ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית בנישואים

שדה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 8 במאי 2017

שליטה נשית בנישואים

שדה​(שולטת) • 8 במאי 2017
אני חיה עם בן זוגי בתוך קשר של שליטה נשית. אנחנו נשואים כבר לא מעט שנים ויש לנו גם בת אחת. מצד אחד אני מרגישה שזה אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לנו, ורוצה מאוד שזה יצליח. מצד שני זה מתנגש במציאות, ואני לא תמיד יודעת איך אפשר לחיות כך. אני מרגישה שאנחנו חיים באי בודד. אין לי חברות שאני ממש יכולה לדבר איתן על זה או לראות איך הדברים מתנהלים אצלן.

אני תוהה אם יש פה זוגות נשואים שמנהלים אורח חיים כזה באושר ובהצלחה, ויכולים לשתף. האם זוגות שמצליחים עוזבים את הפלטפורמה הזו? בשיחות עם נשלטים אני שומעת תיאורים של מערכות יחסים שכאילו לקוחות מתוך סרט פורנו. לרובם אני פשוט לא מאמינה.
Gia X
לפני 6 שנים • 9 במאי 2017
Gia X • 9 במאי 2017
אשמח לחלוק מנסיוננו. דברי איתי בפרטי icon_smile.gif
Just4U
Just4U • 9 במאי 2017
מתפקדים (אם כי מתחלפים בתפקיד השולט/ת ביננו).
מוזמנת ליצור קשר בפרטי.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 9 במאי 2017
מדהים ... הייתי במשהו דומה עם בת זוג.
נשוי חתיך מתחלף
נשוי חתיך מתחלף • 9 במאי 2017
מערכת יחסים כזו נבנית הרבה פעמים עם הזמן, כיוון שלפעמים צד אחד "מגלה" את עצמו ומבין שהוא רוצה לשלו/להישלט ואז הצד השני בודק אם מתאים לו.
אני חושב שמערכת יחסים כזו שמלכתחילה מתחילה כך היא לא פשוטה, במיוחד לא עם עם מספר ילדים. ילדה אחת זה רגוע, אבל שלושה צוציקים קטנים זה בעייתי, כי קשה לך להיות שולט ולא לעזור בבית, מתישהו הנשלטת מתחילה לתפוס עצבים, והיותה נשלטת לא מקלה משמעותית, לעיתים ההיפך. המתח המיני בבית יכול להיות גבוה מדי גם אם שני בני הזוג מתאימים בול. כשאני חם על אשתי ורוצה שהיא תשלוט בי, אני ממש מרגיש שאם היא לא תעשה את זה - אני אהיה אנטיפת אליה, והיא מבינה שאני צריך את זה ושהיא חייבת להפיג את המתח.
שלושה ילדים קטנים לא מקלים על העניין כי בשעות הערב לפחות צד אחד מאד עייף כבר..
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 9 במאי 2017
אם זה מתנגש עם המציאות תתאמו בינכם איך לרקוד את זה
כללים ברורים של איך מתי ומה.
מה שטוב עבור אחרים לא בהכרח יתאים לך לכם.
אהבה חופשית
אהבה חופשית • 9 במאי 2017
בדיוק כמו שסקס לא מהווה מאה אחוז מהזמן שלכם, גם שליטה לא צריכה להוות מאה אחוז מהזמן. כדאי אולי שתקבעו לכם כללי משחק בעינין זה, עם הבנה הדדית שלפעמים יש פוס משחק כשלא מתאים לאחד הצדדים.
בעיני, כל מה שקשור לטיפול בילדים לא שייך למשחק הזה, והייתי מחריג אותו מראש. למרות שאם בא לך לישון צהריים ביום שישי, ואת יכולה להכריח אותו לטפל בילדה זה מאוד עושה חשק...
להכריח את בעלך מידי פעם לנקות את הביית, מתוך טיזינג ואנרגיות מיניות, או כמובן סתם לנצל אותו מינית יכול להיות קל יותר icon_wink.gif
בגדול לשניכם יש חשק דומה לעיניין, או שאחד מכם מעוניין בשליטה הרבה יותר מהאחר? (יותר זמן, יותר מצבים, וכ"ו)
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 9 במאי 2017
אני ובעלי חיים בזוגיות בדסמית. וכן זה לא סרט פורנו והוא לא נמצא 24/7 על 4 על השטיח קשור ומחכה לפקודותיי.
וכמו בזוגיות רגילה גם לו יש קול במשפחה ויש הרבה דברים שבהם הוא טוב יותר ממני וכמובן אני משתמשת בכל היכולות שלו אם נדרש.
יש לנו ירידות ועליות בחשק למשחקי בדס"מ גם בהתאם לכל מה שקורה לנו בחיים, עבודה, עייפות ודברים אחרים. כי זה משפחה ולא דייט או סשן חד פעמי.
יש כל מיני דברים שאני מתחשבת בו ובאינטרסים שלו ויש דברים שאני קובעת לו (כמו למשל: יש לי מפגש קשירות ואם אתה לא יכול לבוא זה לא אומר שאשאר בבית).
יש הרבה דברים שאני עושה כמו כל אישה ונילית, למשל מנקה את הבית כי הוא עבד ניקיון בלאי. למרות שאני גם יכולה להשתמש בזה ולשחק ב"עבד רע" שלא יודע לסדר דברים כמו שצריך. בקיצור, תשחקי איך שבא לך, גם אם בא לך לא לשחק, כי את מחליטה את זה.
שדה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 10 במאי 2017
שדה​(שולטת) • 10 במאי 2017
תודה עבור כל התגובות. אני אנסה להסביר טוב יותר את הקושי.

ברור שאין כללים לקשר שליטה וכל זוג עושה את מה שטוב לו. אבל אני מאמינה שיש התמודדויות דומות ותובנות משותפות.

הצד המשחקי של הקשר, הסקס והסשנים עובד בינינו.
אלא דברים שתקיימים במסגרת של זמן פנוי, ואנחנו מוצאים לכך את הזמן.
אנחנו שואפים ליותר מכך. לא לפנטזיה של נשלט שהולך על ארבע 24/7, אבל כן לקשר שבו יהיה ברור בכל רגע מי השולטת ומי הנשלט.
הבעיה היא שאני לא יודעת מה זה בדיוק אומר בפועל או אם זה אפשרי.
חלק גדול מהחיים שלנו קשור במגע עם אנשים אחרים, עבודה, חברים ומשפחה. אם רוב הזמן אנחנו מסתירים את העובדה שיש שולטת ויש נשלט, איך באמת אפשר להסתגל להבדלים הללו, להפנים אותם ולחיות אותם?
אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שזה אפשרי ושיש אנשים שהצליחו בכך וחיים כך.
דרך ארץ​(שולט)
לפני 6 שנים • 10 במאי 2017

פעם היה מוזר לשבת עם זוגות חד מיניים...

דרך ארץ​(שולט) • 10 במאי 2017
עניין של אבולוציה, מתישהו גם זה יהיה נורמאלי ושגרתי.
בנוסף, תמיד אפשר ללכת למסיבות של הקהילה ולחוות קצת פומביות.