סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי השליטה חלק ב

כלבלב הכס​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 27 במרץ 2017

משחקי השליטה חלק ב

כלבלב הכס​(מתחלף) • 27 במרץ 2017
אז בהמשך לסיפור שהעלתי לכאן https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=437080&highlight=#437080
הגיע הזמן לחלק ב
ואזכיר שוב שאני אשמח לשמוע תגובות ודעות ואם אנשים רוצים שאכתוב ואוסיף פטישים נוספים או אכתוב על נושאים ורעיונות אחרים רק תבקשו (:

ההתרגשות אצלי בשיא, סוף סוף אני אדם חופשי וברגע הראשון שלי בחירות אני מעביר אותו במציאת עבודה, ולא סתם עבודה פשוטה אלא עבודה אצל המלכה הגדולה ביותר שנראתה כאן, היא כיוונה אותי ללאן ללכת והעוזרת שלה מיסאנדי קוראת לי
מיסאנדי נראתה בחורה לא פחות יפה מדינאריז
לא גבוה אך לא נמוכה, גוון עור שחום שמשתלב עם גופה הקטן ןשיער מטולטל שחום
היא חייכה אלי ושאלה לשמי
עניתי שזה פיטר והיא חייכה ואמרה שנעים לה מאוד ועלי לחכות עם שאר העבדים המשוחררים בינתיים .
הרגשתי טוב עם זה שהאנשים שאני עכשיו עובד למענם מתנהגים אלי בצורה שכזו ולאחר שדאיינאריז סיימה לשפוט ולשחרר את כל העבדים
יצאנו לכיוון ארמונה
הארמון היה נראה מפואר ומתאים למלכה כמוהה
וכשהגענו אליו נלקחנו אל אולם הכנסים
דאיינריז הייתה במרכז האולם והחלה להגיד
״ברוכים הבאים עבדים ושפחות משוחררים, אני שמחתי להגיע אל האזור שלכם ולשחרר אתכם מהעבדות המייגעת והקשה, אך למרות הכל הסכמתם להצעתי לבוא ולעזור לי בכל שאבקש, לא משנה כמה קשה,מביך,משפיל ומסוכן הוא יהיה
אך לפני שאתם תהפכו לעוזריי עליכם לעבור מספר אימונים ומבחנים שבהם תהיו מוכנים לשרתי
לכן החל מהיום אתם תועברו למרכז האימונים ולבסוף אני אחליט מי יתאים לאן״
כולם היו מתרגשים ורק חיכו להתחיל עם הכל
זה הרגיש לי כמו פנטזיה קטנה
אדם פשוט כמוני שכל חיי היה עבד עכשיו נכנס לארמון מפואר שכזה
לפתע דרך הדלת שדרכה נכנסנו צעקה לעברנו מיסאנדי העוזרת של דאיינריז וקראה לנו ללכת אחריה
היא נראתה עכשיו יותר תוקפנית ומאיימת וכולם הלכו אחריי עד שהגיעו למבנה שלא היה הכי גדול ולא הכי קטן
שנכנסנו לתוכו ראינו שהוא מורכב מ4 קומות ומיסאנדי החלה להגיד
״תכירו את הביתן,הוא עומד להיות ביתכם לזמן הקרוב וחשוב שתזכרו איך הדברים מתנהלים כאן
אך לפני זה אסביר לכם קצת על כל קומה
בקומת הכניסה כל הבנים ישנים יחד על המזרנים שברצפה
בקומה הראשונה כל הבנות ישנות יחד על המיטות
בקומה השלישית קיימים חדרים של 4 בחדר אשר יוענקו לכאלו שיראו ראויים מספיק
ובקומה האחרונה מגורי אדונים וגבירות
אף בת לא תהייה באזור מגורי בנים בלי אישור.
ואף בן לא יהיה במגורי בנות בלי אישור.
ואףהאחד לא יכול לעלות לקומה שלישית ורביעית בלי אישור.
בנוסף לכך קיימים שעות השקמה,שעת כיבו אורות.
וכעת הגיעה זמנכם לישון כבר, נצלו את השינה הזו היטב, אם יתקיימו הפרעות במהלך הלילה כולכם תענשו על כך...
המשך לילה טוב לכולכם, יש לכם חיש דקות להיות במצב שינה״
כולם היו בשוק מכל מה שהיא אמרה הרגע וכולם החלו לנוע במהירות לכיוון המזרנים והבנות לקומה השנייה
לא היו לנו שמיכות בכלל וחששתי שיתחיל להיות לי קר במהלך הלילה
אך טעיתי ובגדול
שני הברנשים ששכבו לצידי בשלב מסוים החלו להיות דחוקים וצמודים אלי
האחד מצד ימין אשר היה דחוק אלי נקרא סטיב
הוא היה בחור יחסית גדול ושרירי ונראה היה כאילו בעברו כעבד היה לוחם, ומצד שמאלי היה את מייק, בחור יחסית מלא אשר דרש לא מעט מקום ונדחק אלי עד למצב שבו הייתי צריך לשכב על הצד
