סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר של אור על הבוקר

ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 22 במרץ 2004
ThePassionMaster • 22 במרץ 2004
לך לירדנים ללמוד מהם איך מטפלים ב"מעוררי מהומות"

מלך סעודי שולט על 75 אחוזים מהמדינה שהם פלשתינים.

החיים שלך בסכנה בגלל שיש פלסטינים שרוצים לראות אותך מת - כי אתה יהודי.

המנטליות הערבית גורסת - החזק שורד.
הראת חולשה ? - נטרוף אותך.

אנחנו ממשיכים להראות חולשה. עם כל הפעולות שלנו נגד המחבלים.

תמשיכו לחשוב על הפלשתינים מתוך המנטליות המערבית.
והפיגועים ימשכו.
זאת הסיבה היחידה להמשך הפיגועים.
בירדן כבר מזמן פתרו את בעיית מהומות הפלשתינים.
והם צריכים להתמודד עם 75 אחוזים מהמדינה.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

פאשן, עכשיו עצבנת אותי

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 22 במרץ 2004
"המנטליות הערבית" ???
גזען טמבל. פעם ניהלת שיחה עם ערבי שאתה מדבר? מעבר ל"תביא לי חומוס עם ביצה"?

הסיבה ש"הערבים", שאגב יש 100 מיליון מהם מסביבך, רוצים להרוג אותך - חוץ מהגזענות האימבצילית שלך, שזאת סיבה ממש טובה בעיני - היא שאתה כובש אותם. מעניין איך אתה היית מגיב אם אומה זרה היתה שוללת ממך את הזכות לבחור לפרלמנט שאתה כלך כך מתעב...
אה, שכחתי. זה כבר קרה.
ואתה יודע מה עשינו אז?
טרור.

אגב, שקלתי לכתוב כאן כמה מילים על המנטליות הישראלית. ויתרתי. נשאיר משהו לפעם הבאה...
ThePassionMaster
לקרוא לי גזען זה לגיטימי, לפחות מנקודת השקפתך
לקרוא לי טמבל, אני חושב שאפילו מהנקודה הקטנה שלך, אתה לא ממש חושב כך.

"פעם ניהלת שיחה עם ערבי שאתה מדבר? מעבר ל"תביא לי חומוס עם ביצה"? "
מעולם לא אמרתי דבר כזה לערבי.
אבל אני חייתי עם ערבי מספר שבועות בארה"ב, בדנוור, בדירה של מוברים, היינו שם כמה ישראלים כשאחד מהם היה ערבי ישראלי מחיפה.
כן, הוא גם בן אדם. וכאינדוידואל, היתה לי האפשרות להכיר אותו ולשפוט אותו על פי מה שהוא ללא חשיבה על ה"מנטליות הערבית".
אז בניגוד אולי אליך שניהלת שיחה עם ערבי ואולי גם ביקשת ממנו חומוס (לא מוצא סיבה ללכת לאכול אצלהם, יש לצבר ואחלה, אחלה חומוס) אני גם יכול לומר שגרתי ספה אל ספה עם ערבי.
ואכלתי עם ערבי ועבדתי עם ערבי וצחקתי עם ערבי וכו'

"הסיבה ש"הערבים", שאגב יש 100 מיליון מהם מסביבך, רוצים להרוג אותך - חוץ מהגזענות האימבצילית שלך, שזאת סיבה ממש טובה בעיני - היא שאתה כובש אותם."
אם מבלי משים או בכוונה מודעת, כתבת משהו מאוד נכון - כל הערבים האלה (כמה אמרת ? 100 מליון ?) רוצים להרוג אותך.
אני כבשתי 100 מליון ערבים ? (אולי 2)
מדוע איראן שונאת את ישראל ?
מדוע לוב שונאת את ישראל ?
מדוע עירק שונאת את ישראל ?
מדוע ערב הסעודית שונאת את ישראל ?
מדוע
מדוע
מדוע
והרשימה עוד ארוכה.
זה בכלל לא קשור לכיבוש. זה קשור ליחסי יהודים ערבים.
אתה צעיר מין הסתם, ממש כמוני.
לא היית כאן לפני קום המדינה. גם אני לא. אבל קראתי ספרים, שמעתי הרצאה ממקור ראשון, אחד שכן היה כאן. ברח לי השם שלו לצערי. אדם מיוחד.
מדהים לקרוא איזו שנאה היתה בערבים כלפינו לאורך כל השנים.
פרעות תרפ"ט קרו לפני "הכיבוש הגדול" - מכיר ? זוכר ? יש לך סיבה לפרעות הללו ?

