שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל התורה על מניעת אורגזמה

טלי35​(שולטת)
לפני 6 שנים • 25 במאי 2017

כל התורה על מניעת אורגזמה

טלי35​(שולטת) • 25 במאי 2017
יתקבלו בברכה מחשבות, רגשות, טיפים ועצות חכמות משני צידי השוט (;

יאללה... תנו לי אתכם
ofer00
ofer00 • 25 במאי 2017
אני חושב ששליטה בגמירה של נשלט זה ממש חובה. אם אפשרי עם חגורת צניעות זה השיא ההרגשה להיות נעול ולדעת אצל מי המפתח משאירה אצלך כוח בלתי רגיל.
אך גם בלי זה על ידי ציווי וידעה שהוא ממלא נותן לך כוח אדיר.
מאפשר לך אם הוא מאחר בחמש דקות להשאיר אותו עוד יום ללא לגמור.

ההרגשה שאני לא יודע מה יהיה היום האם השולטת תאפשר לע לגמור משאירה אותי במאה אחוז נוכח מולה.
הרגע שהיא מאפשרת לי לאונן ואז עוצרת הוא מחרמן ומתסכל ברמות קשות. ומראה מי באמת בעל הבית
הידעה שהאושר שלי תלוי באושר שלה מונע שליטה מלמטה.

גבר נע מהזין שלו נקודה ואם את שולטת בו את שולטת בגבר והוא ישמח לעשות הכל על מנת שתיהיה מרוצה. זה גורם לכל כוחות האגו לנזול והרצון היחדי הוא להיות כ שטיח למרגלות האישה השולטת.

אבל זה לא קל באמת לקבל את הכוח הזה. שבאמת הגבר יאפשר לך להחליט מתי לגמור לאורך זמן. ואם הוא מסכים סימן שהוא באמת סומך אליך ורואה בך שולטת שלו.
שולטים באהבה בנשלט​(שולטת)
אני עשיתי את זה עם בן זוגי, וחייבת להגיד לך שזאת הרגשה נפלאה.
עשיתי את זה יומיים ולא הכרתי את הגבר שלי! הוא היה רגוע, דבוק אלי ברמות, קשוב וכל הצרכים שלי ובגדול כמו כלבלב קטן (לא במובן המשפיל של המילה)
הבעייה היא שזה מאוד אינטסיבי, אצלו כשהוא נעול הוא לא יכול לעשות כלום מרוב שהוא בתוך החוויה כך שזה משאיר רק את אופצית הסופשים. כי הוא לא מסוגל לעבוד וגם לא ישן טוב כשהוא נעול (בחיי שהוא עשה לי מסאגים וליקק אותי בשינהicon_smile.gif))
מעבר לזה זאת חוויה אינטנסיבית, שלא מתאימה לפחות עבורי לכל זמן ובטח לא ל24/7 אבל אני יותר קינקית משולטת אמיתית...
אין לי ספק שברמה התיאורטית למי שיש כוח לעשות את זה בצורה תמידית זאת השליטה האולטימטיבית רק שממש חושבת שבמקרה של זוגיות אמיתית די קשה לשלב את זה בצורה מציאותית.
מעבר לזה קראתי פעם שמי שנשאר נעול הרבה זמן יש כל מיני פעולות שצריכים להיעשות של ריקון נוזל מסויים אז כדאי שתתענייני בזה.
בקשר לצד הנקבי... אני לא יכולה לחשוב שימנעו ממני אורגזמה ליום שלם נקודה!!!icon_smile.gif הוא לפעמים מונע ומעכב בתוך אקט או סשן מסויים אבל זה לא נחשב מניעה
באקט{F.L}
באקט{F.L} • 25 במאי 2017
שליטה בגמירה, מניעת גמירה, ובמיוחד כשכל זה בא עם חגורת צניעות 24/7
זה אכן כמו שפרפרית אמרה, אינטנסיבי מאד, אני לא חושב שיש אקט בודד של שליטה
חזק יותר משליטה בגמירה עם חגורת צניעות, ובמיוחד כשזה הולך ונבנה לאורך זמן ולא אקט של ערב אחד או יום אחד.

אפשר לכתוב ספרים על זה, ואולי אכתוב מאוחר יותר או מחר יותר עוד בנושא.
בכל מקרה, טיפ אחד,

תעשו את זה לאט לאט, תתקדמו לאט לאט, תלמדו אחד את השני בנושא.
ותזכרי שהוא על הקצה כשהוא חגור בחגורות צניעות מנוע מלגעת בזין שלו, קל וחומר מנוע לגמור.
תזכרי שזה משחק של להשאיר את החבל מתוח, אבל לא לקרוע אותו, ולהתקדם לאט לאט ולבנות את זה.
למתוח את החבל, וכשהוא כמעט נקרע, לשחרר קצת, ואז למתוח שוב.
זה אולי הטיפ החשוב ביותר שאפשר לתת בנושא.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 במאי 2017
אחלה בתור משחק מחרמן, ובטח רבים יביאו לך טיפים איך ליישם אותו.

אבל יש לי משהו להעיר מנקודת מבטי האישית על התיאורים של המגיבים מעלי, שאני רואים שחוזרים לא פעם בנוגע לסוגיה הזו.
באופן אישי, אני כשולטת לא הייתי שמחה אם מישהו היה מנסה לרצות אותי והופך קשוב אלי רק כי הוא נורא חרמן ומתנהג ככה מתוך הציפייה שאתן לו בסוף לגמור.
Call me old fashioned, אבל אני מעדיפה גבר נשלט שרוצה לרצות אותי כי חשוב לו לראות אותי מחייכת ולא כי הזין שלו נעול והוא מחפש מפתח (וכן, יש כאלו. וכן, הייתי איתם בקשר).
אם לשלב חגורת צניעות או מניעת אורגזמה זה בשביל להגביר גירוי וריגוש מיני ואולי מעט מנטאלי, אבל לא מציפייה שהוא יכבד אותך יותר.
כבוד, ריצוי וכ'ו... לא צריכים להיות תלויים בחרמנות אלא לבוא מהלב.

כמובן שיהיו כאלו שיחלקו עלי, אני לא אומרת לאף אחד איך לחיות, אם זה עושה טוב למישהו שיהנה מזה. אני סתם מעלה נקודת מבט, אין צורך להתגונן.
    התגובה האהובה בשרשור
שולטים באהבה בנשלט​(שולטת)
לאנגל,
העלת נקודה ממש מעניינת, אני מאמינה שמכיוון שהעולם הזה נחשב אצלי יותר כתבלין אז זה לא חשבתי על זה מהנקודת מבט שלך.
בטוחה שמי שלמי שחייה ונושמת את עולם השליטה יהיה נקודת מבט שונה לכל הנושא הזה.
האמת אם את מעלה את הנקודה הזאת אז קשה לי להאמין שיש כזה דבר שליטה טהורה, זה מזכיר לי את השאלה ששואלים "אם אתה אוהב את התפוח למה אתה אוכל אותו" כלומר גם אלו שמחפשים להישלט אלייך הם עושים את זה כי זה הסיפוק שלהם לא? הרי אם נרד יותר לטיעון הפילוסופי שלך הרי ששליטה אולטימטיבית הינה שלא לשלוט על עבד. כי העבד רוצה להישלט אז מלכה אמיתית פשוט לא תשלוט עליו... ונראה אם הוא ישאר איתה.
מה את חושבת?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 במאי 2017
אפשר להגיד את זה על הכל, גם על קשרים "תמימים" בלי מיניות שמעורבת בהם.
למה אנחנו רוצים חברים? כי יש לנו יש אינטרס לא להיות בודדים, או אינטרס לחוות כל מיני דברים שתלוים בנוכחותם של אותם אנשים בחיינו.
אבל חברות אמת מתקיימת רק כשיש גם רובד של חיבור רגשי שנוצר ולא רק יחסים מבוססי אינטרס שבהם אתה נחמד רק כדי להמשיך למלא צורך.
כשעל אף שיש לך את הרצונות שלך, אכפת לך מהצד השני ואתה רוצה שיהיה לו טוב לא רק כשהוא ממלא את אותם רצונות, אלא גם כי אכפת לך מרגשותיו ואתה רוצה לעשות לו טוב.
כנ"ל לגבי שליטה.
ברור שלנשלט יש רצון להגשים פנטזיות מיניות, ברור שגם לשולטת. אבל הגרסא העמוקה יותר של הקשר תהיה אכפתיות אמיתית שמשולבת בכך ורצון לעשות טוב לא רק מציפייה לקבל משהו בתמורה או רק על מנת לספק את עצמך, אלא כי פשוט אתה מחובר לצד השני באמת.
שפנפן לבן
שפנפן לבן • 25 במאי 2017
לא כולם יאהבו את הרעיון של מניעת אורגזמה... יש אנשים שזקוקים לגמירה, ועד שהם לא גומרים הם לא יכולים "לסדר את המחשבות". הם צריכים פורקן כדי שיוכלו לחזור ולהתרכז בדברים אחרים. כך שאפשר למתוח, אבל למנוע? זה לא יתאים בהכרח לכולם.
dolo​(נשלט)

מהזווית שלי...

dolo​(נשלט) • 25 במאי 2017
ArchAngel כתב/ה:
אחלה בתור משחק מחרמן, ובטח רבים יביאו לך טיפים איך ליישם אותו.

אבל יש לי משהו להעיר מנקודת מבטי האישית על התיאורים של המגיבים מעלי, שאני רואים שחוזרים לא פעם בנוגע לסוגיה הזו.
באופן אישי, אני כשולטת לא הייתי שמחה אם מישהו היה מנסה לרצות אותי והופך קשוב אלי רק כי הוא נורא חרמן ומתנהג ככה מתוך הציפייה שאתן לו בסוף לגמור.
Call me old fashioned, אבל אני מעדיפה גבר נשלט שרוצה לרצות אותי כי חשוב לו לראות אותי מחייכת ולא כי הזין שלו נעול והוא מחפש מפתח (וכן, יש כאלו. וכן, הייתי איתם בקשר).
אם לשלב חגורת צניעות או מניעת אורגזמה זה בשביל להגביר גירוי וריגוש מיני ואולי מעט מנטאלי, אבל לא מציפייה שהוא יכבד אותך יותר.
כבוד, ריצוי וכ'ו... לא צריכים להיות תלויים בחרמנות אלא לבוא מהלב.

כמובן שיהיו כאלו שיחלקו עלי, אני לא אומרת לאף אחד איך לחיות, אם זה עושה טוב למישהו שיהנה מזה. אני סתם מעלה נקודת מבט, אין צורך להתגונן.

מסכים לגמרי...
שליטה בLEVEL מנטלי זה הרבה יותר חזק ותכלס ההרגשה שהיכולת להחליט נמצאת בידיים של השולטת עושה את מרבית העבודה...לאורגזמה כמו לכל דבר...לאן מתקדמים, באיזה קצב, לענג את השולטת, הדיווה שלפניך זה המעצים העיקרי- לדעת בפני מי אתה עתיד לתת את המין icon_smile.gif