לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי 26.1 בדאנג'ן-Fetish Thursdays-זוגות 1+1 חינם עד 1:00

Dungeon
לפני 7 שנים • 21 בינו׳ 2017

חמישי 26.1 בדאנג'ן-Fetish Thursdays-זוגות 1+1 חינם עד 1:00

Dungeon • 21 בינו׳ 2017

מועדון הדאנג'ן
איתכם מאז 2002
זאת לא אופנה, זאת מסורת!

ובחמישי ה 26-1-17
Fetish Thursdays
אנחנו מזמינים אתכם
לפתוח איתנו את הסופ"ש בסערה
בערב הדגל של המועדון כבר 14 שנים

Thursday Night BDSM & Fetish Party

** גם השבוע הכניסה לזוגות 1 + 1 חינם עד השעה 1:00, אז בואו מוקדם! **

הופעות על הבמה ועל עמוד הריקודים לאורך הלילה כולו

אקשן ללא הפסקה עם הנבחרת המנצחת של המועדון:
* אליל הבנות ניסן וחבורתו
* רועי בעל הנס
* יסמין החתולה המוטרפת והמטריפה
* Winner ושירלי על עמוד הריקודים

אצל שירה הצלמת שלנו תוכלו להצטלם ולקבל את התמונות אליכם באופן דיסקרטי באמצעות פנייה למייל
dungeonfoto@gmail.com
אלו שייתנו הסכמתם יוכלו לראות את תמונותיהם באלבום שיפורסם מס' ימים לאחר המסיבה בדף המועדון בפייסבוק

פיצות חמות וטעימות יחכו לכם על הברים

המבוך האינטימי והחשוך המפורסם בכל העיר

במתחם הסינמה דאנג'ן ועל מסכי הפלזמה יוקרנו מיטב סרטי ה-Fetish מאירופה ומארצות הברית

על העמדה - די.ג'יי רונן נקש

החלק האחורי של המועדון - מתחם סגור עם DM. הכניסה למתחם לזוגות ונשים בלבד.

קוד לבוש: פטישיסטי, גותי, עור, ויניל, לייטקס, קינקי.
שימו לב! אנחנו מקפידים על מינימום שחור אלגנט ואין כניסה בג'ינס כחול!

מחירי הכניסה:

לזוגות - 1 + 1 חינם עד השעה 1:00
לחברי מועדון - 50 ₪ (בהצגת כרטיס החבר בקופה)
לכל השאר - 70 ₪

ניתנת עדיפות בכניסה לחברי המועדון. הכניסה לבליינים מזדמנים הינה על בסיס מקום פנוי ובכפוף לשיקול דעתם של בעלי המועדון והסלקטורית בכניסה.

הצילום בכל רחבי המועדון אסור בהחלט!

רח' השרון 21 ת"א

פתיחת דלתות בשעה 23:30

www.dungeon.co.il
עשו לנו Like בפייסבוק - DungeonClubTLV
טלפון לבירורים: 055-9671087 (הודעות טקסט בלבד, לא ניתן להתקשר)

מצפים לראותכם,
צוות מועדון הדאנג'ן
slavealfred
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017

היה לה טעם של דבש מלכות

slavealfred • 23 בינו׳ 2017
כל פעם שאני מבקר בארץ, אני מגיע למועדון הדאנג׳ן. אני תמיד מרגיש שם ״בבית״.  
הגעתי גם הפעם. מה שאני אוהב במועדון זה שאתה אף פעם לא יודע מה יקרה. הסתובבתי קצת. מידי פעם שאלתי מישהי אם אני יכול לשבת על הרצפה ליד הרגליים שלה.  קבלתי כמה תשובות שליליות.  כמה נשים אמרו כן אך כאשר התיישבתי על הרצפה, הן התעלמו לגמרי. אחר כך נגשתי למישהי מדהימה ביופיה.  היו לה סנדלים בצבע זהב.  היא השיבה לי בחיוב.  נתתי לה את קצה החגורה שלי שהיתה חגורה עלי כמו קולר.  היא משכה את החגורה וצוותה עלי לקנות לה משקה. לפני שהספקתי היא חלצה שד מדהים ביופיו ונתנה לי לנשק. קניתי לה את המשקה ובקשתי רשות לקנות משהו גם לעצמי. בזמן שהיא שתתה, היא נתנה לי ללקק לה את אצבעות הרגליים וגם השתמשה בגב שלי כמו הדום. אחר כך לקחה אותי לטיול על ארבע ברחבי המועדון.  היא הלכה, משכה בקולר שלי ואני זחלתי על ארבע אחריה.  
בשלב מסוים לקחה אותי אל החלק שבו מותר רק לזוגות להכנס. טיילה איתי אנה ואנה. עצרנו ליד מישהי ואמרה לי לסגוד לנעלים שלה.  נדמה לי שמישהו רצה להרביץ לי בטוסיק אך היא עצרה אותו/אותה כי בשלב זה כבר הייתי רכושה הפרטי.  
בשלב מסוים התיישבה על אחד הספסלים ואני סגדתי לקרסולים שלה, אחר כך לשוקיים וגם לירכיים. היא משכה אותי פנימה עוד ועוד. הזיזה  את התחתונים ואז לקקתי לה בין הרגליים.  היה לה טעם של תערובת של דבש מלכות עם טעם גן עדן.  אני בטוח שנהנתה מאוד.  אחר כך נישקתי וסגדתי  לתחת שלה. ואז, ברגע אחד, עזבה אותי לבדי.  ההבדל בין להיות לידה ולהיות לבדי היה עצום.  הרגשתי שאני חייב למצוא אותה עוד פעם. חוץ מזה, לא הרגשתי בסדר להיות באזור הזוגות לבדי.  

מאוחר יותר מצאתי אותה עם חברה שלה. בקשתי רשות להביא להן משקאות והן הסכימו.  הבחורות התעסקו בענינים שלהן ואני הייתי עסוק, לפי בקשתן, בליקוק והרגליים שלהן. נשקתי רגל אחת ואת השניה הניחה על גבי כך שנשארתי די צמוד לרצפה.  למרות שהייתי קרוב לרצפה הייתי גם בעננים... אחר כך לקחו אותי לפינה ואמרו לי לעשות מסאג׳ ברגליים. במקרה היתה לי בכיס אריזת מתנה של קרם רגליים של ״סבון״. כך נתתי לה מתנה ואז התחלתי עם המסאג׳.  

בקיצור, היה לי לילה נהדר.  
אחר כך נודע לי שהבחורה חגגה יום הולדת כך שאריזת המתנה היתה מאוד במקום.  

הגעתי למועדון גם למחרת אבל זה כבר עניין לפוסט נוסף...
    התגובה האהובה בשרשור