ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני צריך עצה

isg​(נשלט){נשלט}
לפני 7 שנים • 27 במרץ 2017

אני צריך עצה

isg​(נשלט){נשלט} • 27 במרץ 2017
שלום לכולם החלטתי שאני מנסה לממש את הפנטזיה המינית שלי להיות נשלט במיטה, רק עם אשתי ולא עם פורנו או מלכות בתשלום ,אשתי עם ראש פתוח לחלוטין ומסכימה( בגלל שהיא אוהבת אותי ואני אותה )לבצע בי אקטים של שליטה במיטה אמממה אני מרגיש שזה לא זה ,אני צריך את עצתכם בפרט מבעלי ניסיון כיצד זה יעשה לי את זה עם אשתי האם שתלבש לבוש מתאים ,או להחזיק שוטים ,ראיתי באתר אחר שולטת בתשלום מציעה הדרכה לבני זוג ,האם זה יעיל ?מישהו היה בהדרכה כזו? אשתי אומרת שאולי אנחנו צריכים לפנות לסקססולוגית נא עצתכם בלי הטפות מוסר ושיפוט
Joe Carlton​(מתחלף)
Joe Carlton​(מתחלף) • 27 במרץ 2017
קודם כל, אין פה על מה "לשפוט". זה נהדר שאתם רוצים ועושים את זה ביחד! זה הכי טוב שיכול להיות! זה עניין של ניסיון. יש אינטרנט ויש בו מידע אינסופי. וגם פה זה מקום טוב לשאול. תשאל שאלות ספציפיות אם אתה רוצה. כך יהיה ניתן להדריך אתכם בפירוט, בתחומים ספציפיים. תהנו ובהצלחה!
isg​(נשלט){נשלט}
isg​(נשלט){נשלט} • 27 במרץ 2017
אני מרגיש שחסר לי האווירה ,המבט שלי על אשתי כשולטת אפילו במיטה חסר לי,וגם אני מרגיש שזה מצידי לא משוחרר מספיק ,כמו כן אני כמעט לא נהנה מסקס רגיל
shay83​(נשלט)

Re: אני צריך עצה

shay83​(נשלט) • 27 במרץ 2017
חינוך אנגלי כתב/ה:
שלום לכולם החלטתי שאני מנסה לממש את הפנטזיה המינית שלי להיות נשלט במיטה, רק עם אשתי ולא עם פורנו או מלכות בתשלום ,אשתי עם ראש פתוח לחלוטין ומסכימה( בגלל שהיא אוהבת אותי ואני אותה )לבצע בי אקטים של שליטה במיטה אמממה אני מרגיש שזה לא זה ,אני צריך את עצתכם בפרט מבעלי ניסיון כיצד זה יעשה לי את זה עם אשתי האם שתלבש לבוש מתאים ,או להחזיק שוטים ,ראיתי באתר אחר שולטת בתשלום מציעה הדרכה לבני זוג ,האם זה יעיל ?מישהו היה בהדרכה כזו? אשתי אומרת שאולי אנחנו צריכים לפנות לסקססולוגית נא עצתכם בלי הטפות מוסר ושיפוט

שטויות. מה שאתה מדמיין זה מה שתעשה. מה אתה צריך יועצת?
ז"א אולי תזרוק לכם כמה רעיונות שלא חשבתם עליהם אבל בעקרון פשוט תזרום עם הפנטזיות שלך לדעתי. זה לא מסובך.
Free mind​(נשלט)
Free mind​(נשלט) • 27 במרץ 2017
א. כל הכבוד שאתם פתוחים ומדברים על זה ומחפשים דרכים למצוא את העונג ביחד
זה כלכך לא טרווילי
ב.אני חושב שכל עוד אישתך לא מוצאת את הדרך להתחבר לזה , זה לא יהיה אמין ועלול לא לעבוד...זה שיש בינכם קשר אמיתי וכנה הוא יתרון עצום הרבה מעבר לכל מלכה בתשלום עם נסיון
בקיצור מקווה שיתחשק לאשתך לחקור ולחפש איפה היא מתחברת לתחום מה עושה לה ,יכולה לקרא פה לראות סרטים ללכת למסיבות
ללכת ביחד למפגשים של הקהילה מאנץ וכו'
בהצלחה
Dgimel​(שולטת)
Dgimel​(שולטת) • 27 במרץ 2017
היא צריכה לדבר עם שולטת, לדעתי. שתסביר לה מאיפה זה נובע, על מה מדובר מהצד שלה.
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
כדי שתרגיש הכי נוח עם זוגתך , היא צריכה להיות דומיננטית במהות , זה לא משחקי חברה ...אם היא לא אישה דומיננטית לא חשוב כמה תנסו זה לא ילך , אתה יכול להציע לה לצרף אישה דומיננטית למיטה איתכם ואז שניכם תהנו . בכל אופן בהצלחה
Anakin
לפני 7 שנים • 28 במרץ 2017
Anakin • 28 במרץ 2017
יש כל מיני צורות של שליטה בחדר השינה.
מאחר ואתה רוצה ליצור אצלה עניין אני מציע לך לשים את הדגש עליה ולא עליך.
תסביר לה או שתשלח אותה לאתרים מתאימים קצת ללמוד כיצד היא יכולה להנות ולהתענג מהתהליך.

לאחר "שתראה את האור" ויתחיל למצא חן בעינייה אולי יעניין אותה להתפתח לכיוונים נוספים "ולעשות" לך דברים.

בהצלחה ותעדכן icon_smile.gif
hrgiger
לפני 7 שנים • 28 במרץ 2017
hrgiger • 28 במרץ 2017
אני לא מבינה משהו, מגיע גבר נשוי שלא בוגד ורוצה לחוות עם אישתו. שמסכימה. בניגוד לכל כך הרבה גברים אחרים.
עכשיו, אותם גברים ננזפים על ימין ועל שמאל על חוסר הכנות שלהם כלפי האישה ואם הם רק היו חולקים היא בטח הייתה מנסה וכמה הם לא הוגנים ברצון לממש את מי שהם מחוץ לזוגיות. אז הם ננזפים והנה, מגיע אחד שחלק ואשתו אומרת "בטח אהוב, אני אנסה בשבילך". והוא מתרגש ושמח ורוצה עזרה איך להצליח איתה, לא עם אחרת, איתה, כזוג. הוא חולק ואנשים אומרים לו: "עזוב אותך, זה לא יקרה, היא עושה בשבילך, זה לא אוטנטי, אתה לא תהנה, היא לא באמת בעניין".
לא ברור לי, בכלל.

ודעתי כתשובה לשאלתך - תספר לה בעדינות, תחלוק פנטזיה, תעזור לייצר אווירה. תסביר לה כמה זה מעורר אותך להיות ככה מולה, כמה אתה סומך עליה. היא חוששת. תציע לה לראות סרטונים (לא קשים מידי, אל תקח דברים מהבלוג שלי, למשל (: ), לקרוא. אני יודעת על שתי נשים שעוזרות עם הדרכה ויצירת אווירה חוויתית. הן לא משתתפות, לא נוכחות, רק מכינות את הרקע. תשאל אותה אם יש משהו ספציפי שמעניין אותה, גם אם זה לא הפנטזיה הספציפית שלך.
תכיל אותה, את הפחד שלה ותעריץ את זה שהיא מוכנה לנסות בשבילך.
ותהיה מוכן לכך שזה יכול להיות כל דבר בין נפלא לנורא. אבל תשמח שלפחות חווית את זה עם זאת שאתה אוהב וממקום כן.
בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור