בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך עצות משולט מנוסה

העונש וחטאו​(שולט)
לפני 6 שנים • 26 במאי 2017

צריך עצות משולט מנוסה

העונש וחטאו​(שולט) • 26 במאי 2017
שלום חברים,
אני כשנתיים בעולם הזה ונכנסתי עכשיו לקשר עם כנועה מנוסה, בעבר המערכות יחסים שלי היו עם וניליות שהכנסתי אלמנטים מהעולם למערכת היחסים.
יש לי כמה שאלות והייתי שמח אם יהיה מי שיוכל להשיב עליהן.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 26 במאי 2017
הייתי מציע שפשוט תכתוב את השאלות שלך

כאן. וכך תקבל מגוון של תשובות שיעזרו לך לגבש דיעה ודרך משלך.

ולסיום חייב להוריד בפניך את את הכובע. מעריך את זה מאוד שאתה שואל ורוצה ללמוד

ולא מתיימר לדעת. בעיני לפחות זה אומר שהנשלטת שלך בטוחה ותפסה שולט טוב.
שוטרת*
שוטרת* • 26 במאי 2017
מצטרפת לאייבי.
רק שים לב מי מייעץ לך ומה, הפעל שיקול דעת ואתה בדרך הנכונה.
מלינה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 28 במאי 2017
מלינה​(שולטת) • 28 במאי 2017
מצטרפת ל AV ולשוטרת על המחמאות. אל תהסס לשאול, ללמוד ולהשתפר, זה יהפוך אותך לשולט טוב ואת הנשלטות שלך, למרוצות. בהצלחה.
LORD OF THE RINGSS
LORD OF THE RINGSS • 28 במאי 2017
דעתי כדעת הרוב
God​(שולט)
God​(שולט) • 28 במאי 2017
תמיד אפשר ללמוד להשתפר. מצטרף לשאר האנשים שהגיבו.
העונש וחטאו​(שולט)
לפני 6 שנים • 3 ביוני 2017
העונש וחטאו​(שולט) • 3 ביוני 2017
הסשנים שלנו עובדים מעולה, היא טוענת שאני דום מדהים.
אבל אני מתקשה לשלב את זה בחיי היומיום, אני אוהב גם אינטמיות וצחוקים ואני לא יודע מתי אני "שובר את הדמות".
בהודעות אני האדון שלה והכל עובר דרכי, אנחנו בקשר 24/7 (בלי מחוייבות).
מבחינת מה לעשות בסשן אני דיי חושב שיש לי את זה מלידה, אבל שוב השילוב של העובדה שהיא בנאדם ואני לא יכול תמיד להיות "קר" ושולט ולפעמים אני רוצה לדבר איתה רגיל מסובך לי.
ivy​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 3 ביוני 2017
ivy​(נשלטת) • 3 ביוני 2017
זה שאתה שולט לא אומר שאתה צריך להיות ״קר״, אין חוקים ברורים שלפיהם כולם צריכים להתנהל.. אתם יכולים להיות גם חברים טובים וכל אחד יודע את מקומו
one true master​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 ביוני 2017
one true master​(שולט) • 4 ביוני 2017
בוקר טוב ,
אני בדרך כלל נוטה שלא להתערב, אך במקרה הזה אני חייב לומר משהו שלזה שפתח את השרשור הזה, בייחוד אחרי המענה המקצועי שהוא קיבל פה.
חוץ מהעובדה שאתה טוען כי אתה רק שנתיים שולט, ולא ציינת את גילך ( שלא תמיד משנה, אך אולי במקרה זה הוא כן ) , אומר לך כי :

1. אין דבר כזה להיות בקשר 24/7 אך להיות שולט רק בזמן סשן או מפגש.
2. שולט אמיתי ועוד בקשר 24/7 הוא בדיוק זה, שולט ! אין דבר כזה " לשבור דמות " ואם נראה לך שאתה צריך להיות קר ושולט " בסשן " ולא יודע איך לדבר ולנהוג איתה ואליה אחרי , אז נשמע שאתה יותר משחק תפקיד מאשר באמת יודע מה זה להיות שולט ומה המהות של המונח.
3. אין כל קשר בין להיות קר לבין היותך " שולט " . שולט אמיתי יודע להעניק הרבה חום , הכלה והנאה לנשלטת שלו, רק שהיא עצמה יודעת את מקומה ומספיק מבט, או מילה אחת כדי שהיא תדע אם עשתה משהו טוב או לא.
בקשר של 24/7 בין זה שהוא אכן שולט לבין זו שהיא אכן נשלטת, אין מקום למונחים כמו סשן או קר. יש קשר שליטה שמתנהל בצורה שוטפת בלי חוקים או מסגרות שהגיעו מתוך ספר הדרכה, אלא מה שנבנה בקשר בין 2 אותם האנשים.
4. אם אתם נפגשים ומתנהגים כשולט ונשלטת רק לצורך " סשן " וסקס , אז יש פה פן מאוד צר ומינורי של עולם השליטה.

לכותב השרשור,
מקווה מאוד שתבין שאני לא הגעתי למתוח ביקורת או להאשים, אם זה משתמע מדברי אני מתנצל מראש, ואם תרצה לשוחח ולהבין קצת יותר ולשאול , אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי ולשאול מה שתרצה.
אני רק הגבתי כי נראה לי שאנשים רבים היום מתעוררים לפתע בוקר אחד " שולטים " או " נשלטים " ולא באמת מבינים לעומקו של עניין כי זו מהות שמגיעה מלידה ולא תחביב שרוצים לנסות, זו פשוט דרך חיים ולא מתג אור שמדליקים או מכבים.

שיהיה שבוע טוב מלאה בהנאה.
    התגובה האהובה בשרשור
סהר אדום{@אדומה מדם}
לפני 6 שנים • 4 ביוני 2017
סהר אדום{@אדומה מדם} • 4 ביוני 2017
תהיה בן אדם, זו דרישה מקדימה להיות שולט טוב.

רגשות, שיחה, חיבה הם לא מוקצים, שלא לומר אהבה, חום וצרכים של שולט לחיבוק.

אין נכון מוחלט, יש נכון לך, תשאר שם, 24/7 שמאפשר לך להיות בן אדם זה מופלא