בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית ספר לבדסמ - מנשר הקמה

מלינה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 7 ביוני 2017
מלינה​(שולטת) • 7 ביוני 2017
ראש השבט כתב/ה:
מנסה להבין מה יש ללמד.. האם מישהו מעלה סדנה לימוד הומוסקסואליוית ?
או איך להצליח להיות לסבית?
כל אחד הוא מה שהוא. מה שהוא אוהב ולמה שהוא נמשך. להכין מדריך למה נכון ואיך נכון זו בהחלט בדיחה..
אם אתה לא עושה מה שאתה אוהב מה שאתה רוצה ובעיקר מה שאתה צריך
אז למה בכלל אתה כאן?
זה יתאים לאלו שאולי באים לחפש סקס במסווה של בדסמ
או כמפגש הכרויות
אבל בדסמ לא לומדים.
אם אתה סדאיסט מופרע. האם הסדנה תרגיע אותך?
אם אתה אוהב ביזר, או נמשך למגפיים.. זה אתה. האם הסדנה תשנה משהו?
זה צריך לבוא בצורה הכי טיבעית.
כל אחד לפי יכולתו וכל אחד לפי צרכיו.
יש כאן סוג של ברירה טיבעית מי מתאים למי.
סוג של תיאום ציפיות
העיקר שאפשר להנות..
וזהו..

חושבת שדווקא לך יש המון ניסיון וידע להעביר - לדוגמה, כיצד לתכנן ולבנות אביזרי בדסמ (זורקת לך כפפה).
מעבר לכך, חושבת אחרת ממך. אני סבורה שבדסמ - לומדים. לא לומדים על הנטיות שלנו (כפי שהזכרת), אבל כן מקבלים רעיונות והשראה.
אני בעצמי עוסקת בזה מספר שנים ועדיין לומדת מדי יום (וממש לא מתביישת בכך. להיפך).
אשמח אם אתה שנחשב לאחד מה"אבות המייסדים" ומהווה השראה לרבים כאן, תחליט לתת לזה סיכוי ותבוא להדריך את הדור הצעיר.
hrgiger
לפני 6 שנים • 8 ביוני 2017
hrgiger • 8 ביוני 2017
אני לא חושבת שהכוונה היא ללמד "איך להיות שולטת/נשלטת", אלא יותר כמו איך לעשות את הדברים הטכניים, שקשרים בדס"מים מלאים בהם, מבלי לשבור את הצעצוע שלך מהר מידי. או לפחות מבלי לשבור ולדעת איך להרכיב (:
אני אמנם פחות חובבת קבוצות לימוד, כך שזאת לא כוס התה שלי, אבל אני חושבת שזה יכול לתרום. מה שכן מעלה חשש בעיני זה התהיה מי נחשב "מבין". לפי אלו מדדים? מי בוחן/ר את מעבירי הסדנא?
בכל מקרה, בהצלחה (:
Brave girl
Brave girl • 8 ביוני 2017
בבתים של אנשים זה בעיה
לי לפחות
בלי לפגוע יש הבדל בין להיפגש עם אנשים ללהכניס אותם אליי הביתה...

