ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מבין איך מוצאים נשלטת בארץ..

Dervish
לפני 7 שנים • 8 במרץ 2017

לא מבין איך מוצאים נשלטת בארץ..

Dervish • 8 במרץ 2017
אני יודע שהשאלה תיראה קצת "פעורה" ואולי חלק יגיבו עליה בזלזול אבל..

אני שם לב שמאוד קשה למצוא ולהכיר בחורה לקשר רציני ויציב הכולל שליטה 24/7. שלא נדבר על קשר ddlg.
מובן לי שזה לא פשוט כמו להיות בקשר ונילי. הרי אני לא אבוא למישהי ואשאל "את בקטע של יחסי שליטה? רוצה להיות הכנועה שלי?".

רציתי לפרוק קצת תסכול. תודה על ההקשבה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 במרץ 2017
אתה יכול לחפש בכלוב, ב- Fetlife (אתר בין-לאומי, יש שם קהילה ישראלית קטנה), בקבוצות פייסבוק של הקהילה, במסיבות, במפגשים קהילתיים באווירה ונילית (מאנצ'ים).
ככל שאתה מרחיב את מרחבי החיפוש שלך כך אתה מרחיב את הסיכויים למצוא את מה שאתה מחפש. וגם אם לא תמצא שם ישירות בת זוג, תוכל לנסות ליצור קשרים חברתיים וכך בהמשך אולי תכיר מישהי דרך חברים משותפים.
לא משנה באילו דרכים תבחר, תזכור דבר אחד: קשר שליטה הוא משהו שבונים לאט, בהדרגה ועם הרבה סבלנות.
לפני שאתה ניגש לשליטה אתה צריך ליצור נוחות עם הבחורה שמולך, כשיש נוחות והיא סומכת עלייך, רק אז דברים יכולים לזרום לכיוונים שונים.

כשאתה נעול מההתחלה על 24/7 בלבד זה יכול להרתיע, כי זה הרבה אחריות ואף אחת לא יכולה להתחייב לכזה דבר ברצינות אם אתם בתחילתו של קשר.
תזרום אם מה שיש, ועם הזמן, כשיהיה יותר אמון הקשר יכול להפוך לאינטנסיבי יותר, זה אפילו יקרה מעצמו באופן טבעי כשזה ירגיש נכון.
    התגובה האהובה בשרשור
Dervish
Dervish • 8 במרץ 2017
תודה רבה על התגובה המפורטת, בהחלט עזרת.
את צודקת, להיכנס ישר ל24/7 זה בהחלט נשמע קצת מרתיע אבל כמובן שמתכנן לקחת כל דבר בקצב שלו ולהתקדם עם אותה אחת כך שהיא תרגיש בנוח.
לגבי fetlife עוד לא הבנתי ממש איך לתפעל את האתר הזה ואיך לגשת שם לאנשים ואני בהחלט צריך להתחיל ללכת למסיבות (או לנסות לפחות)

שוב תודה!