להזכירך.
אתה - כן אתה.
המטיף הגדול.
גם אם תתן מדינה לאלו שבעזה ובשאר השטחים.
תמשיך להיות הכובש של אלו היושבים ביפו (איפה שיש דאנג'ן שמה)
תמשיך להיות הכובש של הערבים שיושבים ברמלה
תמשיך להיות הכובש של הערבים שיושבים בנצרת
תמשיך להיות הכובש של הערבים שיושבים בואדי חרא וכל האיזור

אבא שלי במסגרת עבודתו מגיע גם לישובים ערביים, למרפאות של ערבים, ההתבטאויות של הרוקחים והרופאים שם, היו מקפיאות לך את הדם. והם ערבים ישראלים. שרוצים לראות על כל שטח ישראל שלטון ערבי.

מנטליות ערבית זה כאשר למדינות הערביות יש מספיק נפט שמכניס מספיק כסף שיכול היה לגרום לפיתוח אדיר של כל האיזור הערבי.
אבל במקום שזה יקרה, כל הכסף זורם לאוכלוסיה מאוד מצומצמת של ערבים - השייחים למינהם, בכל ארצות ערב. שחיים "טוב מאוד"
שורפים מליונים בקאזינו ברחבי העולם (על חשבון בני עמם)
והעם רואה ושותק.

שמעת על עראפת ?
כל העולם ואשתו יודעים שעראפת שדד עם שלם.
אוכל להם כל אגורה שאמורה להגיע לפלשתינים מאירופה ושאר מדינות העולם "הנאורות" כולל ארה"ב.
והם עדיין מריעים - הידד ! יחי הראיס עראפת !
אצל היהודים מזמן היו עורפים לו את הראש.
יודע למה אצלהם לא ?

יפה !
בגלל המנטליות שלהם.
"על חרבך תחיה"
מדהים איך שרואים את זה עד היום.
למרות הטכנולוגיה, הטנקים, המטוסים, הרובים.
הם מתגאים בחרב.
לא מדהים ?
אותי זה מדהים.

לא בגלל ארה"ב, לא בגלל האו"ם, לא בגלל אף מדינה בעולם ובפירוש לא בזכותנו.
הסיבה היחידה שאנו כאן ועדיין שורדים - זה בגלל ההוא שלמעלה.
צריך רק לפקוח עיניים ולראות.
אותי זה מדהים כל יום מחדש.
אם היית פותח עיניים ורואה את העוולות שמתרחשות בעולם.
היית מבין שעיני העולם לא מופנות אלינו כי יש כאן עם שמדוכא.
הכל מתוך אינטרס.
בעולם השלישי מליונים מתים ברעב והעולם לא משתין עליהם.
אבל מעולם לא טרחת לשאול את עצמך מדוע.
כי אתה עיוור.
רואה מה שאתה רוצה לראות
מה שנוח לך לראות.
כל העולם קם עלינו כי אנחנו יהודים.
ככה תמיד היה.
ככה תמיד יהיה.

לא מוצא שום סיבה אחרת הגיונית.
וגם זו לא סיבה "הגיונית"
אבל תקרא תנ"כ ותראי איך הכל מופיע שם.
ThePassionMaster
לאחר סילוק משטרו של סדאם חוסיין התגלו קברי ענק של מאות אלפי עירקים שסדאם חוסיין רצח, מתנגדיו ועוד.
אבל משהו שלא כולם מודעים ואני קראתי כתבה באחד העיתונים, כתבה שפורסמה סמוך לנפילת משטרו של סדאם. שתושבי הכפרים הסמוכים לקברי האחים הגדולים האלה, סיפרו שבמהלך כל השנים, היו אנשי או"ם עוברים בכפרים שלהם והכפריים היו מספרים לאנשי האו"ם שכל יום מגיעים כמה אוטובוסים, פורקים אנשים ומחסלים אותם, שסדאם רוצח כל יום אנשים ממש סמוך לכפר שלהם.
אנשי האו"ם ידעו. אבל הדבר היחידי שהם הגיבו לכפריים המסכנים היה בשאלות של "יש לכם מה לאכול ? יש לכם מה לשתות ?"
אלו עדויות של הכפריים.
האו"ם ידע על רצח של עשרות ומאות אלפי עירקים על ידי סדאם חוסיין.
דבר לא נעשה.
מעבר לזה.
צרפת וגרמניה ניהלו קשרים מסחריים ענפים עם הרודן. הם וארצות אירופיות נוספות.
מדוע ?
מדוע לא ?
הם קיבלו כסף, ונפט.
ארצות ואנשים פועלים מתוך אינטרס עצמי - לא ידעת ?

