בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך עצות משולט מנוסה

Slick​(סדיסט)
לפני 6 שנים • 4 ביוני 2017
Slick​(סדיסט) • 4 ביוני 2017
אני לא שולט מנוסה, ואני אפילו נשלט, אבל אני חייב רק להגיד שכל הרעיון הזה של הגדרת מה הוא שולט ומה הוא נשלט כאילו זה תורה מסיני זה משהו שתמיד מרגיז אותי קצת. אין הגדרה מילונית לשולט. אין אקסיומות שצריך לקיים. אם שניכם מרוצים זה מה שחשוב. ואני חושב שזה מאוד נכון לדבר ולתקשר עם בת הזוג שלך. אם באמת אתם ממשיכים ביחד לטווח הארוך אז על זה יבנה הקשר שליכם. ברור שאתה רוצה לדבר איתה רגיל. האם היא רוצה ממך "נוקשות" 24/7? האם ניסית לדבר איתה ולשאול אותה איך היא מגיבה לזה שלפעמים אתה מדבר איתה בגובה העיניים? או שלדעתך זה גם יוריד מקשר השליטה שלכם אם תתחיל לדבר על זה? ישנם גם דרכים לדבר על דברים עמוקים יותר גם מבלי לאבד מיחסי השליטה, לדעתי. מהניסיון שלי, הדומיות שהכי הערכתי היו דומיות שגם דיברו איתי בגובה העיניים.
העונש וחטאו​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 ביוני 2017
העונש וחטאו​(שולט) • 4 ביוני 2017
אז קודם כל אני חייב לציין שאני לא קר אליה, יש לנו רגשות ואנחנו גם מתחבקים ומדברים כרגיל לפעמים.
אני נותן לה מחמאות וגם יוצא איתה לבלות.
אני שולט עליה ביומיום ואני לא עושה את זה מתוך הצגה, יש בי צורך אמיתי לשליטה והכל אצלי אמיתי.
נשאלה פה שאלה בן כמה אני, אני בן 22.
היא יודעת את מקומה תמיד והיא יודעת כשהיא עושה משהו אסור, אני קצת מתחרט שפתחתי את הפוסט הזה כי נראה שאני דווקא מסתדר יפה, פשוט היו לי קצת חששות שאני עושה דברים לא נכון מכיוון שזוהי פעם ראשונה שנכנסתי לקשר כזה, אבל הכל זורם לי טבעי, היא סומכת עליי וכנועה לי תמיד ואני שם בשבילה כשצריך.
עשינו בנינו חוזה שליטה חתום, אנחנו יודעים מה הגבולות שלנו ומה אנחנו רוצים.
כשאני אומר "יוצא מהדמות" אני מתכוון להתנהגות שאולי תגרום לה לחשוב שאני לא שולט עליה מספיק, אבל הבנתי כבר שגם אם דבר כזה קורה היא עדיין יודעת את מקומה.
אנחנו גם מגיעים לשיחות עמוקות על מערכת היחסים שלנו, על העבר שלנו ועל מה אנחנו ומה אנחנו מצפים שיקרה ולפעמים שיחות חולין רגילות של שעה שלמה בטלפון גם.
היא יודעת שאני הדום והיא השפחה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 6 שנים • 7 ביוני 2017
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 ביוני 2017
השולט "הקר" והמנותק הוא בעיני מנגנון ספרותי שסופרים וניליים מוצאים בו צורך כדי להסביר לעצמם ולקהל שלהם איך אנשים יכולים לעשות "דברים כאלה" לאנשים אחרים.

בעיני הרעיון הוא למצוא את המקום הרגשי שטוב לך, שעושה טוב לשותפ/ה/ים למערכת היחסים.

וזה חיפוש שלדעתי דורש להשתחרר מהסטיריאוטיפים של הספרות והמדיה ולגלות כיצד נשמע ומרגיש הקול שנכון לך.

