מגיע לשלב שבו הוא גם בטוח לחלוטין בעצמו וגם מוכן לקחת אחריות במקרה הצורך.
כאן נופלים שולטים. בטוחים בעצמם אבל נעלמים ולא לוקחים אחריות על הנשלטת כאשר מסתבר שיש השלכות.
theragnarok
לפני 7 שנים • 1 בינו׳ 2017
theragnarok • 1 בינו׳ 2017
ציטוט: מה הצורך שלו? המקרה שתיארת יכול למשל להעיד על חוסר ביטחון ברצון של הצד השני, מין "אישור" כדי להבהיר לו שהצד השני באמת מעוניין.
אני דווקא קוראת את זה בתור משהו אחר. נגיד - אני לא חושבת על לשלוט סתם ככה ביום יום, אבל אני חושבת על להישלט. עם זאת, לפעמים מישהי תבטא רצון שישלטו בה, ואז אני מאד רוצה לעשות את זה. למקרה הראשון, שבו אני רוצה דברים בלי קשר לאדם ספציפי, אני קוראת תשוקה ספונטנית; למקרה השני אני קוראת תשוקה תגובתית. 

אני לוקחת את המונחים האלה ממאמר שקראתי על סקס ומוחות של גברים מול נשים. (אם כי אני מרגישה שהמאמר הנ"ל הוא הכללה ממש, ממש גסה.) אצל חבר'ה ששליטה אצלם תמיד קשורה במיניות, לא יפתיע אותי שיש קישור.
Cafe​(שולט)
לפני 7 שנים • 2 בינו׳ 2017
Cafe​(שולט) • 2 בינו׳ 2017
לשלוט באשה שלא מאד מתלהבת מהענין, זה כמו לזיין פולניה.

מסתבר שיש מי שמוצא בזה סיפוק והנאה - עובדה שרוב הפולניות אינן בתולות.
הוא הדין לגבי שליטה, אם יש נשים שאינן מתלהבות להיות נשלטות, ובכל זאת יש להן אדון, כנראה שיש מי שמוצא בזה ענין.
Noble Savage
לפני 7 שנים • 4 בינו׳ 2017

אולי ואולי לא

Noble Savage • 4 בינו׳ 2017
בספר "ונוס בפרווה", השולטת מתבקשת לשלוט ו"עם האוכל בא התיאבון" והיא מתחילה להנות מהעניין.
גם אני לא שלטתי אף פעם, עד שהגיעה מישהי שזיהיתי אצלה את הכמיהה שאשלוט בה. זה עבד לשהינו מצויין.
האם אני שולט טבעי? אין לי מושג וזה גם לא ממש מעניין אותי.