מכיר את צרפת ?
זאת שצועקת מאוד חזק על ה"עוול" שאנו עושים לפלסטינים.
הכל היה טהור כשסדאם חיסל מאות אלפים מבני עמו. כל עוד היה להם אינטרס מנגד, עיניהם היו עצומות היטב.

רק אנחנו.
הישראלים.
נהנים להסתכל על עצמנו ולזעוק כמה רעים אנחנו.
כמה גרועים אנחנו.
ומה ?
עד לתחילת האינתפדות למינהן, הערבים עבדו בארץ.
התפרנסו כאן.
חיו את חייהם בשלווה.
אף ישראלי לא הפריע להם.
בודדים המקרים אם בכלל, של התנכלויות כלפי ערבים.
גם היום כשהכל כל כך קופצני ועצבני ביחסים בין יהודים לערבים.
הערבים הולכים כאן חופשי בתוכנו.
לך יש את האומץ להסתובב בכפר ערבי לבד ? ותנסה גם בחושך ועם כיפה על הראש (רק לביטחון)
הערבים חיים כאן ברמת חיים ובעצמאות אישית שאחיהם לא חיים באף מדינה ערבית אחרת.
(אל תפנה אותי לנסיכויות המפרץ, תפגין מעט כבוד עצמי)

העולם אינטרסנטי
רק אנחנו לא.
אם היינו, לא היתה בעיה פלסטינית.
כלובי
לפני 20 שנים • 23 במרץ 2004
כלובי • 23 במרץ 2004
זה לא שאלה של פחד פאשן, אף אחד לא מפחד לא הימין ולא השמאל, אבל עם זאת יש מצב בלתי נסבל של טרור, שאני מניח ומקווה שגם אתה רוצה לעצור.

כדי לעצור את הטרור יש שתי אופציות
אחת - האופציה שלך - ללכת ראש בראש באיזו מטרה "לשבור אותם" שיגמר להם הכח לעשות פיגועים, כולם יודעים שזה לעולם לא יקרה, כל עוד נפש פלסטיני הומיה בכל מקרה (ואני לא מתייחס לכל מיני רעיונות טרנספר בידיוניים ברשותך). אבל משום מה אתם (הימין, אתה, והעבודה לפעמים) חושבים שזאת הדרך.
אז אם נכנסים לראש שלכם לרגע, אז חיסול יאסין לא שבר אותם, אלא להפך - חיזק ומחזק אותם.
מסקנה: הרצח הזה לא עזר אלא רק החריף את המצב.
זה מתוך התפיסה של המחנה שלך.

ויש שחושבים שצריך להידבר ולעשות שלום, אנשים כאלה גם לא "מפחדים" מפיגועים.
אלא כמוך מעדיפים שקט, נורמליות, ואם אפשר לנסוע עם האוטו צפונה דרך לבנון, לגנוב איזה חומוס בבירות ולהמשיך דרך טורקיה לאירופה ביום שמש אחד כשישראל תהיה מדינה מתוקנת.
שלא לדבר על החלום הבלתי נתפס שהילדים שלנו או אלה שיהיו לנו לא יצטרכו להפוך לרוצחים בגיל 18 או גרוע מזה למות בשטחים בהגנה על איזה התנחלות מיותרת או אינטרס אימפריליסטי אחר או פעולת תגמול חסרת ערך אסטרטגי.