אשר גבי מופנה אל סטיב...
במהלך הלילה הרגשתי לפתע משהו שנוגע בי כל הזמן באזור הישבן, ניסתי להבין מה קורה כאן לעזאזל וסטיב לחש לי להרגע ולא לעשות תנועות פתאומיות
הוא הצליח להעביר את ידו לכיוון התחת שלי והחל לאחוז לי בו, לא הרגשתי ככ בנוח עם זה אך לא יכולותי להתנגד
סטיב אמר לי באוזן ״כל הלילה הרגשתי את התחת הקטן שלך מתחכך בי, הוא צריך לקבל עכשיו את מה שהוא רצה כל הלילה״
פחדתי ככ במיוחד משום שבשל הצפיפות אני הרגשתי את גודל איברו המאיים
הוא הפשיל את תחתוני והכניס במהירות את ראשו של האיבר אלי לישבן
השתדלתי לא לצעוק מכאבים והתחננתי אליו שיפסיק, הוא ציחקק ואמר שיצא בתנאי שאפצה אותו שהוא ירצה,
הסכמתי לכך והוא יצא לאחר כמה שניות
אך למרות זאת במהלך כל הלילה עדין הרגשתי את אברו מתחכך איתי...
בשעת הבוקר המוקדמת
החלנו לשמוע את מיסאנדיי מעירה אותנו בצעקות והצלפות של שוט, מייק חטף הצלפה והחל להתפתל מכאבים
שבגללם אני חטפתי את גופו בפרצופי
השתדלתי לקום מהר
ומיסאנדיי אמרה ״קומו מהר יש לכם הרבה להספיק ביום הראשון כאן
אבל הדבר הראשון שאנחנו נעשה זה הפקדת ציוד״
היא לקחה את כל הבנים כעת למחסן אחד גדול והורתה לכולנו להתפשט מבגדי העבדות שלנו
ברגע שהורדתי את תחתוני ראיתי את סטיב מגחך לכיווני, ועכשיו שראיתי אותו הבנתי שאברו עצום והחלתי לחשוש שאצטרך לקחת אותו יום אחד
מיסאנדיי אמרה שעלינו להכנס אחד אחד לחדר הקטן במחסן ולקבל את הציוד והבדיקה שלנו...
כאשר תורי להכנס הגיע לא ידעתי מה עלי לעשות וראיתי אישה לא מוכרת בשם דיאנה, בלונדינית גבוהה עם עיניים כחולות וציפורנים ארוכת מסתכלת אלי ומבקשת ממני לשבת במיטה
ואני מתמקם שם והיא מתחילה להגיד ״בדכ אני צריכה לבדק ולמדוד אם אתה בין האנשים שצריכים או לא חגורת צניעות
אבל ממבט מהיר אני יכולה לראות שהאיבר הקטן שלך לא עומד בדרישות של להיות ״איבר חופשי״
לכן עכשיו תפתח רגליים ואני אשים עלייך את חגורת הצניעות הזו, איתה אתה לא תוכל לעשות שטויות שאתה לא צריך... בנוסף לכך אתה תקבל עכשיו גם קולר
עלייך להשאיר אותם עלייך כל הזמן ולא לנסות להוריד לבד.״
״רגע...״ אמרתי
״מה זאת אומרת עומד בדרישות של להיות ״איבר חופשי״?״
היא השיבה לשאלתי בצורה מזלזלת ואמרה ״יש לנו תקנות כאן שלפיהן אם איברך מעל גודל מסויים הוא מקבל זכות לא להיות כלוא אבל אתה חח, לאיבר כמו שלך אין סיבה להיות חופשי״
היה לי מבט המום על הפרצוף ויצאתי לראות עוד לא מעט בנים עם חגורות צנועות
אך גם לא מעט כאלו בלי...
מיסאנדי אמרה שמעכשיו אנחנו בידה של דיאנה ושהיא מאחלת לנו בהצלחה ותפגוש אותנו בהמשך...
דיאנה החלה לדבר ואמרה
״אוקיי שלום לכולכם הרגע כולכם הכרתם אותי אבל בכל מקרה
אני דיאנה אני אהיה הגבירה שתאמן ותדריך אתכם כאן, אז כמה דגשים שלי,
1.אתם כעת שלי ועליכם לעשות כל מה שאומר לכם בלי יוצא מן הכלל.
2. ככל שתתנהגו יותר יפה ככה יהיה לכם יותר קל
3. אין הבדל בין כאלה עם ״איבר חופשי״ לבין כאלה עם איבר כלוא, שני הצדדים במצב שאתם כנועים שלי ועושים כל מה שארצה.
4. אני מצפה שתתקיים התנהגות הולמת בין כולכם ושלא יהיו שום מקרי פגיעה פיזית,מילולית, או מינית אחת של אני
עכשיו שכולכם מוכנים ובאותו ראש כמוני
אנחנו עומדים ללכת למגורים שלכם
ולהתחיל לנקות את המקום.״
התחלנו ללכת לכיוון המגורים ודיאנה צעקה עלינו
״מה נראה לכם שאתם עושים??
מעכשיו כולכם הולכים על 4 ללא יוצא מן הכלל״
במהלך שאר היום המשכנו בעבודתנו וחטפנו לא מעט הצלפות בזמן העבודה
ולקראת הערב דיאנה הודיע למספר אנשים בהם אני וסטיב לעלות אליה לקומה הרביעית בשעה 8 בערב
קצת לפני שהלכנו לשם סטיב פנה אלי וביקש סליחה על מה שקרה בלילה אך הוא בכל זאת יעשה בי דברים מאוחר יותר...
עלינו עד לקומה הרביעית עם שאר הבנים
וראינו עוד כמה בנות מפוחדות לידנו
דיאנה קראה לי ולעוד מישהי לבוא אלייה לחדר
קראו לבת הזו סטפני
היה לה שיער ברונטי ועיניים חומות וגוף טיפה כהה שפשוט היה מלא במקומות הנכונים
היא נראתה מדהימה ויותר מיזה
היא הייתה ערומה חוץ מחגורת צניעות שהייתה עלייה
החזה שלה היה גדול ויכולתי לראות את פיטמותייה העסיסיות
וכשנכנסתי לחדרה של דיאנה הרגשתי איך איברי הכלוא מרגיש
דיאנה ראתה איך אני סובל והחלה לצחוק ולהגיד
״אתה לא נהנה בפנים אה... גם אני הייתי מתחרפנת אם הייתי רואה אותה ערומה בלי אפשרות לגעת בעצמי קצת...״
היא הציגה את עצמה בפני סטפני והחלה להסביר לנו למה הגענו ״אני מקווה שעבר עליכם יום טוב ובמסגרת האימונים שלנו כל גבירה כאן לוקחת לבעלותה בן ובת שהיא תנסה לטפח בתחום שהיא תבחר
אני בחרתי בכם בתור פועלים לסיפוק מיניותה וצרכיה של מלכתנו״
סטפני שאלה אותה ״למה דווקא אנחנו, ואיזה עוד תפקידים יש ואם אוכל לעבור אלייהם?״
דיאנה ענתה לה חזרה ואמרה ״ בחרתי בכם כי שמעתי את הרקע של שניכם ונראתה לי מתאימים
חוץ מהתפקיד הזה קיימים תפקידים נוספים ומגוונים,
כמו אנשי האלפה אשר הם מיועדים לקיום יחסים מין מלאים עם המלכה ועוזריה,
יש את תפקיד חיילים מיועדים אשר מכאן יופנו לצבא המלכותי
יש את תפקיד משרתים אשר הם ינקו ויטפלו בארמון המלכה ועד ועוד תפקידים״
״רגע אבל מה ההבדל בינינו לבין אנשי האלפה?״ שאלתי אותה
והיא ענתה לי ״ההבדל בינכם הוא שהם בעלי הציוד והיכולות לקיום יחסי מין מלאים ולספק את המלכה ועוזריה.
ואילו אתם תהייו אחראים על עינוג המלכה אוראלית או טיפול ברגליה או לטפל בצרכיה במקום שירותים...
העבודה היא לא קשה אך לא קלה ואתם תלמדו אותה במהרה
ועכשיו אני רוצה את ראשך סטפני בין רגלי, מלקק את איברי הקטן והחלק. בזמן שאתה פיטר תתחיל להוריד את מגפי וללק את רגלי.״
סטפני פשוט נגדי לעשות זאת ללא היסוס ואני הבנתי שגם אני צריך לעשות זאת...
כל הסיטואציה של סטפני מענגת את דיאנה חירמן אותי לא מעט ושוב איברי החל לכאוב, ואז לרגע אחד עצרתי את הליקוק, ופניתי אל דיאנה
״דיאנה״ באמ חטפתי סטירה בפרצוף
״אתה תקרא לי גברתי! ועכשיו מה אתה רוצה?״ היא אמרה בצעקה
״אני... אני... אשמח אם תורידי לי את החגורה, היא טיפה מפריע לי...
חטפתי עוד סטירה חזקה והתבקשתי לחזור לל
    התגובה האהובה בשרשור
פאני היל​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 28 במרץ 2017
פאני היל​(לא בעסק) • 28 במרץ 2017
נראה כאילו שני אנשים שונים כתבו את שני הפרקים, אהבתי יותר את הפרק הראשון, אולי בגלל שאין כמעט ניקוד בפרק השני, אולי בגלל שירדת שורה באמצע משפטים או בגלל שאין פסקאות, משהו מפריע לי בעיניים לקריאת הפרק.

אל תתן לי להפריע לך להמשיך לכתוב, דעתי היא שקודם כל אתה צריך לכתוב לעצמך כי אתה אוהב לכתוב, ואת צורת הכתיבה אפשר לשפר.

תהנה
פאני
הנשלטוב​(נשלט)
לפני 7 שנים • 28 במרץ 2017

Fetlife

הנשלטוב​(נשלט) • 28 במרץ 2017
שלום ,
אולי מישהו יודע איך עושים חיפוש משתמשים מתקדם
נניח ואני רוצה לאתר אנשים שמתחברים לפטיש מסויים בישראל . האם קיימת אפשרות חיפש כזאת

אשמח לעזרה