לכן לדעתי מקום נטראלי עדיף
Gabriel​(אחר)
Gabriel​(אחר) • 8 ביוני 2017
יוזמה מבורכת
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 8 ביוני 2017
רעיון מצוין, רק אציין שבתחילת דרכי בבדס"מ, ממש רציתי להכיר אנשים וללמוד, אז ערכתי ערבי "סושי" אצלי בדירה.
הכנתי סושי והזמנתי אנשי קהילה שהכרתי בפייסבוק לבוא אליי לארוחה חברתית.
די מהר זה התגלגל לפליי פארטי, והיתה לי ההזדמנות ללמוד מלא דברים.
במבט לאחור, כנראה שהיה לי מלא אומץ להזמין אנשים זרים לחלוטין אליי הביתה, אבל בהחלט היה שווה את זה!
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 8 ביוני 2017
בהרבה מקומות בעולם יש הדרכות
אך בכל זאת מי שעושה נזקים באמת.... בטוח בעצמו ולא יגיע
כמו כן אפשר ללמד רק איפה להצליף ואיפה אסור
אבל אי אפשר ללמד בן אדם לעשות סשן אם אין לו את זה....
כי סשן זה משהו אישי, זה משהו שתוי רק בזוג שעושה אותה ואין סשן שחוזר על עצמו
אבל יוזמה יפה ...
שיהיה בהצלחה
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 8 ביוני 2017
לטעמי זה די מגוחך- "בית ספר" "מנשר" רק חסרה מועצה פדגוגית ושי"ן מורתית (עוד פרק של הטלטביז)
אבל כוונות טובות תמיד מבורכות.

בעבר היו ערבי "הדגמות" כאלה ואחרות על כל מיני פרקטיקות - משחקי אש, קשירה, מדיקל וכד.
זה אפשרי תמיד ובלי הרבה טקס. מדגימים גויסו ונודבו על ידי מי שארגן או היו מעורבים באירגון.
כל אחד מהנוכחים, לוקח ממה שרואה וממה ששומע ומיישם מה שנראה לו ומתאים לו.
כך זה עם סשנים פומביים במועדונים וכך גם עם סרטים למינהם.

את המהות, את מבנה האישיות, את יכולות, מיומנויות התקשורת, קריאת שפת גוף ללא ניקוד, דיבור נטול מלל.
את זה איש לא יכול ללמד. למרות שהיו כל מיני מתימרים למינהם שזה סבבה לגמרי למי שמוכן לצרוך את זה.

בדסמ הוא נפשי חוויתי בעיקרו . לי לקח איזה שנתיים להעז להוריד את הסטירה הראשונה שלי.
עדיף בעיני שאף "בית ספר" לא יזרז תהליך כזה.

אני אפרסם בבלוג שלי ראיונות מהעבר שערכתי שפורסמו במסגרת פורום חיצוני
גם מזה ניתן להוריד תובנה או שתיים.

ועוד דבר חשוב. מציע להפסיק עם הבכיינות והקורבנות . בדסמ נועד להנאה
אז יש כמו בכל תחום, אחוז קטן שטועים ויש פרומיל שאולי עושה עשה דברים בזדון
עדיין הרב שקול אחראי ונהנה ולא צריך להתעסק במי לומד ומי לא לומד. שלא לדבר על איך עושה ואיך לא.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 ביוני 2017
אשמח לעזור!

אני יכול ללמד מספר נושאים, הראשון שעולה לי בראש הוא impact play - כל מה שחובט בעור של נשלט/ת.

נקודת ההתחלה גם קלה מאד - אפשר להתחיל בכף יד, ציוד שלמרביתנו יש מבלי להגיע לאף חנות.

בברכה,
דן
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 8 ביוני 2017
נשמע רעיון מצוין. אני מסכים שאותם פוגעים כנראה לא יגיעו. אבל הקורבנות הפוטנציאליים שלהם אולי כן. אני אישית רק אחרי 3 שנים למדתי בלילה אחד שיש בנות שלוקחות שוט לידיים ולא יודעות שהן יכולות לגרום לנזק בלתי הפיך לגוף. בנוסף לקח לי גם המון זמן להבין הרבה דברים אחרים. במיוחד לפתח את הבטחון העצמי לעצור את כל מה שלא מרגיש לי נוח (כי הרי הן שולטות לא? הן יודעות הכי טוב ואמורים להגיד כן לכל מה שהן רוצות).

סדנא כזו יכולה גם מאוד לעזור למי שרוצה להביא חבר/ה וניליים לראות איך זה מבלי לקחת אותו ישר לדאנג'ן, שזה יכול להיות שוק טוטאלי לאנשים מסוימים.