גם בשביל שמאלנים יפי נפש החיסול הזה רק יביא עוד טרור ואם להאמין לשקרים של שרון לרגע שהוא אכן מעוניין בהדברות בתנאים ובגבולות של ביבי וכל הבלופים האלה של חישוקים וכישורים והתחייבויות אמריקאיות ואחרות.
בשביל מי שמעוניין בהדברות ברור שהחיסול הזה עוד יותר מקטין את הסיכויים ממה שהיו. האלימות הישראלית נגד דמות כל כך רגישה בעולם הערבי היא הפרובוקציה הכי גדולה שאפשר לעולל. האלימות שלנו תביא לעוד אלימות שני הצדדים עושים את זה ממניעי נקמה כבר הרבה מאד זמן אז קצת קשה להבין תור מי עכשיו לנקום במי. האלימות ההזאת עוד תגדיל את השנאה ההדדית רק תעלה והסיכויים להידברות ילכו ויקטנו.
כמובן שהחלק הזה משחק לידיך ולידי הימין שלא מעוניין באמת בהדברות, קטני אמונה שכמוכם, אבל אם לי למשל לא היתה האמונה הקטנה הזאת שיום אחד יהיה פה שלום, כבר הייתי אורז ומסתלק מכאן. אני לא רואה שום טעם בחיים במדינה שחיה על החרב ועוד מתוך בחירה.

הפעולה הזאת עשתה טוב באמת רק לאלה שלא מעוניינים שתהיה פה הידברות זה למשל האינטרס של שרון, שמעדיף שנושא ישאר כמה שיותר בתאוריה, שנוכל להמשיך להגיד את המילה "מרצחים" ולהמשיך להשבע שצהל החזק שלנו יגדע את יד המרצחים הבטחות סרק.
זה מחזיק חזק את הקואליציה, כל הצעות האי אמון שהוגשו נגד שרון רק לאתמול (צירוף מקרים? אני לא חושב) התמוטטו כמו מגדל קלפים.

אתה והימין מעוניינים שהמצב הנוכחי ימשיך רק לא חס וחלילה להגיע לפשרה, גם במחיר של המשך הפיגועים ואם מישהו מעיז לטעון נגדכם שהמדיניות שלכם רק מערערת את הביטחון, לא הולכת לשום מקום ורק מגבירה ומלבה את הפיגועים אז אתם מעיזים לקרוא למבקריכם "פחדנים".

אין שלום, אין בטחון אין שום קשר לפחד.

אם יש תבוסה ויש השפלה הלא היא בצורת ההתנתקות מרצועת עזה באורך חד צדדי וללא הסכם, ככה לברוח משם אחרי שהטרור הצליח, אבל כדי שלא נתפס כפראיירים וגם כי לשרון היו כמה הצבעות אי אמון קשות אמש, אז נחסל להם איזה שיח, נצית את האזור ונצא גדולים.

צאו מהסרט הבטחוניסטי לאומניסטי שלכם ותנסו לסמן איזה מסלול לעתיד טוב יותר או - אם לא נראה לכם שיש כזה - אל תסמנו כלום ואל תתערבו בשלטון, אם נראה לכם שאין כאן סיכוי לשלום אז מה אתם עושים פה? מה אתם מתאבדים שיעים?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 במרץ 2004
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 במרץ 2004
קראתי את דבריך כלובי
זה כאילו כלל לא קראת את דברי.

אני לא מוצא טעם להגיב פיסקה בפיסקה על דבריך כפי שאני נוהג, היות ואם היית קורא כמו שצריך מה שכתבתי לפני, לא היה בכך צורך.
סתם משהו קטן שתפס לי את העין:
"האלימות הישראלית נגד דמות כל כך רגישה בעולם הערבי היא הפרובוקציה הכי גדולה שאפשר לעולל"
והאלימות הפלשתינית נגד תינוקות וילדים שלנו ? היא לא הפרובוקציה הכי גדולה שאפשר לעולל ?
האם אף פעם לא עלה לך בראש לומר - הפעם הם עברו כל גבול "אני אין לי אלוקים !"
בהסתכלות אישית, כמעט כל אחד יכול לתת דוגמא למצב בו יפגעו בו בצורה כל כך חמורה שעבורו כבר אין חוקים והוא מגיב בלי שום חוקים, פשוט להכות חזרה ולפחות עד שהצד השני ירד ממנו.
רק בהיבט הכללי השמאל כמו לא חושב שיש גבול אדום שאם הוא נחצה, אז לעזאזל הצד השני !

