לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי לכולם

isg​(נשלט){נשלט}
לפני 7 שנים • 14 במרץ 2017

היי לכולם

isg​(נשלט){נשלט} • 14 במרץ 2017
רציתי לשתף אני נשלט במשך השנים פיתחתי התמכרות לפורנו הייתי יכול להיות שעות מול המחשב ,כמובן שזה פגע בי ובסובבים אותי כיום הנושא התמתן ,הענין שפיתחתי התמכרות גם להליכה לשולטות בתשלום ,גם זה קורה היום פעם בכמה חודשים,הבנתי שאני בעצם מצד אחד מחפש פורקן מיני ,אבל אני חויתי בזה יותר סוג של הענשה עצמית
וכן אני מרגיש שזה קשור לחויה לא נעימה שעברתי בילדות בנוגע לspanking ,הבנתי שאני בעצם חויתי שליטה ,אבל אני שלטתי מלמטה ,אני מבקש את עזרת האנשים החכמים כאן האם זה שהלכתי לשולטות בתשלום זה נקרא שפגעתי בהם ? כי אם זה דומה לעיסוק בזנות אז זה נחשב לניצול כי הם אולי התגלגלו לעיסוק הזה כמו מסיבות של התעללות וכדו ,אני לאו דווקא משווה אותם כי בחוויה שלי בהליכה אליהם הרגשתי שהם משפילות אותי ולא אני אותם,האם אני איש רע שחושב רק על עצמי וסיפוקי האם מישהו מיכם שמע או התוודע לכך שולטות בתשלום ,עושות זאת ממצוקה כלשהיא ולכן הליכה אליהם היא אחד לאחד כמו הליכה לנשים בזנות אני יודע שהנושא נדוש אבל הוא מציק אני אשמח לשמוע דעות חוויות שלכם
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במרץ 2017
עזוב שניה את נושא של "מלכות בתשלום בעד ונגד" שנחרש כאן רבות ותמיד מביא לריבים.

בוא נדבר על מה שחשוב באמת: אתה נורא מבולבל מזה, משהו פגוע בך כתוצאה מזה. בן אדם ששלם עם מה שהוא עושה, לא מתייסר ככה ולא פותח מספר רב של פוסטים באותו נושא על אף שהוא מקבל את אותו סגנון תשובות בכל פעם מחדש.
ניכר עלייך שאתה לא נהנה מהתמכרות הזו, שהיא פשוט שיטת בריחה עבורך מחוויות ילדות ואולי אף חוויות יום-יומיות שקשה לך לעבד וזאת הדרך שלך להשיג "תיקון" שלא באמת מתקן אותך כי מלכה בתשלום היא לא תחליף לעזרה מקצועית, לא משנה כמה היא תתיימר להיות אחת.
הנושא הזה ימשיך לצוף אצלך שוב ושוב עד שלא תטפל בשורש שלו. כל תשובה שיענו לך לגבי אם זה בסדר או לא בסדר ללכת למלכה בתשלום, ירגיעו לך את המצפון לפרק זמן מסויים אבל רגשות האשם יצופו שוב במוקדם או במאוחר.
תקח הפסקה ממלכות בתשלום, מפורנו, מ- spanking ובעיקר מלשבור את הראש על המוסר של כל אלו ותשקיע את הזמן שלך בטיפול על מנת להבין את עצמך באמת.
ככה אתה תהיה שלם עם עצמך והפעם תוכל לגשת לזה ממקום של יציבות ובחירה ולא של תלות והתמכרות.
isg​(נשלט){נשלט}
אני בטיפול כבר כמה שנים ,כבר חפרתי בעצמי ,לא הגעתי למסקנות ברורות,זה לא פשוט כמו שזה נשמע לקחת הפסקה ,כשכל הזמן הפנטזיות רצות בראש אם זה במבטים ברחוב,או מול האינטרנט,אני מחפש לשמוע מאנשים שעברו דבר דומה מה עזר להם
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במרץ 2017
אז אולי להחליף מטפל? להחליף שיטת טיפול?
לא באמת נגמלים מהמשיכה הזו, הדבר היחיד שכן ניתן לעשות זה לגשת אליה ממקום יציב במקום ממקום הרסני.
isg​(נשלט){נשלט}
האם שייך לגשת למשיכה הזאת ממקום יציב בהנחה שמקורה של הנטיה הזו מחויה לא נעימה ?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 15 במרץ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 15 במרץ 2017
אם אתה משלים עם החוויה ומעבד אותה כראוי, אתה תוכל לבחון מחדש איך לגשת למשיכה הזו.
אלו דברים שאתה אמור לגלות על עצמך, אני לא יכולה לדעת מה שוכן בתוכך.
isg​(נשלט){נשלט}
isg​(נשלט){נשלט} • 15 במרץ 2017
מה זה אומר להשלים עם החויה ולעבד אותה כראוי תסבירי
טליה​(שולטת)

