צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לזיהוי אנשי הקהילה

Hauntress​(שולטת)
לפני 7 שנים • 17 במרץ 2017

סקר לזיהוי אנשי הקהילה

Hauntress​(שולטת) • 17 במרץ 2017
כפי שהציע ronni בשרשור של mclovin, "האם לדעתכם אפשר לזהות שולטות בחיי היום יום?"

אני חושבת אישית שזה יהיה נחמד לזהות אנשים מהקהילה ברחוב או במועדונים מלבד הדאנג'ן - לאלו שמעוניינים לזהות ולהזדהות.

לכן החלטתי להכין סקר קצרצר:

https://goo.gl/forms/0PyxAn0xjEFdUUEi2

אני בכנות לא יודעת אם כבר קיים דבר כזה, או עד כמה יש ביקוש לזה.
יש לי הרגשה שאם זה היה משהו שאנשים באמת היו רוצים, זה כבר היה קיים כאן.

אבל שיהיה, ננסה. icon_smile.gif

כיוון שאני באמת לא יודעת מה לשאול כאן, הוספתי אפשרות "אחר" לתשובות בנוסף לשאלה פתוחה,
ובלי קשר מזמינה להציע שינויים לשאלות עצמן.

אם מישהו מעוניין להשתתף בניהול הסקר הזה, ידעו אותי בשרשור ואשלח לכם הודעה פרטית.
ומקווה שזה יכול להוות בסיס התחלתי לרעיון.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 במרץ 2017
אם נחשוב על זה באופן ריאלי, אם הרעיון הזה היה יוצא לפעול, הוא לא באמת היה תורם לדבר מלבד להתלהבות קטנה כשאנו נזהה בדס"מים אחרים במרחבים וניליים שגרתיים.
בפנטזיה הציפיה היא כשנבחין בסימן הזיהוי, יווצר בנינו קשר עין שבו נבין את הרמז ונבצע את "התפקיד" שלנו באופן מרומז ומסתורי, אבל במציאות סביר להניח שלא היה מתפתח בין רובנו אפילו דו-שיח כשאנחנו נוכחים במקום ציבורי ומוקפים בונילים שונים.
גם אם נהיה במקום מבודד יחסית זה לא יצור שיחה קולחת אלא לכל היותר נזכה לחילופי דברים נימוסיים מאולצים, כי על אף הפנטזיה הנחמדה וההרפתקנית, רוב האנשים לא ישתפו זרים בפנים גלויות במה שמחרמן אותם רק כי הם שייכים לאותה הקהילה, בייחוד כשמדובר בשיחה שמתרחשת בסיטואציה יום-יומית מייגעת, כשהם באמצע מרוץ החיים ולא נינוחים.
הסיבה שזה כן עובד לכל מיני חברי קבוצות חברתיות אחרות היא כי אין מוסכמה חברתית שאוסרת לדבר על אקטיביזם, תחביבים ועיסוקים בפומבי, בכל מצב ועם כל אחד. אלו אפילו אחלה נושאים לסמול-טוק בין זרים מכיוון שהם לא דרושים תחושת קרבה ואינטימיות כלל, לעומת לדבר על המיניות ועוד על אחת שחורגת מן הנורמה, במיוחד במדינה עם אווירה שמרנית כמו ישראל.
אולי במועדונים, בגלל אווירה יותר משוחררת זה עשוי לעבוד, אבל למה לסבך את הדברים במקום פשוט להגיע למועדון בדס"מי מסודר, שיהיה לך בו מבחר של אנשים לגשת אליהם במקום להסתמך על כך שאולי בין כל הונילים תמצא מישהו עם סימן זיהוי?
שלא נדבר על כך שיש יותר מידי אנשים שלא מסוגלים לקבל דחייה בבגרות, או שסתם לא יודעים לגשת בטאקט ודיסקרטיות, והמידע שננדב על עצמנו "לעיניי חברי הקהילה בלבד" יכול להפוך לאמצעי לאאוטינג בפני כל הנוכחים הוונילים במקום, כי אין לסמוך על זרים ועל האופן שבו יחליטו לנהוג כלפינו כשבידם מידע רגיש שכזה. וזה בעיקר למה לדעתי זה לא יתפוס כטרנד.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 17 במרץ 2017
בואי נחשוב על זה שניה.
אנחנו בוחרים להיות בכלוב תחת שם בדוי, ורובנו לא מעלים בכלל תמונות שניתן לזהות אותנו מהן.
למה שנרצה שמישהו יזהה אותנו בחוץ, ועוד ברחוב או בעבודה, רחמנא ליצלן?
לעניות דעתי הנזק עולה על הרווח, אבל מאחל לך הצלחה בכל מקרה... icon_smile.gif
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 17 במרץ 2017
אין אין רק בכלוב יש כזה אנטי לכל הצעה שלא חשבתם עליה בעצמכם .. ואז מליון תגובות שמסבירות בצורה מלומדת להוגה הרעיון למה הוא אדיוט והרעיון שלו הוא קקה
אני אומרת שתחררו על עצמכם אשכנזים קטנים תזרמו קצת איזה כבדים אתם
אממאאאא מי שישמע icon_smile.gif !