מבחינתי ?
לעזאזל הצד השני !

הידברות ? עם הצד השני ?
כשאתה בג'ונגל ונמר מתקרב אליך, אם יש לך רובה ביד והוא עדיין מתקרב - תירה בו.
יש טעם להסביר לו, מדוע אתה מעדיף שלא להיות ארוחת הבוקר\צהריים\ערב שלו ?

מה שאתה לא מבין זה שהם חיות.
(אפילו לך בטח יצא לומר פעם "נו ? אבל אנחנו לא כאלה", אולי מתישהו כששמעת על איך הם מתעללים בגופות של כאלה שהם רצחו. ואם אמרת, אז גם אתה רואה את השוני. ואני יכול להביא לך ים של דוגמאות לצערי)
מה שאתה לא מבין זה שהשפה שלנו שונה מהשפה שלהם. (ואני לא מדבר על עברית\ערבית)

http://www.therightroadtopeace.com/infocenter/Heb/MosheSharon.html
וקצת על ירושלים, להכניס לפרופורציה
http://www.moledet.org.il/kdushat.html

ההבדל בינך לביני כנראה, הוא שעבורך זו סתם מדינה בה במקרה אתה חי.
אתה לא דתי וגם מאמין גדול בטח לא. אני מנחש גם שאתה לא רואה שום זיקה יהודית לארץ הזאת.
אם כך - באיזו זכות היהודים הגיעו לכאן להתנחל וגירשו את הערבים שחיו כאן לפנינו, תפסנו להם את המדינה הזו (גם זו שנשארת בלי גבולות 67)
באיזו זכות ?
למה אתה מרגיש שזו זכותך לחיות כאן ?
למה הדאנג'ן לא בידיים ערביות ? הערבים היו שם לפנינו. (ראה את סגנון המבנה ותנסה לנחש מי בנה אותו,יש לי תחושה שלא יהודים)
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 במרץ 2004
עוד נקודה בחשיבה הערבית המעוותת שלצערי גם מדגישה את החשיבה המעוותת של השילטון שלנו.
הר הבית. הערבים שם צועקים שאם יהודים יכנסו לשם הם יהפכו עולמות. הערבים מתנגדים לכניסתם של יהודים למקום הכי קדוש עבור היהודים.
מישהו יכול להסביר לי, מדוע למרות שממשלת ישראל האימפוטנטית, לא עושה כלום להוציא את המקום הקדוש ביותר ליהדות מידי הערבים, למרות שמדובר באדמה שנמצאת תחת שלטון יהודי !
הערבים עדיין מתעקשים שיהודים לא יכנסו לתחום הזה ?

ללא מוסלמים אסור להגיע למכה.

מישהו בעולם חשב לצעוק על הדבר הגזעני הזה ?

אני רק מריץ לעצמי בשביל הצחוק, אם כי זה ממש עצוב, סיטואציה בה מדינת ישראל מכריזה שכל ירושלים הינה מקום קדוש ליהודים ואף בן דת אחרת אינו רשאי לדרוך שם.

אני כמו שומע בראש את הצעקה שקמה בעולם.

צביעות העולם אינה מוטלת בספק.
הטירוף האיסלמי אינו מוטל בספק.
גם לא הטירוף שלנו.
מקצועי​(שולט)
מקצועי​(שולט) • 23 במרץ 2004
מוואשי גרי שמאלי, בסגנון אנגלי.

http://www.seruv.org/hebrew/discussion/forum/forum_topics.asp?FID=13

סנוקרת ימנית ושמאלית בסגנון הישרדות של דניס הנובר, ישראלית כמובן.

