סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפליקציית היכרויות בדסמית

ג'וני
לפני 7 שנים • 5 בינו׳ 2017

אפליקציית היכרויות בדסמית

ג'וני • 5 בינו׳ 2017
מכירים אפליקציית היכרויות בסגנון טינדר \ אוקיי קיופיד לחובבי בדסמ שפופולרית בארץ?
מניח של רובנו יש בעיה מובנית עם האפליקציות הרגילות 
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2017
יש אפליקציות (למשל- whiplr) אבל הן פופולריות/זמינות רק בחו"ל.
ckty​(מתחלפת)
ckty​(מתחלפת) • 5 בינו׳ 2017
אני אישית רואה מלא שולטים בטינדר...יותר מדי אפילו, וגם נשלטים....
הם פשוט שמים תמונה של שוט או כל דבר שקשור לבדסמ, ומפרטים מה הם ומי הם....
דיברתי עם אחד שעושה את זה בטינדר, והוא אמר לי שעובד לו יותר בטינדר מאשר בכלוב...

תנסה...(:
Cat-Man-Dude{❤️?}
Cat-Man-Dude{❤️?} • 5 בינו׳ 2017
מוזר. הרבה מדווחים שטינדר לא עובד בכלל.
אולי זה קשור לבררנות של האדם... אם אתה עושה לרוב איקס קשה למצוא התאמות. 
בכל אופן יש את FetLife. 
ואולי גם Vanilla umbrella. 
ג'וני
ג'וני • 5 בינו׳ 2017
ארכימלאכית, רומנטי,
whiplr ו- Vanilla umbrella לא זמינים בארץ.
fetlife - רשת חברתית ללא אפליקציה.

אקספלורר,
טינדר - פומבי וונילי מידי ולא נדיר שידידות שלי רואות אותי שם (לא בא לי על אאוטינג בטרם עת).

ראיתי שיש אפליקציות כמו kinkd, dating kinky, fetish, feeld ועוד אבל אין לי מושג אם קהל המשתמשים (והמשתמשות) בארץ בכלל קיים.
באחד הפרופילים כאן ראיתי שמישהי זיהתה את הבעיה והחליטה על סימן מוסכם בדמות 5 אמוג׳ים של פיצה שיופיעו בפרופיל הטינדר.
ממש קיים צורך בעיני במין קוד כזה שרק מי שבאמת מסתובב כאן יכיר אותו ויזהה מכנה משותף.

מה עושים?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 5 בינו׳ 2017
אני רואה לפעמים באוקיי קיופיד או בטינדר, אבל יש להם פרופיל אנונימי כמו שדיברו על תמונת שוט או משהו אירוטי...
אני לעולם לא אענה להם, בניגוד לכלוב.
למה?
כי זה לא פייר בעיניי שאני חשופה בפרופיל אמיתי ובתמונה שלי והם אנונימיים כמו בכלוב, אבל הם לא.
אם כבר אפליקציה או אתר היכרויות סטנדרטי עם תמונות- אז שיהיו פרופילים אמיתיים ואוכל להתרשם מהמראה שלהם.
אחרת מה ההבדל ביניהם לכלוב?

הלוואי והיה סימן מוסכם או אפשרות לאתר היכרויות עם תמונה ציבורית או פרטית שמאפשרת לאנשים לבחור בפני מי לחשוף אותן וכך לראות את המראה מהר יותר מאשר פה שלפעמים זה לוקח הרבה זמן, ואז יש יותר אכזבות על בסיס עניין אך חוסר התאמה מבחינת משיכה פיזית.
4X4​(אחר)
לפני 7 שנים • 6 בינו׳ 2017

תגובה:

4X4​(אחר) • 6 בינו׳ 2017
ג'וני כתב/ה:
ארכימלאכית, רומנטי,
whiplr ו- Vanilla umbrella לא זמינים בארץ.
fetlife - רשת חברתית ללא אפליקציה.

אקספלורר,
טינדר - פומבי וונילי מידי ולא נדיר שידידות שלי רואות אותי שם (לא בא לי על אאוטינג בטרם עת).

ראיתי שיש אפליקציות כמו kinkd, dating kinky, fetish, feeld ועוד אבל אין לי מושג אם קהל המשתמשים (והמשתמשות) בארץ בכלל קיים.
באחד הפרופילים כאן ראיתי שמישהי זיהתה את הבעיה והחליטה על סימן מוסכם בדמות 5 אמוג׳ים של פיצה שיופיעו בפרופיל הטינדר.
ממש קיים צורך בעיני במין קוד כזה שרק מי שבאמת מסתובב כאן יכיר אותו ויזהה מכנה משותף.

מה עושים?
kinkd מחוברת לישראל, אבל אין מספיק נתונים היינו משתמשים
kaly
kaly • 6 בינו׳ 2017
אני מסכימה עם החיסרון הזה אני לא עונה לאנשים בלי תמונות באפליקציות השונות ולו בגלל שאני כבר חשופה וזה מהווה סוג יתרון עלי שהוא קצת לא הוגן.
או שכולם אנוניימים או שלא.
 סימן מוסכם  יש לזה יתרונות וחסרונות, אבל בגדול מה תעשה אפליקציה להכרויות בדס"מית? כמה ישימו בה תמונה ופרטים אמיתיים? ואם כן- למה לא לשים כאן בעצם?

מה עם פיתוח אפליקציה של הכלוב למטרת הכרויות? כלובי- תחשוב על זה icon_smile.gif
theXX​(שולטת)
theXX​(שולטת) • 6 בינו׳ 2017
כל כך הרבה חנונים בכלוב, ואף אחד לא מרים את הכפפה?
יאללה, אני מסיימת קורס בפיתוח תוכנה עוד מעט ואהיה על זה icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור