צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצוקה נפשית

זרה מוכרת
לפני 7 שנים • 15 בינו׳ 2017

Re: מצוקה נפשית

זרה מוכרת • 15 בינו׳ 2017
lion123 כתב/ה:
אני מתנהג כ"גבר גבר" בחיי היום יום שלי אני לא עדין לא שביר ולא מקבל פקודות מאף אחד בד"כ משדר דמוי מחוספס לרוב זה פשוט אני ככה אני זה לא איזה משחק שאני מנסא לשדר גבריות או משהו אבל דווקה במקום שאני כן הייתי רוצה להרגיש גבר (במיטה) אני דווקה מעדיף להיות הצד הכנוע והנשלט אני כן אוהב להיית הצד האקטיבי שזז ומבצע הבעיה שסקס רגיל לא מחרמן אותי עד כדי שאפלו לא עומד לי אייני חושב שיש לי בעיה פיזיולוגית אני בן 20 בכושר טוב, חוץ מקצת חרדת ביצוע אבל רק בתחילת קשר חדש  בד"כ זה עם פרטנריות חדשות שאני לא מרגיש בנוך או פתוח מספיק כדי לחשוף את זה בפניהן לפעמים אני צריך גירוי אנלי שהיא תחדור אלי זה ממש עושה לי את זה, אבל לא. לא אבקש משהי רגילה לעשות זות כי זה מובן לי שזה בטח יראה לה מוזר וגם עדין לא הייתי רוצה שהיא תחשוב עלי דברים שלא הצורך או שאפילו תספר עליי למשהו אני כבר ממש מתוסכל מהמצב הזה כבר עבדתי לגמרי את החשק לצור מגע מיני עם משהי מרוב חשש ותסכול אני נראה טוב יחסית קל לי להגיע לסטואציות אינטימיות אבל...
אני קוראת אותך, וככל שאתה כותב אותך יותר, נדמה לי שאתה מלחיץ את עצמך יותר.
דבר ידוע הוא שכשאנחנו נלחצים, אנחנו לרוב מחמירים את המצב.
אתה נמצא בגיל צעיר ומלא הורמונים,
ואולי הפתרון הוא לנסות להתמקד בשלב הזה בחיברות האנושית ולא המינית בהכרח. או לפחות לא לשים אותה במרכז העניינים.
אני חושבת שגם נשים בגילך או סביב גילך, ישמחו להכרות האנושית והאישית בטרם תבוא זו המינית
ואולי במקום בו תרגיש נוח יותר, פתוח יותר עם מי שמולך
יהיה לך קל יותר לפתוח את תחומי העניין שלך מול הפרטנרית המתאימה לך
פאק
לפני 7 שנים • 15 בינו׳ 2017
פאק • 15 בינו׳ 2017
תודה רבה לכולם יש פה אנשים מדהימים וטובי לב תודה על התשובות המספקות ועל צומת הלב של כולם תודה רבה ♡