ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

וזה למה חמישים גוונים זה סכנה

פועה​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 16 בפבר׳ 2017

וזה למה חמישים גוונים זה סכנה

פועה​(נשלטת) • 16 בפבר׳ 2017
מהיום שקראתי את הטרילוגיה המזעזעת הזאת יש לי ביקורת נוקבת
נתחיל מזה שהסופרת באה מנקודה שבדסם זה מחלה נפשית
נמשיך מזה שהספר הזה ממש אבל ממש לא שפוי, בטוח ובהסכמה
שפוי?- כריסטיאן סובל מהרבה בעיות נפשיות ומוציא את זה על אנסטסטיה במקום ללכת לטיפול
בטוח?-הסצנה האחרונה בספר/ הסרט האחרון מוכיח שממש אבל ממש לא, בשלב זה שולט צריך לדעת מה הנשלטת יכולה לספוג
בהסכמה?- הבחורה מאוהבת בו קשות ומוכנה לעשות הכל ולא באמת מבינה את ההשלכות של זה
הנזק הענקי שהספר הזה לא נורמלי כל אחד יכול להחזיק שוט ולהצליף, חברים גם להצליף צריך לדעת
איך המבקר של גיא פינס (לא במילים המדוייקות):"כנראה שהסופרת בחיים לא עשתה או בדסם כי אין לה מושג מהחיים מי היא כותבת"
http://mobile.mako.co.il/men-stories/Article-a3bec76be754a51006.htm?utm_source=Facebook&utm_medium=MakoPage&utm_campaign=OngoingActivity&Partner=FacebookMako#content
פועה​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 16 בפבר׳ 2017
פועה​(נשלטת) • 16 בפבר׳ 2017
אני סוקרת ספרים

אבל איך אסקר ספר ששלושת רבעי ממנו דילגתי
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 17 בפבר׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2017
אי אפשר להכחיש את זה ש- "50 גוונים" עזר לשיח על בדס"מ לפרוץ לעולם הונילי.
לפני הסרט הזה, בדס"מ היה פחות לגיטימי בעיניהם. הוא נחשב בעיניהם משהו של מתעללים וחולי נפש בלבד וזאת הסיבה שזכה ללעג וגינוי.
אז איך ספר/סרט, שמציג בדס"מ כהפרעה נפשית וזוגיות מתעללת, זכה לכזו פופולריות?
ולא סתם לפופולריות אלא הוא הפך "לסרט/ספר בנות רומנטי" בעיניי הרוב הונילי. אני רואה הרבה וניליות שפחדו מכאב של שני פליקים בזמן הסקס או נעלבו עד עמקי נשמתן אם קראו להן "זונה" תוך כדי סקס, עכשיו חושבות שהן רוצות ויכולות להיות נשלטות טוטאליות.
האם סרט/ספר כזה לא אמור דווקא להרתיע מדבר שכזה? אותי מעניין איך התרחש ההפך המוחלט ומה סוד ההצלחה של זה, איך בדס"מ קיבל פתאום יחסי ציבור כאלו חיוביים (אפילו יותר מידיי חיוביים שגורמים לאנשים לא לשקול סיכונים) ועוד מפי אחת שמתארת בדס"מ באופן הנ"ל?
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 17 בפבר׳ 2017
הדבר הטוב אולי שיצא ממנו שעוד ונילים סקרניים או בדס"מיים בהכחשה עמוק בארון , העזו לעשות צעד להכנס לעולם הזה.
נקווה שיותר נשים בגלל ההצע icon_smile.gif
the rain song

Re: וזה למה חמישים גוונים זה סכנה

the rain song • 17 בפבר׳ 2017
פועה כתב/ה:
שפוי?- כריסטיאן סובל מהרבה בעיות נפשיות ומוציא את זה על אנסטסטיה במקום ללכת לטיפול
בטוח?-הסצנה האחרונה בספר/ הסרט האחרון מוכיח שממש אבל ממש לא, בשלב זה שולט צריך לדעת מה הנשלטת יכולה לספוג
הנזק הענקי שהספר הזה לא נורמלי כל אחד יכול להחזיק שוט ולהצליף, חברים גם להצליף צריך לדעת
איך המבקר של גיא פינס (לא במילים המדוייקות):"כנראה שהסופרת בחיים לא עשתה או בדסם כי אין לה מושג מהחיים מי היא כותבת"
http://mobile.mako.co.il/men-stories/Article-a3bec76be754a51006.htm?utm_source=Facebook&utm_medium=MakoPage&utm_campaign=OngoingActivity&Partner=FacebookMako#content

טוב, לא קצת הגזמנו?
המרקיז דה סאד ולאופולד פון זאכר מאזוך גם הם לא בדיוק ההגדרה במילון לשפיות ובריאות הנפש.
חסרים כאן שולטים מ"בטן ולידה" ונשלטות "בדם" שאף הם לא בדיוק בעלי הנפש הבריאה בעולם?
אז הסופרת לא יודעת הכל על בדסמ - ביג דיל.

