סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עכשיו אתה חוזר בחזרה???

Netrunner​(נשלט)
לפני 7 שנים • 26 במרץ 2017
Netrunner​(נשלט) • 26 במרץ 2017
במקרה היחיד שבו (ניסיתי) לתת למישהי צ'אנס נוסף לאחר שפגעה באמון שלי,
האמת היא שלא הצלחתי באמת לתת בה שוב אמון.

תמיד כירסמה אותי ההרגשה שהיא לא באמת מה שחשבתי שהיא,
ושהיא בשלב זה או אחר תיפגע בי שוב.

ואם אני אקביל את זה לבדס"מ שם חייבים לסמוך על הצד השולט,
אז בכלל אין מצב שהייתי נותן לשולטת שפגעה באמון שלי הזדמנות להתקרב אלי בכלל.

אבל, זה הניסיון שלי.
תלכי עם מה שאת מרגישה.
Shuli
לפני 7 שנים • 26 במרץ 2017
Shuli • 26 במרץ 2017
לא לתת הזדמנות שניה.
מניסיון כאחד שנותנת אין ספור הזדמנויות, לא פה אך בחיים האמיתיים,
זה לא משתלם לעולם.
מי שזבל נשאר זבל.
Joe Carlton​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 27 במרץ 2017
Joe Carlton​(מתחלף) • 27 במרץ 2017
הזדמנות שנייה - כן. שלישית כבר לא.
לפעמים יש נסיבות שיכולות להצדיק היעלמות.
וגם אי אפשר לצפות מאנשים לא לפשל אף פעם.
Glitch
לפני 7 שנים • 27 במרץ 2017
Glitch • 27 במרץ 2017
היעלמות או פגיעה באמון הם כנראה מדד מצוין לפערים בינך לבין האדם שמולך שלא קל לגשר עליהם.
בחוכמה של לאחר מעשה, אני לא אשוב להיות סלחנית, או להזדהות יתר על המידה עם הצד השני בסגנון: "אולי הם עסוקים, אולי הם מוטרדים, אולי הם צריכה תמיכה או זמן, אולי הם לא התכוונו". האסימון שלי נפל באיחור רציני.
כולנו אנושיים ומועדים לטעויות, אבל יש כמה כללי התנהגות ונימוס אוניברסליים. כשאדם מפר אותם, הוא בדרך כלל מודע להשלכות ועושה זאת באופן אקטיבי. כלומר, הוא לא מוטרד מהתוצאה, הוא לא מוטרד מספיק מהאחר. ואגב - גם כשאין כוונה להזיק - לדעתי רשלנות ואגביות הם עדיין רעים.
למרות זאת, אני לא רואה פסול בלפעול לפי התחושה הפנימית שלך והרצון לבדוק מולו פעם שנייה. זה טבעי, זה אנושי. אני הייתי בפשטות נזהרת. אולי בודקת היתכנות לקשר חדש מולו על בסיס ידידותי או קליל אחר, כך שאין מעורבות רגשית גבוהה וסיכון גבוה מידי להיפגע.
תהני (:
אנוש'קה​(אחרת)
לפני 7 שנים • 28 במרץ 2017
אנוש'קה​(אחרת) • 28 במרץ 2017
אנחנו כזוג חווינו הברזות הזויות ברמה של בנאדם מתקשר שהוא נכנס לאוטו וכבר קנה מצרכים לסושי שהוא עצמו התעקש שוב ושוב להכין עבורנו
ואז פשוט נעלם ולא עונה (אחרי שתי פגישות במציאות)
אדם אחר שכבר קבע שעה ובוקר ופינינו זמן ואז נעלם לגמרי לשבוע וחזר בטענה שקיבל פתאום לראשונה בחייו ורטיגו ונאלץ להגיע למיון
אדם אחר שקיבל שני צ'אנסים כשבראשון היה משהו מצער שקרה לאחיו ומנע ממנו להגיע ובשני אמר אני עוד עשרים דקות אצלכם ולא שמענו ממנו יותר לעולם
אני יכולה להגיד שכזוג זה פחות משנה כי יש לנו אחד את השניה ואדם נוסף זה רק בונוס משעשע
אז כמובן שמתלווה לזה אכזבה ותחושה של חוסר אמון ומן הסתם שלא עניתי יותר לאף אחד מהנל.

