סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר של אור על הבוקר

ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 22 במרץ 2004
ThePassionMaster • 22 במרץ 2004
ורסיה קצת שונה :

כלובי כתב/ה:
אין ספק שחיסול השייח יאסין הוא מעשה טיפש ופחדני !
אין ספק שאי חיסולו היה גורם לשינוי בדעת הקהל הפלסטינית, הערבים לא היו עושים פיגועים והיו אוהבים אותנו!
ההנהגה הפלסטינית היתה שמחה להכנס למו"מ עם ישראל לולא הראינו להם מאיפה משתין הדג!
ובכלל הערבים, לו לא היינו מראים להם היו הרבה יותר טובים וממושמעים!
אין ספק שזה היה צעד מטופש, פחדני, עם חוסר חשיבה לרחוק, תוכנית אסטרטגית מטופשת !
צעד שאילולא היה נעשה, היה לנו בטחון שלווה ושקט במדינת ישראל!
היה קירוב בין העמים, והיה אמון ולא הפער שנפער "כעת" בין העמים!
אין ספק שהפלסטינים היו אוהבים אותנו יותר, לולא החיסול !

הנכה על הגלגלים באמת לא היה איום על קיומה של מדינת ישראל!
אז מה אם הוא עודד ושילח אנשים אחרים לרצוח ולפגוע בנו.

אין ספק שאי חיסולו היה מביא לרגיעה, לאהבה, לשקט ולהפסקת הטרור, שכן כל השנאה לישראל אין מקורה באיש הנורא הזה! (רגע, יש שנאה ??)
ביזיון לך שרון בגללך אין שלום! (זה לא הערבים שלא רוצים שלום)
או שאולי בעצם לא.

אתה יודע שרון, מה אומרים על מי שיש לו טיל גדול?
"טיל גדול אוכל ה כ ל"

אריאל שרון
מפיק הארועים של רצועת עזה

אני חוזר ומדגיש ש"פה ושם" שיניתי מהדברים המקוריים

נ א ל א ל ה ת ב ל ב ל !
כלובי
כלובי • 22 במרץ 2004
חיסולו או אי חיסולו לא היו מקרבים את השלום
כל עוד אין נכונות אמיתית לשלום מצד ממשלת ישראל (ושלא יעבדו עליכם בקטע הזה)
אין סיכוי ככה או ככה.

מצד שני אני לא רואה דבר אחד אפילו קטנצ'יק מיקרוסקופי טוב שצומח לנו מהעניין הזה, אולי אני מפספס משהו?
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 22 במרץ 2004
הפחד הוא אויבו הגדול של האדם
ואדם שמשתמש בפחד ככלי שרת למטרותו...דינו מוות...!
אפילו אם הוא נכה עיוור פיסח ומדבר כמו תרנגולת
חיסולים נעשו בגלל פגועים....ולא להפך....!!!!!
אם לא היו חיסולים היו פגועים ללא חיסולים....!

"הקם להורגך השכם להורגו"....!
כלובי
כלובי • 22 במרץ 2004
ואם נעשים חיסולים?

גם יש פיגועים

מה הקשר לפחד?

אין קשר לפחד, יותר יש קשר לזחיחות דעת, שכרון כח "צהל הוא החזק בצבאות האזור" ואטימות מוחלטת לגבי הלך הרוח בעולם המוסלמי.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ואני אומרת........

לשם שינוי ישראל הורידה את הכפפות ושחטה -תרתי משמע - את הפרה הקדושה שלהם.........

להגיד לכם שזה עשה אותי שמחה או עצובה , קשה לי להגדיר זאת כך.
מצד אחד הגיע לרב מרצחים הזה למות באותה צורה ש-375 ישראלים מתו בגללו ומצד שני בתור אמא לילד קטן שיוצא לחופשת פסח אני מפנימה פחד וחרדה בתוכי לבאות.

אך למרות הכל , אני שמחה שהורדנו את כפפות המשי , החלטנו לשים דאם אחד על כל דעת הקהל בעולם (לשם שינוי) ולפגוע בהם באותה דרך שהם פוגעים בנו.
יש פתגם שאומר : "הקם להורגך, השכם להורגו" - אני לא מצדדת בו, כי לא מצדדת באלימות , אך גם לא מצדדת בלתת את הלחי השניה!!!

ואני שמחה שהפעם , לא פיספסנו בחיסול הממוקד.

רחפנית-הדומית המרחפת.
כלובי
כלובי • 22 במרץ 2004
מהיש להרוויח חוץ מרגש נקמה שהוא אנושי אבל ממש לא מוסיף לבטחון מה יש בזה חוץ מנקמה רחפנית?

מה בחיסול הזה נותן פתח להתקדמות? לשקט? לימים טובים יותר? מה יעצור בזה פיגועים?

מה נותן בטחון לאלה שעדיין חיים? מה מקרב אותנו לשלווה, לחיים נורמלים?

רק אלימות שמביאה לעוד אלימות
אנחנו רוצחים להם
הם רוצחים לנו

ישראל הורידה את הכפפות? פעם היו למדינה הזאת כפפות? פעם נעשה איזה חיסול ממוקד שהועיל למישהו חוץ מלגאווה של כמה לאומנים שבמקום לבדוק איך לעצור את הפיגועים מחפשים כל היום נקמות קטנות. רק שלא נצא פריירים
שיפוצצו לנו עוד מליון אוטובוסים, למה לנסות לעשות את זה אם אפשר קצת לנקום ולהרגיש לשניה אחת יותר חזקים עם צהל החזק שלנו... עד הפיגוע הבא.
ThePassionMaster
המלכה לירז
רק כעת ישבתי בנינוחות וקראתי את תשובתך (מקודם מיהרתי)
אני רוצה לומר לך שאני מסכים כמעט אחד לאחד לכל דבריך.
אני מאמין שאנשים בשילטון כאן מוכרים אותנו - העם, לעולם בכדי להאדיר את כוחם וחשבון הבנק שלהם.
ימין ושמאל - רק חול וחול.
לא רואה אף מפלגה כיום שיש בידה את הפתרון למצב.
ויש פתרון.
רק שהוא לא פתרון "אסתטי" אבל הוא פתרון.
אותי לא מעניין יופי הפתרון - אותי מעניין רק לפתור את המצב.
ואת זה אפשר לבצע. צריך רק נציגי ציבור שהמניעים שלהם הם קצת יותר מבצע כסף ותאוות שילטון.
רק היום קראתי על בניזרי, ואם נכונים הדברים והוא אכן פשע בשוחד, אז הרי לכם עוד הוכחה לשחיתות השילטון.
אין אפילו אדם אחד במדינה תמים מספיק להאמין שאנשי השילטון כמעט כולם לא מנצלים את הכח שלהם למטרות אישיות שלהם.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
כלובי.

הפעם איני מסכימה איתך - הפעולה נגד יאסין נעשתה כנקמה , זה נכון , אך כנקמה על 375 ישראלים שהוא היה אחראי למותם ישירות ולעוד מאות שהוא היה אחראי בעקפין למותם.

אל תטעה בדברי , בפירוש אמרתי שאין אני מצדדת באלימות ואף טרחתי להדגיש שאין אני שמחה או עצובה ,שכן זה בטח לא יפתור את מעגל האלימות שהיסלים-אך להזכירך , ברוב "מדיניות החיסולים" (שעדיף שלא אומר כאן את דעתי על זה) פיספסנו וגררנו פיגועים קשים מנשוא - כשאמרתי שלפחות לא פיספסנו - זה לא שהצדקתי את המדיניות הזו , אלא שהפעם גם להם פגענו בבטן הרכה.

אין מה לעשות כלובי , מעגל הדמים הזה , לדאבוני כנראה לעולם לא יסגר , ילדנו יגדלו כמונו, לתוך מעגל של אלימות רוויית דם ושכול ורק לאל הפתרונים - כי אני אישית מהמערכת הפוליטית שלנו התייאשתי.

ושלא תחשוב לרגע שאני יפת נפש בנושא הזה , כלל וכלל לא , אך כאחת שהשכול נגע בה , אני אומנם מתקוממת על העיתוי המחורבן (ותסלח לי על המילה) ומתקוממת על מה שזה יגרור כתגובה - אך מצד שני איני עצובה שיאסין אינו חולק יותר עימנו את אותו אוויר.

רחפנית-הדומית המרחפת.
ThePassionMaster
דיבורים על "חיסול יאסין היה מיותר"
נראה לי כמו לומר על הבאתו למאסר של ראש מאפיה שזה "טירוף מערכות מוחלט"
עכשיו כל הכנופיה שלו תשתגע ותעשה טירור.

שמעתי על לפחות שני רימונים שנזרקו על שני בתי שוטרים בנהריה לא מזמן.
יו..... איזה פחד.....
אז עכשיו נפסיק לרדוף את העבריינים, אחרת עוד ימותו שוטרים !!
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

קושיות לפסח

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 22 במרץ 2004
מה היא בעצם חובתה של ממשלה?

האם החובה היא לשמור על זקיפות הקומה הלאומית, להעניש את הרעים, או... נגיד... להבטיח את שלום אזרחיה?

האם חיסולו של זקן נכה בן 90, שגם ככה, איך להגיד, סיכוייו לחגוג את העיד אל פיטר הבא לא מי יודע מה, משרת את שלומם של האזרחים, או מבטיח לנו גל טרור נוסף, שלא ידמה לכל מה שראינו בעבר, וככל הנראה - מארק מיי וורדס אנד ריד מיי ליפס - יגבה מאיתנו מאות הרוגים בחודשים הקרובים?

האם תפקידה של הממשלה היא להרוג בהם כי הם הורגים בנו, ובכך להבטיח שהם יהרגו בנו עכשיו הרבה יותר? או אולי לנסות ולהבטיח ביטחון, גם אם "הם התחילו"?

ואיך בדיוק כל זה קשור לתוכנית ההתנתקות? כלומר, כאשר שרון מצהיר שהוא רוצה להתנתק, אבל לא לתת פרס לטרור, ואז עושה מהלך שברור שיגביר את הטרור לסדרי גודל חדשים, איך בדיוק הוא יתנתק תוך כדי גל טרור חסר תקדים, שהוא בעצמו הזמין?

ואולי... אולי בכלל כל זה נובע מזה ששרון הבין שאין לו רוב בליכוד לתוכנית ההיתנתקות, ועכשיו הוא מחפש תירוץ לרדת ממנה בלי להתבזות במרכז? ולכן הוא עושה מהלך שמזמין פיגועים חסרי תקדים, ואז הוא יוכל להגיד שהוא משעה את התוכנית כי לא נסוגים תחת אש, ולא ניתן פרס לטרור?

האם יכול להיות שהחיים שלי עכשיו בסכנה בגלל השיקולים האלקטורליים של יחיאל חזן ודני בן לולו? האם????