אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Play Party - Femdom

מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 10 בינו׳ 2017
מיתוסית​(שולטת) • 10 בינו׳ 2017
דווקא כי אני גרושה, נוח לי בסופש שהילד לא איתי, מאשר למצוא לילד סידור משעות הערב עד הבוקר ביום חמישי...  ויש גם מי שעובד בשישי.
אפשר להציע שני תאריכים ולראות מה נוח לרובם.

תמיד יהיה לא נוח למישהו... 
אבל יום חמישי יקשה יותר על כל ההורים,  ושישי על חלקם icon_smile.gif
אה, ויום שישי יהיה בעייתי לדתיים, אבל כמה כבר כאלה יש icon_smile.gif

מה שכן, ביום חמישי יש נגישות גדולה יותר של תחבורה ציבורית לטובת אלו שלא ניידים (בהנחה שהמסיבה תהיה במקום מרכזי) ואלו שגרים רחוק (מניחה שזה יהיה במרכז...).

אגב, לדעתי 10 זוגות עשוי להיות מעט מידי. אם הקונספט זה זוגות מהבית, זה סבבה. אבל אם זה מעורב, כשולטת שבאה לבד והרוב זוגות, המגוון של הנשלטים שאוכל לשחק איתם מצטמצם מאוד, במיוחד אם יהיו הרבה זוגות מונוגמיים שלא ישחקו עם אחרים.
גם העלויות בכמות כזו תהיינה גבוהות משמעותית.

להערכתי 20-25 זוגות (לא בהכרח באמת זוגות. הכוונה למספר שווה של גבר ואישה), כלומר 40-50 אנשים זה גם לא המוני מידי וגם מאפשר מספיק מגוון ואופציות בחירה.
amiti​(נשלט)

Re: יכול לעזור בהפצה דיסקרטית

amiti​(נשלט) • 10 בינו׳ 2017
אצל אלכסיי שילמו 120 בערך לגבר ו50 לאישה.
אם לא היית, למה להתלונן ?!

SM Joker כתב/ה:
אני בעד icon_wink.gif
עצה שלי: הבנתי שאצל אלכסיי הייתה בעיה בין היתר שהגברים הנשלטים שילמו הכל, נכון שזה מקובל גם במסיבות רגילות, אבל לדעתי זה לא לעניין, לא מדובר באוליגרכים ובחורות שמחפשות תומך.. ויצא שזה לא משתלם לו לארגן את זה, כי הרבה באו שילמו הרבה ובסוף יצאו בלי כלום. ולדעתי גם לגמרי נוגד את הקונספט, מסיבות מובנות (הרי בכלל כל הרעיון שגברים משלמים התגלגל מזה שגברים בחברה הם בעלי הכח..)
אני חושב שהנחה כלשהי לנשים זה סבבה, כדי שבכל זאת יהיה מספר שקול של גברים/נשים, אבל לא כמו שהיה חינם לגמרי לעומת 200% לצד השני.
מי שמארגן/ת שפשוט ישימו לב לזה.
וכדאי להתייעץ איתו לגבי עוד דברים בארגון כמובן
בהצלחה!
amiti​(נשלט)

ברכות על הרעיון :)

amiti​(נשלט) • 10 בינו׳ 2017
לשמחתי הספקתי להיות במסיבה של אלכסי - היה מצויין !!
דיברתי איתו אגב, הוא נתן לי מחירים משוערים להשכרת ציוד ואני בטוח שיחלוק איתנו טיפים.

לגבי ערום או לא במסיבה, אני חושב שחוטיני קטן הוא מספיק, אם במהלך הערב השולטת מבקשת להתפשט, בכייף, אבל חוטיני נשי אדמדם הוא מביך וערום מספיק(מניסיון).

אין בעיה לא לשבת על הספה אך שטיח או כיסוי כלשהו, רצוי בהחלט.
כמו כן רצוי אזור ייעודי לטיפול בשעווה (זה מלכלך נורא).

במידה ויש רצון לקשירות או שיבארי, יש לתת את הדעת לגבי אלכוהול וסמים, למעשה רצוי להימנע כמעט או לחלוטין.

רצוי למצוא מקום עם חדרים או תאים אינטימיים יותר.

אני חושב שהשתייה והמזון צריכים להיות חופשיים או חלקם (למנוע מימון חלקי).

*כמובן רצוי שיהיה סינון ראשוני, לבדוק שהחברים והחברות שמגיעים/ות מקובלים על ידי כל הנשים (אפשר לבדוק בין החברים),
לצערנו, לא חסרים מקרים של אנשים שלא נרצה להיות בסביבתם.