Re: היי לכולם

טליה​(שולטת) • 15 במרץ 2017
חינוך אנגלי כתב/ה:

האם זה שהלכתי לשולטות בתשלום זה נקרא שפגעתי בהם ? כי אם זה דומה לעיסוק בזנות אז זה נחשב לניצול כי הם אולי התגלגלו לעיסוק הזה כמו מסיבות של התעללות וכדו

כן, חד משמעית.
נשים שמוכרות את גופן כדי לספק שרותי מין כאלו או אחרים לא עושות זאת מרצון.
זו כמעט לעולם לא הבחירה של אישה שיש לה אפשרות בחירה. הרוב המוחלט של נשים שהתגלגלו לעיסוק כזה מגיעות מרקע של התעללות מינית, והן סובלות מהפרעת דחק.
(כמובן שתכף תקרא גם תגובות הפוכות, בעיקר של גברים שמקפידים ללכת לזונות וחשוב להם מאוד לשכנע את כולם בכך שמה שהם עושים הוא פשוט נפלא).

אחד הדברים הקשים ביותר במצב של התמכרות הוא לראות את האחר. עצם היכולת שלך לראות את המצוקה של נשים שמספקות שירותי מין ולהיות אמפטי למצבן הוא יפה מאוד, והוא גם סימן ליציאה מהמצב האגוצנטרי שמאפיין התמכרות. אני חושבת שאדם שרגיש לאחר לא יכול להיות אדם רע.
אספן​(שולט)
אספן​(שולט) • 15 במרץ 2017
תטפל בהתמכרות
פה מתחילה הבעיה
נראה שאתה פשוט מחפש אישור למעשים שלך
Mine​(שולט)
Mine​(שולט) • 15 במרץ 2017
אתה נשמע כמו אחד שלא מחפש זוגיות עם אישה דומיננטית אלא מחפש פורקן מיני בדסמי עם "נשלטת" שתציית לך כשאתה מבקש ממנה להצליף בך או לזיין אותך ורצוי שמיד אחרי שאתה גומר ויורד לך החשק, היא גם תעלם ולא תטריד אותך עם רצונות הזויים לזוגיות, לישון יחד, לתשומי ומחויבות.

מכיוון שאין באמת סיכוי שתמצא בחורה דומיננטית וחזקה שתספק את הגחמות המיניות שלך עדיף שלא תשאל שאלות קיטבג ואו שתלך לטיפול או שתשתוק ותמשיך ללכת למלכות בתשלום. (ואם אתה באמת אדם טוב כמו שאתה מנסה להצטייר ויש לך ייסורי מצפון על זה שאתה מנצל אותן, תכפיל להן את התשלום ותחסוך להן הליכה ללקוח נוסף (מה שכמובן לא יקרה, כי ייסורי המצפון שלך ייעלמו ברגע שתצטרך לשלם עבורם))
    התגובה האהובה בשרשור