בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתרפק על הזכרונות

Cuckold tomas
לפני 7 שנים • 14 בפבר׳ 2017

מתרפק על הזכרונות

Cuckold tomas • 14 בפבר׳ 2017
גרוש + 1, נאלצתי לבחור בין 2 מהאהבות של חיי; אשתי ותחושת הריגוש המטורפת כשמישהו אחר מזיין אותה.
בהתחלה, זה עבד בסדר. בהמשך, הפכתי להיות אוויר מבחינתה והיא החליטה שלא עוד. התחייבתי שאוותר על אורח החיים הזה, אך היא טענה שמהיום שהיא נחשפה לצד הזה שלי היא לא נמשכת אלי עוד ומתקשה לראות בי גבר כפי שהיא תופסת את המושג הזה.
מאז, מתקשה להתנתק מהזכרונות האלו, מבלה שעות באוננות על התמונות והסרטונים שלה עם אחרים.
גם כשמתאפשר לי להיפגש עם פרטנרים אחרים, מוצא עצמי מעדיף את האופציה הראשונה.
משווע לחוש שוב את התחושה הזו!
איך ממשיכים מכאן?
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 15 בפבר׳ 2017
טליה​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2017
נשמע לא קל ומתסכל עבורך.

אני אספר לך על עצמי, מתוך אמונה שבעניין הזה אני לא שונה ממרבית הנשים שבפלנטה הזו.
שליטה נשית היא חלק בלתי נפרד ממי שאני.
יש מעט מאוד דברים שלא ניסיתי.
ויש מעט מאוד דברים שאני לא אקבל בבן-זוג.
בשביל גבר שאני אוהבת הלכתי ואני מוכנה ללכת הרבה יותר רחוק מהתשוקות הפרטיות שלי, וממקום של אהבה גם להתחבר לזה.
אבל לא קוקהולד.
ניסיתי את זה בעבר והצטערתי מאוד על הניסיון הזה.

קשר בדס"מי צריך ויכול להכיל הרבה סתירות ופרדוקסים, אבל אני לא חושבת שהוא צריך או יכול להכיל קוקהולד.
בעיני זו פנטזיה פשוט הרסנית, שמערערת את הבסיס של אינטימיות ואהבה בין שני אנשים.
יכול להיות שאחרי מישהי תכתוב שהיא ובעלה מנהלים אורך חיים כזה כבר שנים. אם כן, זה יהיה תיאור של משהו יוצא דופן עד מאוד.
פעם אחת נתקלתי בזוגיות כזו, ואני יכולה להגיד בוודאות שהיא לא היתה מבוססת על אהבה, כבוד והערכה שבין בני זוג.

אני חושבת שיש פער עצום בין הפנטזיה הגברית על קוקהוד לבין האופן שבו מרבית נשים תופסות את זה.
בעוד שהגבר תופס קוקהולד כסשן אינטימי שמעבירים לו, האישה מרגישה שהיא פשוט מפסיקה להיות עם הגבר שלה.
לכן המימוש של הפנטזיה בעצם מרחיק בין בני הזוג.

ככלל, נשים נמשכות לגברים חזקים, חכמים ומוצלחים. ההנאה מההשפלה שלהם היא דווקא בגלל שהם חזקים, חכמים ומוצלחים.
אף אחת לא מעוניינת בסמרטוט מאופס, וגם כשהולכים עם ההשפלה ממש רחוק אף אחת לא מעוניינת לאפס את הגבר שלה לחלוטין.
אם היא מפסיקה להיות איתו ולראות בו "גבר נחשק" אז גם הרצון להשפיל אותו מפסיק.

איך ממשיכים מכאן?
אם אתה אוהב את אשתך יותר מאשר את הפנטזיה הזו, אז אני חושבת שתצטרך להיפרד מהפנטזיה.
לא רק באופן פסיבי כמי שנמנע ממנו לממש אותה, אלא גם להפסיק לצפות בסרטונים ובתמונות.
נסו ליצור משהו אחר שיכול לספק את שניכם.

אני מתארת לעצמי שקיווית לשמוע רעיון יצירתי שיאפשר לך להמשיך ולהנות מכל העולמות. אני לא חושבת שזה אפשרי.
    התגובה האהובה בשרשור
אנוש'קה​(אחרת)
לפני 7 שנים • 15 בפבר׳ 2017
אנוש'קה​(אחרת) • 15 בפבר׳ 2017
מסכימה עם טליה icon_smile.gif אי אפשר לאכול את העוגה הזו ולצפות שתחכה לך שלמה במקרר מחר
יכולה לדבר מעצמי ולספר עלי :
אני חיה בזוגיות ונישואים בי די אס אמים (שולטת ונשלט)
יצא לנו לשחק עם עוד נשלטים (בלי יחסי מין ) אבל מעולם לא הייתי רוצה לשכב עם גבר אחר או לראות את בן זוג שלי שוכב עם אישה אחרת
לא הייתי רוצה שבן זוג שלי יהיה בסיטואציה כזו שבה הוא מרגיש שהוא לא גבר ושאני זקוקה לגבר אחר כדי להגיע לסיפוק
כי מעבר למשחק ולסקס ולכייף ולחלוקת התפקידים בבית הוא גבר והגבר שלי
ולא איזה סמרטוט רנדומלי שחולף בחיי
גברים מטבעם במידה והם בריאים בנפשם (לדעתי) לא ירצו שזכר אחר יתקרב לאישה שלהם
פשוט ככה זה הטבע .. רכושנות קנאות הגנה על מה ששלך.
ואחרי הניסיון שהיה לנו אני מבינה ומרגישה שלהכניס אדם נוסף לביחד ואינטימיות שלנו בסופו של דבר ינשל אותנו לחלוטין אחד מהשניה.

הרבה זמן חלמתי על משחק משותף של שני כלבלבים חמודים שמלקקים ומרחרחים אחד את השני ומענגים זה את זה כשאני מנצחת על הסיטואציה
בפועל זה לא היה מהנה כמו שדמיינתי בעיקר מביך מוזר לא טבעי בכלל..
הרגשתי שאני לא נמשכת לגבר השני שהוא די מיותר בסיטואציה
ושהגוף הזר ואיבר המין הזר יותר דוחים אותי ממושכים. ושאני מקנאה .. כן מקנאה ומתחרטת.
הרי בסופו של דבר הגענו לכל הפתיחות והגשמת הפנטזיות האלו מהכרות מעמיקה אחת של השני ומחיים משותפים ואינטימיות
אי אפשר להכניס אדם זר ולצפות שהכל יהיה הרמוני ומגניב.

אולי תנסה להתבונן עם עצמך למה אתה מתגרה דווקא מהסיטואציה הזו ?
מה יש לתת בתור גבר ?
איך אתה רואה זוגיות ומה הערכים שלך ?
מי מנהיג אותך - השכל הלב הזין ?
האם פנטזיה הומוארוטית כלשהי שלא קשורה בעיני כלל לשליטה נשית כי האישה כאן היא אובייקט לסיפוק הצורך של הגבר ולא להיפך
חשובה יותר משפיות חיי נישואין ילדים אהבה אינטימיות ..?

מציעה טיפול זוגי להציף את הדברים ולראות לאן הלאה אם בכלל וטיפול רגשי עבורך לרדת לשורש של העניין הזה ..