צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפאון מהטוסיק לפה ?

מטיילת
לפני 7 שנים • 13 באפר׳ 2017
מטיילת • 13 באפר׳ 2017
היום זה יקרה.
אם למישהו יש עצות אחרונות רגע לפני...
hrgiger
hrgiger • 13 באפר׳ 2017
Dan_Kap כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
אוי. זה כל כך מצחיק. כל כך. רצה לשים בבלוג.

ובנוגע לעניין הפוסט.
כן, יש סיכונים (הם קיימים גם כשאני חונקת, מועכת את הביצים, עושה סאונדינג ומרימה קיין). כן, כדאי (כמו בהרבה מאוד דברים) שזה יהיה עם מישהי/ו שסומכים עליהם.
הייתי אבל שמחה לדעת סטטיסטיקות, כי "יש סיכוי" זה הגיוני, אבל מה הסיכוי? גבוה? נמוך? שכיח יותר אצל צמחונים/אומניבורים/רצים/יושבים הרבה/שונות רנדומלית אחרת?

....

בבקשה, קבלי מידע וסטטיסטיקה:
צהבת B מהאתר של המרכז לניעת מחלות מידבקות - https://www.cdc.gov/hepatitis/hbv/index.htm
צהבת C מאותו אתר - https://www.cdc.gov/hepatitis/hcv/index.htm

תודה רבה (:
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 13 באפר׳ 2017
מטיילת כתב/ה:
היום זה יקרה.
אם למישהו יש עצות אחרונות רגע לפני...

להתפלל שמע ישראל לפני ולקוות שלא תיפול בססטיסטיקה.... תהנה מחיידקי E coli... ולא, לנקות לפני לא גורם לחיידקים שנמצאים שם ללכת. כמו שאין דבר כזה חוק 3 שניות. איו מלך לחיידקים שאומר "לאאא!! צריך לקיים את חוק ה3 שניות וזאת הברית שלנו עם בני האדם." לא. אתה מייצר חרא כמו שאתה צורך אוכל. אלה מערכות בגוף dumby.
אז כן עצה אחרונה זה שתתפלל שמע ישראל ולקוות שלא תיפול בסטטיסטיקה.
פראנסס
פראנסס • 13 באפר׳ 2017
אולי מספיק עם המלודרמטיות הזאת?
אם כבר שמע ישראל לפני כניסה לרכב ונהיגה בכבישי ישראל
Anubis
לפני 7 שנים • 15 באפר׳ 2017
Anubis • 15 באפר׳ 2017
כנראה היא לא שרדה לספר לנו איך היה ?
תנצבה.
אגב יש חיסון לצהבת A וB אין לC אבל אם אתה נשא לC אני מקווה שאתה מודע לזה כי זה מחלה כרונית מדבקת.
בכללי אם 2 הצדדים נקיים היגיינים ובריאים הסיכון פחות כי לא כל זיהום של החלל האוראלי מוביל לזיהום של מערכת העיכול (פלורה טבעית מגינה מחדירת מזהמים שלא שייכים).
בהצלחה למבצעים.
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 15 באפר׳ 2017
יש כמוך אלף בחינם כתב/ה:
אולי מספיק עם המלודרמטיות הזאת?
אם כבר שמע ישראל לפני כניסה לרכב ונהיגה בכבישי ישראל

לא!!! אני רוצה כאן שמע ישראל! שמישהו ייתן לי שמע ישראל ברה מינור!!
דוק_בי​(נשלט)

אין מרגש מזה

דוק_בי​(נשלט) • 15 באפר׳ 2017
גם כשהאדון שלי היה נותן לי לבחור איפה לגמור אחרי שהוא מזיין אותי, הייתי בוחר בפה. התחושה של הזין שלו אחרי שהיה אצלי בחור, גומר ואני בולע.. זו התגשמות הכניעות. מוסר השכל? לי עוד לא קרה כלום, אבל אני יודע שזה מסוכן. יכול להיות שזה חלק מהחוויה?
מטיילת
לפני 7 שנים • 17 באפר׳ 2017
מטיילת • 17 באפר׳ 2017
ללא ספק
זה מבטא את האישיות שלך
DanisNotaStoner​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 17 באפר׳ 2017
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 17 באפר׳ 2017
וואי...ברצינות? "אם החיידקים כבר בגוף שלך אז הם לא יזיקו לך"? ברצינות?
אני לא מאמינה שיש כאן אנשים שאשכרה חושבים שאם הם יחרבנו לעצמם על היד ויחליטו, מכל סיבה שהיא, לאכול את זה, הם לא יסבלו מהווילדחייעס של עצמם. לטפילים ולחיידקים יש סביבות דגירה שרק בהן הם יכולים להתפתח, ולרוב, סביבת הדגירה הזו היא לא בתחת שלכם, אלא בקיבה, בריאות, בכבד ובמעיים. זה לא משנה אם גברת נמטודה יצאה מהתחת שלכם או של מסכן אחר, ברגע שהיא נכנסת למערכת העיכול שלכם אתם יכולים לסגור את הבאסטה ולהתפלל שתגלו אותה לפני שהיא תספיק להשריץ לכם מיליוני צאצאים בכבד.
אני לא מאמינה שחלקכם משווים מין אוראלי למציצת, ליטרלי, shitty dick. מין אוראלי, שמתקיים עם פרטנר שאתם מכירים וכזה שאתם בטוחים ב100% שהוא נקי ומטופח, אפשר לעשות גם בלי קונדום. לעומת זאת, עם אותו פרטנר, לא משנה כמה נקי ומטופח הוא, התחת שלו לא. גם אם הוא אובססיבי לאנמה ודושינג, התחת שלו לא נקי מספיק בשביל ללקק לעצמו את המעי הגס. ואני מצטערת לאכזב את אלה שטוענים ש"לכל דבר יש סיכונים", אין לכם שום דרך מדידה לבדוק עד כמה באמת מושרץ התחת שלכם בווילדחייעס ומה הסיכוי שלכם להתקל בהם על סטראפון/זין מגואל בתחת (בניגוד לכל אקט אחר שצוין בשרשור). אין לכם שום דרך לפקח על זה או למזער את זה, אתם תרתי משמע משחקים על מזל.
מה הבעיה לקבל זין עם קונדום ואז למצוץ אותו אחרי שהורדתם את הקונדום? אתם *באמת* רוצים להתמודד עם משהו לא סימפתי כמו טפילי מעיים? ואלה שטוענים שעושים את זה כבר שנים ו"הכל בסדר", יש גם אנשים שדופקים 2 קופסאות סיגריות שנים והם "בסדר" עד שהם כבר לא בסדר. אל תשחקו עם עצמכם ככה.