צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אסלה אנושית

לברדור נאמן
לפני 7 שנים • 5 במרץ 2017
לברדור נאמן • 5 במרץ 2017
זה תחום מאוד רגיש ועמוק. אני הבנתי עם הזמן (ולא מעט זמן) אחרי שהתבגרתי יותר והתחברתי יותר לעצמי שאני רוצה שמישהי תעשה אז זה איתי מאהבה ומאכפתיות ולא תתייחס אלי חרא . ואם תתייחס אלי חרא זה יהיה מורכב וטעון ברגש אוהב. זה מאוד מורכב הנושא הזה וועדין. בעצם כמו כל דבר נכון ורגיש בדבר הזה שנקרא שליטה ומשחקי בדסמ למיניהם.
אתה מוזמן לעיין בסיפור אישי שכתבתי כאן בפורום, לדעתי הוא מתאר כמה מהרגשות שאני מנסה לבטא בהקשר הזה - https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=37959
Bagel
לפני 7 שנים • 17 במרץ 2017
Bagel • 17 במרץ 2017
כל מי שמנשק נעליים אוכל חרא בפוטנציה.
Mine​(שולט)
לפני 7 שנים • 17 במרץ 2017
Mine​(שולט) • 17 במרץ 2017
חמוד וצייתן כתב/ה:
לא מעוניין לשלם בשביל זה
כמו שאני לא אשלם בשביל נערת ליווי
זה לא חייב להיות בקשר זוגי, זה יכול להיות סתם בשביל הכיף, העניין שגם בשביל הכיף הן רוצות כסף

כי זה הכיף שלך, לא שלה.
חיי בסרט.
shay83​(נשלט)
לפני 7 שנים • 19 במרץ 2017

Re: אסלה אנושית

shay83​(נשלט) • 19 במרץ 2017
חמוד וצייתן כתב/ה:
אחת הפנטזיות שלי כנשלט זה להיות אסלה - ושמתי לב שהרוב נרתעות מי זה, לא מצאתי מישהי אחת שזורמת על זה, מלבד מעטות מאוד שלוקחות על זה כסף לסשן..
אני יודע שזה מגעיל, אבל זאת הפנטזיה שלי - בעצם להיות אסלה...וזה לא רק פיפי אני יודע שזה קיצוני, אך מה דעתכם? אני יודע שבגרמניה ובחו''ל קל מאוד למצוא וכאן פחות.

זאת גם פנטזיה שלי כך שאני מבין לליבך.
אין לי יותר מדי מה לייעץ לך בנושא אבל אם אתה מאלה שקוראים ספרים ארוטיים באנגלית אז כאן יש ספר מעולה בנושא:
https://www.amazon.com/Toilet-Mistress-Misery-Story-ebook/dp/B00IKQCPJU
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 14 ביולי 2017
נשלט גברי​(נשלט) • 14 ביולי 2017
וכשאתם אומרים במידה והיא בריאה זה מקטין סיכונים, אתם תבואו תבקשו ממנה טופס בדיקות דם עדכני כולל מחלות זיהומיות?
אם היא תגיד לכם שהיא בריאה זה אומר שהיא בהכרח יודעת מה קורה בגופה?
אם יש לה פטרת או דלקת בדרכי השתן היא בהכרח תגיד לכם במידה והיא יודעת בכלל?
אם היא לוקחת תשלום סביר שלא יעניין אותה גם ולא את מצפונה.

להשתדל להפעיל את הראש ולהיות זהיר ככל שניתן.

אני חושב שבחו"ל אתה תמצא יותר את מבוקשך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זה חייב להיות בדיוק לתוך הפה?
כי לשימוש חיצוני הסיכון מינימלי, מספיק שתבדוק את עצמך שאין פצעים וזה מכסה אותך מול מחלות שעוברות ספציפית בצואה. זו נראית לי דרך סבבה ליישב את הפנטזיה עם הבריאות.

וכמו שאמר בייגל - לנשק סוליות של נעליים זה הרבה הרבה יותר גרוע (בריאותית) מכל ביזאר שבעולם.
פייה{O}
פייה{O} • 14 ביולי 2017
האבי כתב/ה:
אני אחדד, התכוונתי שאם אתה בעניין של מימוש הפנטזיה גרידא ..אז אופציה כספית היא דוקא פתרון (כי כנראה תתקשה למצוא מישהי שזה הכיף שלה)

אם קשה למצוא מישהי שזה הכיף שלה, למה אישה שמשלמים לה צריכה לסבול משהו שכנראה דוחה אותה?
כי קנית אותה?

מעבר לזה,
לא כל פנטזיה ראוי לה להתממש.
עבד מבוסס לזוגיות​(לא בעסק)

היי

מסכים בהחלט עם יולי- אם אנו בריאים אין שום סכנה בריאותית... בהצלחה