בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים להיכרות

Sparkit
לפני 7 שנים • 19 בינו׳ 2017
Sparkit • 19 בינו׳ 2017
כתבתי תגובה לשאלה דומה, פשוט אצטט אותה - 
לפני 3 חודשים • שני אוק' 10, 2016 1:23 am
קודם כל חשוב שתבין אם אתה מחפש בת זוג שולטת או רק שולטת. 

אני אנסה לעזור בכך שאגיד מה גורם לי לענות להודעות  (כפי שהפרופיל שלי מראה, גם אני בעלת דרישות מוזרות): 
שנון, אינטיליגנט, בטח בעצמו מאוד, לא מחפש לשרת בדרך מסויימת ספציפית, רק מעוניין לרצות את השולטת וללכת לפיה, במקום מאוזן בחיים, מנוסה כנשלט, מצחיק מאוד, בעל טאקט שמוכן לקשר רציני וזוגי ביחד עם שליטה, יש לו פרופיל ובלוג מעניין ומושקע. 
בד"כ ששיחה מעניינת מתפתחת בצ'ט הפרטי לדוגמא, היא גולשת לוואטסאפ, לשיחות טלפון ומפגש. בשלב הזה חשוב לחזר, לא להציק אבל כן לשלוח הודעות, להתעניין וכדומה. 

לא אענה להודעות כאלו: 
אם אין בהודעה משהו מיוחד עלי והיא נראת כמו העתק הדבק \מכילה פחות מ3 משפטים, גברים שלא טרחו לקרוא את הפרופיל (הארוך, נו, אני יודעת...) שלי ולא ראו שהם בגבולות שלי, אנשים שמחפשים משהו שאיני יכולה או רוצה לתת (לדוגמא, לא מעוניינת להכיר כלבים). 
מניחה שלכל אחת יש סיבות אחרות לענות או להתעלם, אבל אני לא קוראת מחשבות, אז אלו שלי, מקווה שזה עזר קצת. 

לגבי מראה, כל עוד הנשלט יותר גבוה ממני, לא משנה לי בכמה. אבל כן חשוב לי שהוא יראה טוב ואני ימשך אליו, בדיוק כמו שהייתי מסננת בבר לפי מראה, כך גם בכלוב. 
בצ'ט עוזר לדבר בכללי, למרות שזה עמוס וקשה להשתלב, שמתי לב שמי שמדבר בכללי מקבל יותר פניות וגם שהוא פונה היחס אליו שונה אוטומטית  
**הגעה למקומות בדס"מים (סדנאות, מסיבות לופטים וקשירות, דאנג'ן, פיקניקינקי ושאר האירועים שחלקם כאן תחת "בילויים") מגדילה את היכולת שלך להיתקל בחברי קהילה שלא בכלוב (ויש המון המון כאלו). 
** יש אנשים שמצאו נשים דומיננטיות בחיים הונילים וחשפו אותם לעולם וכיום הם נשואים, מכירה מקרוב זוג מהמם כזה. אפשר לפתוח את העולם שלנו גם לאנשים שלא חייבים או צריכים את זה במיטה, זה ממכר  " 

וגם את זה כתבתי מזמן: 
"
לפני 5 חודשים • רביעי יול' 27, 2016 6:30 am
מחזקת את התשובות מעלי, יש זוגיות בדס"מית, לא פעם דיברתי בצ'ט עם זוגות שהכירו כאן ויוצאים שנים, חלקם נשואים. יש עוד מדיות להכרות, מאתרי הכרויות וניליות (להוסיף שאתה קינקי/מתחבר לפטיש או לחפש את אלו שרשמו זאת), למסיבות של הקהילה, צ'ט והודעות פרטיות וכו. 
למצוא התאמה מבחינת הפטישים, המשיכות וגם אדם נעים ומושך זה חתיכת דבר בעייתי. לא פעם דיברתי בצ'ט עם גברים שמבחינה מינית התאימו לי אבל כאדם לא, או הפוך. כשמוצאים התאמה זה בדרך כלל מוביל לזוגיות. 

לגבי הפינוק - כן. חלקנו מפונקות, חלקנו נסיכות שצריכות יחס כזה ונהנות ממנו מאוד, חלקנו יכולות לנהל מערכת יחסים רק עם אדם שהפינוק הזה מעמיד לו כמו שהוא מרטיב אותנו. פינוק הוא לא דווקא בלשלם עלינו, או להסיע אותנו, אבל לפעמים להרגיש פרינססה מוערצת זו השאיפה. 
גם אם אתה לא מתחבר לזה חשוב שתכיר בכך שאחרות ואחרים כן. חלקנו גם אוהבות 24/7 שמתבטא בלשרת אותנו באלפי דרכים. שליטה כלכלית, לא דווקא לטובתי האישית (שליטה לדוגמא בהוצאות שלו כל יום על אוכל לעצמו וכו) זו שליטה מאוד עמוקה לדעתי.  
אני לא מתנצלת על זה שאני מפונקת, בעיקר בגלל שביום יום אני לא, כל הפינוק שאני מקבלת מגיע בתוך הזוגיות שלי עם הנשלט שלי.  

לגבי היאוש- אל. 
תשקיע. כל שולטת כאן מקבלת עשרות הודעות ביום, אם זה בגלל שיש מחסור בשולטות או רוב נשלטים באתר. כמו בחורה בבר שפונים אליה 20 גברים, בשלב מסויים כבר נמאס ואם לא מחדשים עם משפט פתיחה אנחנו קצת רדומות. לא אשמתך שהמצב הוא כזו ולא אשמתנו.
ההודעות שאנחנו מקבלות יכולות להיות משעממות, בנאליות, "העתק הדבק" ברור, שאלות שמטרתן למשוך תשומת לב באופן ברור, מצחיקות, גסות ומטרידות או שנונות ונעימות. 
תחליט אתה איזה מהסגנונות מתאים לך. 

לפני שאני יוצאת לדייט (לא אדבר בשם כולן הפעם) אני מכירה את האדם שמאחורי המקלדת ורק אז את המשיכות שלו. 
הטיפ היחיד למציאת זוגיות כאן, לפחות עם נשים שדומות לי, הוא לשפצר את הפרופיל שלך (לא עברתי עליו אבל לפעמים יש פרופיל כמעט וריק), תמלא אותו בעצמך, תכתוב בצורה אסטית ונעימה לקריאה (הפרופיל שלי לדוגמא חופר אבל בזכותו הנשלט שלי, שאנחנו מתאימים בול, הגיע אלי). שאתה פונה למישהי נסה לפנות כמו שהיית פונה בבר, משפט שנון ולא נדוש. 
לפעמים לכתוב בצ'ט בכללי ולהשתתף בשיחות שם ולא רק בשיחות פרטיות גורם לשולטות לשים לב אליך ולפנות, אתה פתאום לא דמות מסתורית, אתה "חלק מהחברה". 

בהצלחה. בתור מישהי שחיפשה הרבה זמן והתפשרה על ונילים, אני מבינה את התסכול."

בהצלחה ♡