בהצלחה!
icon_cool.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 ביוני 2017
השולט הקר והמנותק בהחלט קיים במציאות ודי נפוץ. בהרבה מהמקרים זה בא לשמש מנגנון הגנה שמאפשר להם להיעלם מתי שירצו בלי הצורך לתת יותר מידי הסברים או תמיכה רגשית.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
*גילוי נאות: אינני שולט.

לדעתי דווקא היכולת "לשבור דיסטנס" רק מוסיפה. כי זה גורם גם לכל השאר להיראות יותר אמיתי. אם תעשה מאמץ יומיומי לשחק איזה תפקיד זה יצא מאולץ וקצת מגוחך. וכשאתה עושה מה שבא לך טבעי, אז כל הצדדים שלך נתפסים כיותר אמיתיים וטבעיים.
בבקשה אל תצטער ששאלת. כששואלים בפורום אז לא כל התשובות יתרמו לך משהו אבל אולי חלקן כן, תיקח הכל בערבון מוגבל ותקבל חומר למחשבה שעשוי לשמש אותך.
וגם... ת'יודע... על כל אחד ששואל, יש עשרה שהיו רוצים לשאול ומתביישים. אז לפחות עשית שירות לציבור icon_smile.gif

ואם אפשר לשאול, אמרת שהקטע של לדבר רגיל לפעמים מסובך לך - זה מסובך *לך* או שאתה חושש מאיך שזה משפיע עליה? נראה לי שענינו לך יותר על האפשרות השניה ועכשיו אני תוהה אם זה מה שהתכוונת.
פוצ'י
פוצ'י • 7 ביוני 2017
טרו מאסטר צודק....
ככה צריך להתנהג שולט 7\24:

https://www.youtube.com/watch?v=XI_9Yxr0blo
מוקי31​(שולט)
מוקי31​(שולט) • 7 ביוני 2017
אם תחשוף את עצמך היא לא תימשך אליך יותר ולא תהיה יותר גבר אלפא שולט דומיננטי כמוני
'סוף של קצה
לפני 6 שנים • 8 ביוני 2017
'סוף של קצה • 8 ביוני 2017
1. אין דבר כזה שליטה!!!
2. השליטה היחידה שיכולה להתקיים היא השליטה בעצמך וגם זה לא תמיד יצליח לך.
3. פעולתך היא מהותך, שמור על מרכז אישיותך.
4. דע שלעולם לא תדע, המשך לחקור.
5. זכור שככל שהחבל משוחרר כך הוא כובל יותר.
6. לעולם אל תשכח להביט קודם פנימה. כי אין משהו אחר. וזה מקור העוצמה. אחרי כן על האחר.
7. זכור - "שליטה" היא תמיד ביטוי של פחד במסווה של האגו שלך שרוצה רק להיאחז במוכר ובקיים. "שחרור" לעומתו הוא עוצמה.
8. חינוך אפקטיבי מיושם רק באמצעות נסיון.
9. אין טעויות, יש רק שיעורים! ועד שתלמד השיעור תמיד יחזור על עצמו. תתיצב מול עצמך.
10. הוראות זה לחלשים!
11. אישורים זה למאושרים. תנהיג אותה לבקש!
12. מבט מניע, שבא לאחר היכרות טובה שווה יותר מ 1000 הוראות.
13. אמון, חמלה, הכלה, נתינה ונוכחות הינם מכלי העבודה העיקריים שלך. (היכולת להעניק מרחב אישי בטוח ומוגן)
14. סשנים ועונשים הם תמיד פרס/בונוס לנשלט/ת שלך... רק ברגעים מסויימים הם מחדדים כוונות.
15. זכור שהכל בא ופועל מתוכך.

תבחר בהנהגה במקום בשליטה. תבחר בעוצמה במקום כוח. ומכאן כל השאר זה פרספקטיבות, הגדרות והנאות.
בהצלחה.