אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא משנים את שם הפורום?

gali22
לפני 7 שנים • 19 בפבר׳ 2017

למה לא משנים את שם הפורום?

gali22 • 19 בפבר׳ 2017
הרי בקושי יש פה טראנסג׳נדרים... פה ושם יש טראנסג׳נדריות בודדות.

רובנו מתלבשות, קרוסיות, חובבי ניוש או סתם סיסיות...

לא הגיע הזמן לשנות את שם הפורום ולהרחיב את המטריה ?
כלובי
לפני 7 שנים • 23 בפבר׳ 2017
כלובי • 23 בפבר׳ 2017
מה השם החלופי המוצע?
גבעות​(נשלט)

פתרון אחר מזווית אחרת

גבעות​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2017
האם פורום 'פטיש' לא עונה כבר על הדרישה? רפרוף זריז בשלושת העמודים הראשונים שלו מראה פוסטים הקשורים בפעילויות דומות לאלו שהעלית ואין ממש חשיבות אם מי שהעלה שם הודעה הוא בן/בת/טראנס (כהערת צד חבל שכבר מהעמוד השני הם בני שנה ויותר). ההצעה שלי היא דווקא להחיות אותו, לשנות לו את התיאור מ"הצעקה האחרונה באופנה" לתיאור פחות עמום ויותר ענייני בסגנון "הדברים שגורמים לנו לצעוק" או "מוקדי משיכה ומוקדי עשייה"; תסלחו לי שאני לא קופירייטר ככה שאת מלאכת היצירתיות אני משאיר לאחרים.

שינוי שם הפורום לטראנסים אינו הפיתרון הסביר בעיניי ושאר התגובה מתייחסת לסיבות למה. אם אני קורא נכון את הסאבטקסט אז מה שאת מבקשת זה בעצם מעטפת לתחומי עניין, ואם היינו רוצים להרחיב אותה צריך להתחשב גם באיך שהאתר בנוי:
שאר הפורומים המרכזיים בקטגוריית ה BDSM של הכלוב מתבססים על מגדר (בנים ובנות), ובלוחות ההיכרות גם על כיוון שליטה (עבד/אדון, שפחה/מלכה). אני לא הייתי פה מספיק זמן בשביל לדעת אם פורום לטראנסג'נדרים היה פה מההתחלה, אבל אני מנחש שהוא בין יוצאי דופן (לצד סוויצ' ו40+) בגלל שאם היו מכניסים אותו תחת פרמטר המגדר היינו מקבלים עוד ארבעה פורומים-
טראנס על בנות
טראנס על בנים
בנים על טראנס
בנות על טראנס
...וכמות לא סבירה של לוחות היכרות-
ט(ראנס) TOP-> עבד
ט TOP-> שפחה
ט TOP-> ט BOT
ט BOT-> אדון
ט BOT-> מלכה
ט BOT-> ט TOP

זה עוד מתחשב במה שהעלית בהודעה הראשונה שיש כאן בודדות שהן טראנס שיכלו לקבל גם הכרה ולפצל עוד יותר את לוחות ההיכרות, דבר הנוגד את הבקשה להרחיב את המטרייה. עיצוב צריך להיות עקבי. יוצאי הדופן צריכים להיות מעטים ומדוייקים. שינוי השם לתחום עניין עלול לגרור בעתיד בקשות לתחומי עניין נוספים (צניעות, AB/DL, החפצה, ומה לא בעצם?) ואינו מתאים למערכת הקיימת. אם חובבי הניוש יקבלו פורום מדוע שלא יקבלו גם האחרים? עוד תתי פורומים ועוד פיצול... התוצאה ההפוכה ממה שהתבקש.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2017
ג'נדר בלנדר
    התגובה האהובה בשרשור
הרמאפרודיטה
לפני 7 שנים • 10 במרץ 2017
הרמאפרודיטה • 10 במרץ 2017
למה לא קרוסדרסינג או ניוש? האם לא זו אוכלוסיית הפורום?