-זו רק דעתי, איש  לא חייב לקבלה
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 10 בינו׳ 2017
סליחה אז טעיתי בפרטים,
אני לא מתלונן,
פשוט דיברתי על הפקת לקחים, זה הכל, כי זה מה שמישהי אמרה לי, כנראה היא טעתה
גבירה רומנטית​(שולטת){arnavi}

Re: ברכות על הרעיון :)

amiti כתב/ה:
לשמחתי הספקתי להיות במסיבה של אלכסי - היה מצויין !!
דיברתי איתו אגב, הוא נתן לי מחירים משוערים להשכרת ציוד ואני בטוח שיחלוק איתנו טיפים.

לגבי ערום או לא במסיבה, אני חושב שחוטיני קטן הוא מספיק, אם במהלך הערב השולטת מבקשת להתפשט, בכייף, אבל חוטיני נשי אדמדם הוא מביך וערום מספיק(מניסיון).

אין בעיה לא לשבת על הספה אך שטיח או כיסוי כלשהו, רצוי בהחלט.
כמו כן רצוי אזור ייעודי לטיפול בשעווה (זה מלכלך נורא).

במידה ויש רצון לקשירות או שיבארי, יש לתת את הדעת לגבי אלכוהול וסמים, למעשה רצוי להימנע כמעט או לחלוטין.

רצוי למצוא מקום עם חדרים או תאים אינטימיים יותר.

אני חושב שהשתייה והמזון צריכים להיות חופשיים או חלקם (למנוע מימון חלקי).

*כמובן רצוי שיהיה סינון ראשוני, לבדוק שהחברים והחברות שמגיעים/ות מקובלים על ידי כל הנשים (אפשר לבדוק בין החברים),
לצערנו, לא חסרים מקרים של אנשים שלא נרצה להיות בסביבתם.

-זו רק דעתי, איש  לא חייב לקבלה
תודה על הברכות!

אני דווקא נגד תאים אישיים . זה קצת סותר את רעיון הפומביות. אני מעדיפה חלל אחד גדול ופתוח. אפשרי עם חצאי מחיצות או כוחים.
סמים לחלוטין מחוץ לפליי פארטי, מי שירצה לעשן יעשה זאת בחוץ וגם אלכוהול צריך להיות במשורה (משקה אחד או שניים).
אני מאמינה שאנחנו אנשים אחראיים מספיק וכל אחד יהיה אחראי לעצמו. אני לא מחפשת להיות שוטרת בארוע כזה.
אנחנו רוצים לשחק וליהנות ולא להשתכר ולאבד את הראש, בטח כשהצלפות וכאב הם חלק בלתי נפרד.

דעתו של אדם זכותו icon_smile.gif
אני מסכימה לגבי סינון האנשים. יגיעו רק עם המלצות והכירות מוקדמת עם השולטות.
Grey / Green
Grey / Green • 10 בינו׳ 2017
אני חושב שמסיבה כזאת היא יוזמה ברוכה. עם זאת, בנוגע ל-cfnm, אני חושב שזה ישרת את הפנטזיות של הזכרים יותר מאשר הנקבות במסיבה כזאת. לא כל מי שירצה לבוא יהיה בהכרח מישהו שהמשתתפות ישמחו להיתקל בו עירום בחדר חשוך. אלא אם כן יהיה סינון קפדני של הגברים - מה שיכריח מספר קטן יותר של משתתפים ויחייב את הנשים לשלם.
hrgiger
hrgiger • 10 בינו׳ 2017
Grey / Green כתב/ה:
אני חושב שמסיבה כזאת היא יוזמה ברוכה. עם זאת, בנוגע ל-cfnm, אני חושב שזה ישרת את הפנטזיות של הזכרים יותר מאשר הנקבות במסיבה כזאת. לא כל מי שירצה לבוא יהיה בהכרח מישהו שהמשתתפות ישמחו להיתקל בו עירום בחדר חשוך. אלא אם כן יהיה סינון קפדני של הגברים - מה שיכריח מספר קטן יותר של משתתפים ויחייב את הנשים לשלם.
מסכימה בהקשר של מימוש הפנטזיה הגברית. 
ולעניין התשלום - לדעתי זה אמור להיות על הנשים ועל הגברים כאחד.
taojelauobr
לפני 7 שנים • 11 בינו׳ 2017

Pp

taojelauobr • 11 בינו׳ 2017
תהיה שמפניה ורודה ?
קוואנטרו ?

האמת , אני קצת נרתע מאירועים פומביים כאלו , בהם כל שולטת חושבת שהיא יכולה לגעת בי מתי שמתחשק לה
מבלי לבקש את רשותי או לפחות לראות שישנו רצון הדדי לקבל את מרותה .
יחד עם זאת זו הזדמנות טובה לשליטה הנשית הישראלית לצאת מגבולות המוכר והידוע .