בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Foot fetish party בארה"ב

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 9 במרץ 2017
מעריץ גאה​(נשלט) • 9 במרץ 2017
אחד שמבין כתב/ה:
אויש, פעם נקלעתי בטעות ל"מסיבה" כזאת בניו יורק. מישהו שהיכרתי במסיבה בדסמית המליץ לי להגיע ונתן לי כתובת. המסיבות האלה זה לא ממש מסיבות, זה כמו בית זונות של רגליים, מוכרים שם סשנים של פוטפטיש ועוד כמה פטישים. כל הבחורות ללא יוצא מן הכלל הן בחורות שבאו לעבוד. הן עובדות בשיטת הסרט הנע, סשן אחרי סשן אני לא רוצה אפילו לחשוב מה מצב ההיגיינה של הרגליים שלהן. בניו יורק זה היה מקום מאוד סליזי, היו שם חללים שנבנו בעזרת סדינים, שמאחוריהם היו עושים סשנים קצרים של 10 דקות רבע שעה.
אחד המקומות הכי הזויים שביקרתי בהם ואין סיכוי שאחזור אליהם. בהתחלה עוד חשבתי שאולי מאוחר יותר יגיעו אנשים למסיבה, אבל כשהוברר לי שזה מה שהולך להיות עד סוף הערב פשוט לקחתי את הרגליים שלי והלכתי משם.

יכול לאשר את העובדות שהציג אחד שמבין אם כי אני אישית די נהנתי מהקונספט וחבל שאין בארץ דבר כזה למי שחובב פוט פטיש בשיטת הסרט הנע.
עניין של טעם אישי
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 9 במרץ 2017
ונושא הסטריליות והטיפוח שהעלת, נתחיל מזה שאם להכנס לדקויות אז בכלל כף רגל היא לא הדבר הכי נקי שיש בעולם גם אם אחרי מקלחת .
צריך לציין שאחרי כל סשן הן מנגבות או הגברים שם מנגבים להן את כפות הרגליים עם מגבונים לחים.
נקיון מושלם? לא תמצא אף פעם
אריאל M​(אחר)
אריאל M​(אחר) • 9 במרץ 2017
כמעט כמו כל מוצר מותרות.

רוצה, תשלם.
לא רוצה, אל תבוא.

בכל אופן תודה על ההבהרה של מה יש שם בדיוק.

כאחד שנמצא כרגע בניו יורק, ולא מסתובב באתרי שליטה אחרים.
אשמח להתעדכן בעוד דברים מהסוג הזה.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 9 במרץ 2017
אריאל מתענין כתב/ה:
כמעט כמו כל מוצר מותרות.

זו ההרגשה המגעילה שקיבלתי שם ובגללה הלכתי משם.
הנשים שהיו שם הפכו למוצר מותרות.
ואני משום מה מעדיף נשים אמיתיות. ולא כאלה שהפסיקו להיות נשים והפכו להיות מוצרים. סליחה, מוצר מותרות.
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 9 במרץ 2017
אין לשפוט נשים אילו שלעיתים בעל כורחן הגיעו למצב הזה ויש עוד הרבה סיבות ובכלל זה לפתוח תיבת פנדורה שלמה עכשיו על למה יש זנות בעולם ומה הגורמים לכך.
מעבר לכך שהן מספקות מענה וצורך לאוכלוסיה גדולה מאד של גברים (פטישיסטים, נשלטים או לא מוגדרים) שאין ביכולתם או ברצונם להכיר נשים כאלה לקשר כזה או אחר משלל סיבות.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 7 שנים • 10 במרץ 2017
אחד שמבין​(נשלט) • 10 במרץ 2017
גבר נשלט לקשר זוגי כתב/ה:
אין לשפוט נשים אילו שלעיתים בעל כורחן הגיעו למצב הזה ויש עוד הרבה סיבות ובכלל זה לפתוח תיבת פנדורה שלמה עכשיו על למה יש זנות בעולם ומה הגורמים לכך.

מי שפט?
אני לא נכנסתי אפילו לא בקצת לדיון שיפוטי.
התייחסתי לחוויה האישית שלי מהסצנה שראיתי בכללותה.
היתה פה הסכמה ביני לבין הבחור שמחפש מקומות כאלה שהנשים במסיבות האלה לדעתו הן מוצר מותרות ולדעתי מיותרות (כמוצר כמובן).
שום שיפוטיות.
מי שפותח את תיבת הפנדורה הזאת היא אתה icon_smile.gif
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 7 שנים • 10 במרץ 2017
נשלט גברי​(נשלט) • 10 במרץ 2017
אחד שמבין כתב/ה:
אריאל מתענין כתב/ה:
כמעט כמו כל מוצר מותרות.

ואני משום מה מעדיף נשים אמיתיות. ולא כאלה שהפסיקו להיות נשים והפכו להיות מוצרים. סליחה, מוצר מותרות.

ההתייחסות למה שכתבת כאן, הריח שיפוטי ולא שאני מגן הנשים.