ארק אנג'ל את פשוט אוהבת לכתוב הרבה ומנומק בהגזמה .. בטוחה שגם לתגובה הזו תעני בהרחבה ..
תגידי מה רע התלהבות קטנה ? או קשר עין מזדהה ? מה אם זה לא אידאלי אז לא כלום ?

ולגבי החלק השני של התגובה - מוסכמות חברתיות בתחת שלי .. icon_smile.gif

אחלה רעיון עונה לסקר שלך
אני לרוב מזהה את מי שגם בעניין במיוחד לנשלטים יש לי עין חזקה
כבר חשפתי לא אחד ולא שניים
וכן זה כייף ומגניב icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 במרץ 2017
בהחלט בוגר.
"יאו ארק אנג'ל איזו חופרתתת!!!111".
מעניין שאת Magisterdolor את לא תוקפת ככה על אף שהדעה שלו זהה לשלי.
ומעניין שבתור אדם שמאשים אותי "בחפירה ואנטי" התגובה שלך גם ממש לא קצרה ולא נחמדה!
אבל מה העובדה הזו משנה למי שעשה לך לייק עד כה? עברתי השמות ואלו אנשים שיודעים "לחפור" יותר טוב ובאופן פחות "נחמד" ממני כשהדעה שלהם חשובה להם.

ממתי לכתוב את דעתי באופן מנומק זאת מילה גסה? את רוצה שבפעם הבאה שאני אכתוב "רעיון בתחת שלי חחחחח" בסגנון שלך כי לדעתך זאת הרמה הנאותה בכלוב במקום להסביר בשפה יפה למה אני *אישית* לא מסכימה? (וממש לא קראתי לה אידיוטית או רמזתי על כך, זאת פרשנות שלך בלבד!)
או שלדעתך אני צריכה להסכים עם כל מה שנכתב בצביעות או בכלל לא להגיב כי חס וחלילה שמישהו יעלב?
להזכירך, זה סקר שבו היא ביקשה חוות דעת!!! אני הגבתי רק כי בסקר עצמו (נכנסת אליו בכלל לפני שקפצת למסקנות?) היא שואלת אם זה רעיון רע או טוב! היא עצמה לא מבקשת רק דעות תומכות!

יאללה, עכשיו תגיבי לי שוב שאני חופרת
במקום להתייחס לתוכן של דברי.
(מצטערת שאני בכל זאת מכבדת אותך ולא כותבת לך בשורה מזלזלת שהדעה שלך בתחת שלי + הערה לא רלוונטית על המוצא שלך).
את היית כל כך מרוכזת בלעשות את זה בהודעה הקודמת שאפילו לא טרחת לשים לב שאני אמרתי שכן תהיה התלהבות אבל שהיא פשוט תסתיים בקשר עין מזדהה! לא אמרתי כלל שזה רע או כלשונך "קקה" אלא שבאופן פרקטי, לדעתי, זה לא יתפתח מעבר לנקודה זו.
    התגובה האהובה בשרשור
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 17 במרץ 2017
כמו אמרתי ענית בכזו הרחבה וכזו רצינות שאני לא רואה מה יש להוסיף.. באמירה ''שתחררו על עצמכם אשכנזים כבדים'' כיוונתי לשניכם מיועדת גם ל וגם לבחור השני שהגיב ובכלל דומות לאלו..
לרוב אני אוהבת את התגובות שלך הפעם הרגשתי שאת סתם מחפשת סיבות ללמה שהרעיון החמוד לא יצליח.. אגב ראיתי שכתבת גם פוסט בנושא בבלוג שלך.. גרפומניה זו לא מילה גסה..
אל תקחי ללב icon_smile.gif
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 17 במרץ 2017
מה שאנג'ל אמרה
+
גאה להיות אשכנזי עד כדי כך שהעלתי לא מזמן תמונה של בורשט+גפילטע פיש+חזרת+דג מלוח לפייסבוק!

בום.
Snitch
Snitch • 17 במרץ 2017
"אני אומרת שתחררו על עצמכם אשכנזים קטנים תזרמו קצת איזה כבדים אתם
אממאאאא מי שישמע!"
קפץ לך הגן המזרחי? icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 17 במרץ 2017
אמרו בום אז באתי,
מעולם לא התחרמנתי ככה מטקסט, אבל זה בטח בגלל שאני אשכנזיה
MagisterDolor כתב/ה:
מה שאנג'ל אמרבנ
+
גאה להיות אשכנזי עד כדי כך שהעלתי לא מזמן תמונה של בורשט+גפילטע פיש+חזרת+דג מלוח לפייסבוק!

בום.