אכן להגיד שמישהו מפחד זה מחמיא יותר מלהגיד - הוא הביעה בי עניין כל עוד לא הייתה מישהי אחרת והזין עמד וכשהייתה וכשירד שכח מקיומי... אני אוהבת את אן הידן הוא אחלה גבר ומדבר אמת פשוטה

לפעמים מישהו בשיא חרמנותו באיזור נוחותו בביתו מתחבר לגמרי לכל הנאמר והכתןב ומוכן ללכת מאד רחוק ובפועל שניה אחרי החרמנות יורדת ואיתה גם המוטיבציה
תלוי איזה העלמות זו מה הקשר שקדם לה ומה ההסבר שניתן וכמה את יכולה לסמוך על מישהו שפשוט נעלם ..
אני חושבת אם משהו מתחיל בהברזה עדיף לשחרר אבל יש יוצאים מן הכלל icon_smile.gif
משרת וכנוע​(לא בעסק)
זה מאד תלוי בטיב היחסים יש לקחת
בחשבון את כל העבר שבינכם
ואם בשיכלול יוצא שחיובי
אז ממליץ בחום לתת ליחסים להמשך
ואפילו לא לקרוא לזה בשם הזדמנות שניה
אלא לקחת זאת בפרופורציה נכונה
ולהמשיך .
Solariss{blackouger}
Solariss{blackouger} • 28 במרץ 2017
מניסיוני, גם אם את נותנת להם עוד צ'אנס, הכל חוזר. טעויות, שקרים, הם שוב נעלמים ושוב מבקשים לחזור. מבחינתי שתעבור את התקופה של פחד עם עצמו וכשיהיה מוכן, אז שתפנה לשולטת, אך כבר לא אלי.
amiti​(נשלט)
לפני 7 שנים • 8 באפר׳ 2017
amiti​(נשלט) • 8 באפר׳ 2017
שלום,
מבחינתי הקשרים בכלוב הם בעיה.

כל כניסה לכלוב תמיד מלווה בקריאה והסתכלות.
כל עוד את לא מדברת עם האדם בטלפון /מסנג'ר, הכלוב מאוד מאתגר.
לדוגמה אצלי היו שבועיים אחרונים עמוסחם מאוד.
אני מודה שלא יצא לי כמעט להיכנס לכאן, כי זה שואב...
בפייסבוק נכנסים, גם פחות.
אבל שם לפחות יודעים לרוב מי האדם מאחורי הפרופיל...

אם התנתק לך קשר עם אדם, עדיף שתשאלי למה...
את הרי מכבדת את עבודתו וחייו.

בברכת חג עבדים שמח,
וחירות לאוחזות בשוט
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 8 באפר׳ 2017
אתה צודק אמיתי.

גם אני מחלקת בין מי שהקשר עמו היה רק כאן דרך הכלוב לבין מי שעברתי איתו (אחרי ה מ ו ן זמן) לפלטפורמה אחרת כמו הנגאאוט או ואטסאפ.

חגשמח ?
מלאך שחור{רז78}
מלאך שחור{רז78} • 8 באפר׳ 2017
אני פחות רואה בזה משבר אמון.
משבר אמון נוצר, למשל, כשמישהי פונה למישהו תפוס, בידיעה שהוא במערכת יחסים, והוא לא היה מספר לחברה שלו. הפניות האלה, בתצורות השונות שלהן, קורות באתר הזה לא מעט.
אבל.. כשבני הזוג מספרים הכל אחד לשניה (ולהיפך) האמון רק מתחזק והמערכת יחסים ממשיכה להיבנות וזה - הכי מדהים שיש. מניסיון.

במקרה שלך נפתחת בפני מישהו והוא פגע בך. אם רוצים לבנות מזה משהו כלשהו מחדש אני ממליצה, בחום, לפתוח הכל בשיחה טלפונית (אם לא נפגשתם) ולשים את האמת שלך על השולחן. בלי שום פשרה.