לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחזור בעתיד?

Mary Jane
לפני 7 שנים • 26 באפר׳ 2017
Mary Jane • 26 באפר׳ 2017
גם אני בדעה שהיכן שיש בחירה, כדאי ומוטב להתנסות תחילה במה שהוא נורמטיבי, בטרם צוללים אל עומק מחילת הארנב. חשוב לזכור, אליס, כי קל ליפול מטה, אך קשה לטפס מעלה.

זו העצה שהייתי מעניקה לעצמי הפרחחית כשהייתי בגילך. עצמי ודאי הייתה ממאנת לקבלה.

בכל אופן, לא צר לי על הזמן האבוד, נהניתי והתענגתי, ועם זאת, אני מכירה בכך שהחוויות הללו בגיל צעיר מאוד עיצבו את נפשי באופן שאולי אין ממנו חזרה. כעת, כשהדברים כמעט בלתי הפיכים, עליי להתמודד עם ההטיה זו של הנפש לאותו הכיוון, וקשה לי להסתפק בפשטות, למרות שהפשטות יפה, יפה עד מאוד.

בברכת "לכל, זמן. ועת לכל חפץ, תחת השמיים". משפט נאה ונכון לסיטואציות שונות בחיים.
anto
לפני 7 שנים • 27 באפר׳ 2017
anto • 27 באפר׳ 2017
חלק או מישהו מהמגיבים כאן חטאו בעבר אפילו בקשר עם הפוסט הזה והיה כדאי שלא יגיבו.
"וימלאו פיהם מים בעת ההיא " . . . .

פטאתי
naughty wolf
לפני 7 שנים • 27 באפר׳ 2017
naughty wolf • 27 באפר׳ 2017
היי, יש לי את אותה הבעיה..נכנסתי לעולם הזה ומכמה סשנים שהייתי פשוט התאכזבתי..אבל היה סשן אחד שבו מישהי דיברה איתי בפתיחות ואמרה לי שמה שאני מחפש זה דרך חיים כלשהי,זה לא יכול להתקיים בסשן בלבד ..אני בן 24 ראיתי ושמעתי על דברים שעושים בסשנים..לא התחברתי לכלום icon_sad.gif ועוד לא השמתי את הפנטזיה
לב חופשי​(אחר)
לפני 7 שנים • 29 באפר׳ 2017

Re: לחזור בעתיד?

לב חופשי​(אחר) • 29 באפר׳ 2017
[quote="pupi"]אני בת 18.
גיליתי את העולם לפני שנתיים.
מחפשת זוגיות שתכלול את הבדסם,
הבעיה היא, שכל מי שסביב הגיל שלי לא גילה את עצמו,
משמע- אין פה צעירים ואני מוקפת רק באנשים מבוגרים.
מה אתם מייעצים?[/quote
היי. אני בן 20. יש דרך לדבר איתך? אני לא יכול לשלוח לך הודעה פרטית כי אין לי או לך מנוי זהב באתר הזה.
Dee12​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 6 במאי 2017
Dee12​(מתחלף) • 6 במאי 2017
הקטע המצחיק בשירשור הזה, שכל אחד יגיד לבחורה עם היא בוגרת או לא icon_smile.gif
אין מהמם הרמה פה.
" פתאום כל אחד מאסטר "
אני יילך על מה שאמר " unoffside(שולט) " +
T O M​(שולט)
לפני 6 שנים • 7 במאי 2017
T O M​(שולט) • 7 במאי 2017
BDSM זה בסך הכל עוד חוויה מתוך הרבה חוויות שעוד תחווי בעתיד. אם את סקרנית תכנסי לזה
בקצב שלך. אם תרגישי שהקצב הוא טיפה אחרת ולא לטעמך את תמיד יכולה להפסיק עם הקשר.

בנוגע לגיל, כמו שהמלט כתב לפניי, את מספיק בוגרת כדי לעשות גם דברים אחרים שיכולים בפוטנציה להיות יותר בעייתיים
תתחברי לאנשים שיש לך שיחות טובות איתם ושאת מרגישה שאת סומכת עליהם ראשית בתור בני אדם.

לומדים מהנסיון.