http://www.seruv.org/hebrew/discussion/forum/forum_topics.asp?FID=12
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 23 במרץ 2004
דבר דבר וחלס לערבב מין שבאינו מינו...!
דבר ראשון.....החלפת ברכות אשיות מר פאשן ומר אפרוח מראות על טפשות וחוסר יכולת
לנהל ויכוח ציבורי ועניני
לגבי "ראש הממשלה" שרון זה שהוא מושחת שקרן וגם מתברר היום גנב זה דבר אחד
וזה שהוא עושה כל מיני פעולות כדאי להסיט את הויכוח הציבורי מעינינו זה דבר אחד
אבל זה שלמרות הכל צריך לבצע את הפעולות הללו זה דבר אחר....אז בסדר מר שרון גוזר לעצמו את הקופון הזה...
בשורה התחתונה הוא הרי יפול בגלל השחיתות שלו ולא משנה עוד כמה חיסולים טובים הוא יבצע...!
לגבי החשיבה הערבית....אם לחשוב דברים רעים על עם או דת אחרת זה גזענות אז אני האמא והאבא של הגזענות...!
וזה מענין את התחת שלי שאני כזה......
אומה שלמה חייה על חרב רק משטרי כוח יש בכל מדינה ומדינה ערבית
תראו לי מדינה ערבית אחת שיש שם בחירות לנשיאות ...!!!!!
אירן נשלטת ע"י קנאים דתים שונאים כמעט כל דבר שזז...!
סוריה נשלטת ע"י מפלגה ברשות אסד הבן ...(דור שני ) מפלגה שהיא מעוט בסוריה ושלא אחת משתמשת בכוח להצדיק את שלטונה (אני רוצה לראות איזה טיבי או ברקה שם בפרלמנט.!)
רק לפני שבוע נכנסו חילים סורים לעיר כורדית ועשו שם טבח...!
ערב הסעודית נשלטת ע"י משפחה שמעבר לדאגה על שמירת שלטונה לא עושה כהו זה למדינה.!
עירק עד לא מזמן תחת שלטון טרור של רוצח וגנב
מצרים תחת שלטון נשיאותי של מוברק כבר יותר מעשרים שנה וגם שם כל התנגדות קטנה מסוכלת ע"י הצבא
לוב תחת שלטון של קאדפי ממציא הספר הירוק תומך בטרור ולא חשוב מי אש"ף המחתרת האירית והבסקית וכו וכו וכו....!
סודן תחת שלטון שרודף את הנוצרים במדינה.
לבנון אומנם כאילו דמוקרטיה אבל תחת כיבוש סורי....ועם מליון פלגים וכנופיות חמושות
ירדן תחת שלטון מלוכני אבל כולם יודעים מה קרה שם באוקטובר 1970 טבח בפלשתינים (הנשמות הטהורות.!)
אפגניסטן עד לא מזמן תחת שלטון הטליבן שלטון דתי קנאי אפילו יותר מאירן נתנה חסות לאל קאידה
פקיסטן אומנם היום היא כאילו משתפית של ארה"ב אבל בוא לא נשכח מצוידים בנשק גרעיני ובמתיחות מתמדת עם הודו.
אז עם כל הכבוד לכל השמאל.....מידי פעם להציץ מי בדיוק השכנים שאת כל כך להוטים לעשות איתם שלום....!

נ.ב....
רק לצורך הבהרת עמדתי ....
אני בעד נסיגה מהשטחים כולל מספר ישובים ערבים שאמורים להיות צמודים לגדר אבל הם בצד הישראלי...!
אני בעד גדר
אני נגד סידור עבודה לפלשתינים....העולם כל כך דואג להם אז שידאג גם לזה...!
וכן אני בעד חיסולים.....ועל הזין שלי שאיזה ילד פלשתיני נהרג תוך כדי (מי שמתחבא מאחורי ילדים שזו תהיה אחריותו למה שעלול לקורה להם..שלא נדבר על זה שהוא שולח מתאבדים להרוג ילדים...!)
אז מי שחושב שאני גזען טיפש דפוק או כל מה שעובר לו בראש באותו רגע.......
אז גם הוא על הזין שלי......!
יש לנו מדינה אחת וצריך לשמור אליה וכן צריך לשמור שלא ינהיגו אותה שקרנים.....!
בגלל זה יש כאן כל ארבע שלוש שנתים או שנה בחירות....אז במקום לשבת בבית ולילל תדאגו ללכת להצביע ולהצביע נכון....!
אני לא ימני ובטח לא שמלאני.........אני

ישראלי...!
יום טוב לכולם