אני לא יודעת מה קרה בסצינה האחרונה שאינה נכנסת להגדרת ה"בטוח" כי בעוונותי לא קראתי את הטרילוגיה אבל כן עשיתי כמה דברים מאוד לא בטוחים במסגרת התנסויותיי עם שולט ותיק ובעל נסיון וזה היה הרבה לפני שהספר יצא.

כאן באמת אף בחורה לא היתה מאוהבת עד כלות בשולט שלה ובשם אותה אהבה עשתה הכל למענו ואחר כך בכתה מיליון פוסטים על איזו טיפשה היא היתה.
כולן מגיעות ממקום של השלמה מלאה ובצורך ועושות הכל בכובד ראש... ממש.
ואף אחד לא יודע ומבין את כל ההשכלות של כל המעשים שלו, בכל תחום.

הספר הזה לא המציא כלום וכל התופעות האלו התרחשו הרבה הרבה לפני שהסופרת הקלידה את האות הראשונה.

בקשר ללינק - הפורנו גרם להרבה יותר דברים פסיכיים שאנשים ניסו לחקות והגיעו למיון בגלל זה.
גם כאן, להאשים את הספר זו התעלמות מוחלטת מכל מה שהיה לפניו.

מעניין כמה אנשים כאן ובכלל בעולם החזיקו שוט בפעם הראשונה בחייהם והצליפו אחרי סדנה מסודרת בעניין וסטאז' על סאבית מיומנת ובנוכחות בעל תואר בהצלפות.

הנזק הענקי של הספרים האלו הוא שלא מפסיקים לדבר עליו כאן, בכלוב.
אתר בדסמ שמלא באנשים שאוהבים בדסמ/קינקיות וחיים אותו, כל אחד לפי יכולתו והעדפותיו.
הספרים האלו לא מיועדים לאנשים שאוהבים בדסמ.
    התגובה האהובה בשרשור
פועה​(נשלטת)
פועה​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2017
אוהב אישה כתב/ה:
הדבר הטוב אולי שיצא ממנו שעוד ונילים סקרניים או בדס"מיים בהכחשה עמוק בארון , העזו לעשות צעד להכנס לעולם הזה.
נקווה שיותר נשים בגלל ההצע icon_smile.gif

פה הסכנה כנראה שלא קראת נכון את דברי
כולם היום חושבים שאפשר לקחת שוט ולהצליף
להכנס לדאנגן ולצלם
פועה​(נשלטת)

Re: וזה למה חמישים גוונים זה סכנה

פועה​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2017
the rain song כתב/ה:
פועה כתב/ה:

טוב, לא קצת הגזמנו?
המרקיז דה סאד ולאופולד פון זאכר מאזוך גם הם לא בדיוק ההגדרה במילון לשפיות ובריאות הנפש.
חסרים כאן שולטים מ"בטן ולידה" ונשלטות "בדם" שאף הם לא בדיוק בעלי הנפש הבריאה בעולם?
אז הסופרת לא יודעת הכל על בדסמ - ביג דיל.

אני לא יודעת מה קרה בסצינה האחרונה שאינה נכנסת להגדרת ה"בטוח" כי בעוונותי לא קראתי את הטרילוגיה אבל כן עשיתי כמה דברים מאוד לא בטוחים במסגרת התנסויותיי עם שולט ותיק ובעל נסיון וזה היה הרבה לפני שהספר יצא.

כאן באמת אף בחורה לא היתה מאוהבת עד כלות בשולט שלה ובשם אותה אהבה עשתה הכל למענו ואחר כך בכתה מיליון פוסטים על איזו טיפשה היא היתה.
כולן מגיעות ממקום של השלמה מלאה ובצורך ועושות הכל בכובד ראש... ממש.
ואף אחד לא יודע ומבין את כל ההשכלות של כל המעשים שלו, בכל תחום.

הספר הזה לא המציא כלום וכל התופעות האלו התרחשו הרבה הרבה לפני שהסופרת הקלידה את האות הראשונה.

בקשר ללינק - הפורנו גרם להרבה יותר דברים פסיכיים שאנשים ניסו לחקות והגיעו למיון בגלל זה.
גם כאן, להאשים את הספר זו התעלמות מוחלטת מכל מה שהיה לפניו.

מעניין כמה אנשים כאן ובכלל בעולם החזיקו שוט בפעם הראשונה בחייהם והצליפו אחרי סדנה מסודרת בעניין וסטאז' על סאבית מיומנת ובנוכחות בעל תואר בהצלפות.

הנזק הענקי של הספרים האלו הוא שלא מפסיקים לדבר עליו כאן, בכלוב.
אתר בדסמ שמלא באנשים שאוהבים בדסמ/קינקיות וחיים אותו, כל אחד לפי יכולתו והעדפותיו.
הספרים האלו לא מיועדים לאנשים שאוהבים בדסמ.

אני כן קראתי את הספרים האלו, ואת שוכחת שהספרים יותר ארוכים מההסרטים
ואני מצטערת להגיד לך שההצגה של הבדס"ם כמחלת נפש שצריך לתקן זה מראה כמה העולם הזה לא ישתנה לעולם
אנחנו לא חולי נפש
וסתכלי על הלינקים שהועלו מעלייך