שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבגוד או לא לבגוד

מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 17 ביולי 2017
מיתוסית​(שולטת) • 17 ביולי 2017
מדהים שיש פה את השאלה הזו, כשבאתר הזה חצי מהאנשים פה בוגדים, בין אם הם נשואים ובין אם הם במערכת יחסים אחרת וזה לגיטימי פה.
באופן מפתיע כל מי שענה לך פה נגד ואמר זאת באופן ישיר או עקיף. כנראה שהם לא בקשר או קשר פתוח או בקשר בדסמי או ונילי אבל לא יהיו מוכנים לבגוד.

כבר אמרו פה הכל. זו החלטה שלך. אבל כדאי לזכור שיש פה אדם נוסף שמעורב בו, אדם שאתה כביכול אוהב.
האם פוגעים בכוונה באדם שאוהבים?

לי נשמע שאתה החלטת ואתה מחפש אישור. אישור צריך לבוא מבפנים כדי שתרגיש טוב עם עצמך אחרי שתצדיק כל בחירה שהיא שתעשה.
מה דעתם האישית של אחרים תשנה לך אם אלו הם חייך?
אני לא הייתי יכולה להיות בזוגית עם גבר כשהסקס לא מספק. אני לא הייתי מתפשרת על זה. הייתי מנסה לעבוד על זה אם יש הצדקה וזה לא נוראי או קמה והולכת.
איך זה עוזר לך?

אתם יחד רק כמה חודשים. זה לא יילך וישתפר מעצמו. הציעו לך טיפול מיני. לי זה נראה מוזר ללכת לטיפול מיני עם מישהו שאני יוצאת איתו כמה חודשים, אבל אם הקשר כל כך חשוב לך שאתה רוצה לשמור עליו בכל מחיר (בגידה, תסכול מיני)- אז בהחלט שווה לשקול את זה.

קסנדרה- את צריכה מטפל מיני, זוגי או פרטני? אני מכירה מטפלת מינית שיש לה קצת ניסיון בזה ואני חושבת שהיא גם מטפלת זוגית והיא מקסימה ואני מכירה מטפל ומטפלת פרטניים שיש להם ידע והתייחסות חיובית לבדסמ.
פוסעת בענווה
לפני 6 שנים • 21 ביולי 2017
פוסעת בענווה • 21 ביולי 2017
לדעתי לדבר על זה בפתיחות. לא לדבר עליה ומה היא לא עושה כמו שאתה רוצה, אלא לדבר על הצרכים שלך בפתיחות.
אתה צריך להחליט אם חשוב לך סקס בזוגיות או לא.
אם לא, אז סבבה. אך אם כן, או אם יש מצב בו זה יפריע לך לאורך זמן ואתם חייבים לדבר על זה.
אם אינך יכול לדבר איתה בפתיחות, אתם שניכם בבעיה.
תקשורת פתוחה היא אבן בסיס לזוגיות מוצלחת.
אתה רוצה להשאר בזה בלי תקשורת כזו ובלי סקס... אאחל לך בהצלחה. icon_smile.gif
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 21 ביולי 2017
מיניות היא חלק אדיר מיחסים רומנטיים -

לבגוד או לא לבגוד היא ההחלטה שלך ואתה תהיה זה שחי עם כל אחת מהאפשרויות.

לטעמי קודם כל, אתה צריך להיות שלם עם המיניות שלך. אם אתה מבין, כמו שנראה מהפוסט שלך, שהיא לא הולכת להשתנות, ושבדס"מ הוא חלק מהותי מהמיניות שלך, אז כדאי לך ממש לאמר את זה לעצמך, אולי אפילו בקול, כדי שתבין למה אתה עושה את הדברים שאתה עושה. אם מאמין שהמיניות שלך יכולה להשתנות, אולי זה נכון, אני עוד לא מכיר מישהו שזה עבד לו, מאידך אני מכיר לא מעט בוגדים. אבל באמת, קטונתי מלאמר לך מה היא המיניות שלך.

לטעמי האישי בגידה היא לא אורח חיים מיטיב לאף אחד, אולי חוץ מלאנשים האקראיים שעמם הבוגד עושה מה שהוא עושה. אני מכיר בהחלט כמה אנשים נשואים שחיים ככה כבר שנים ארוכות, לי זה נראה כמו סיוט שלא הייתי יכול לעמוד בו, אבל כל אחד והחוזקות שלו והברירות שלו.

זה חשוב שתבהיר לחברה שלך עד כמה הדבר הזה מהותי עבורך, יכול להיות שהיא תגיד לך שהיא לא מעוניינת להיות בקשר, אבל אז יש לך הזדמנות למצוא מישהי שכן חולקת איתך את המיניות. יכול להיות שהיא תגיד לך שאתה יכול לעשות דברים בדס"מיים עם אנשים אחרים לפעמים או תמיד או רק כשהיא לא יודעת, או כשהיא במחזור או כשאתה בחו"ל, או כל דבר אחר... לך תדע. כרגע, אתה נשאר עם החוויה הזאת ועם התסכול המיני ועם מחשבה על מעשה שהתוצאות שלו ממילא יכולות להביא לפירוק היחסים.

- הכותב יוצא מערכת יחסים זוגית לא-קינקית icon_razz.gif
kaly
kaly • 21 ביולי 2017
בגידה היא לא ללכת לזיין מהצד.

בגידה היא השקר, ההסתרה, המעשה מרמה.

דבר איתה בכנות ותסביר לה שעומדות בפניכם מספר אפשרויות:
1. לעבוד על הקטע המיני כך שתצא מסופק מהמיטה ושהיא לא תרצה להקיא מכל מה שגרמת לה לעשות
2. לפתוח את מערכת היחסים על מנת שתוכל להשלים את מה שאתה לא מקבל בתוך הזוגיות

תגיד לה שאתה לא מוכן לחיות בשקר ולפגוע בה, שהיא יקרה לך.

מבטיחה לך שזה יביא אותה לחשיבה הרבה יותר פתוחה או לפחות להחלטה שקולה האם ללכת או להישאר אחרי שהכל על השולחן.

די לליגיטימציה לבגידות!!!!!!!!!!

די להיות חארות בתירוצים מחורבנים