סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אובר- פרוטקטיב

en1
en1
לפני 20 שנים • 25 במרץ 2004
en1 • 25 במרץ 2004
"החבר'ה שחוקים.....
הכל כבד , מעורר ויכוח , חסר שימחה
עצוב"

רב תכליתי - הבנת אותי בדיוק!

ובאנטי - אם אני רוצה לבלבל, זה בדיוק מה שאני אעשה.

ובהודעה הקודמת לא ניצלתי את האייקונים החדשים שיש ואח"כ התבאסתי מזה, אז אני אוסיף איסור שלא נכתב קודם - אז אסור גם לשתות במהלך סשן no2.gif

ואני אומרת שאפשר להרגע ולקחת את החיים קצת יותר בקלות smoking21.gif
רב תכליתי
רב תכליתי • 25 במרץ 2004
כמו שכתוב בעמוד הראשון של ספר בישול מרוקאי :

קודם כל תירגעי
אנפת לילה

Re: שחיקה

אנפת לילה • 25 במרץ 2004
רב תכליתי כתב/ה:
החבר'ה שחוקים.....
הכל כבד , מעורר ויכוח , חסר שימחה
עצוב

מבין את " על הבירכיים " לגמרי.
היא לא מטיפה להתאבדות שיעית אלה לתוספת של שמחת חיים .

נראה שהשחוקים כבר שכחו קצת למה הם פה בכלל.

נכון אנפה?

נדמה לי..למרות שהרמז דק מאד, שהרב תכליתי מנסה לומר לי משהו..... אולי אפילו לרמוז משהו על אופיי הקלוקל.
אולי זה מרוב שחיקה שאני כבר לא קולטת רמזים.
אבל מה? יריה באפלה - נסיון נואש לענות על הרמיזה המעורפלת שפה - אני לא ממש שחוקה רב תכליתי. אולי עייפה ממחפשים , מהתחלות חסרות תכלית ומשועממת.
אני חוששת שאני יודעת בדיוק למה אני פה, גם אם הסיבות שלי לא ממש תואמות את אלה של חלק מהאנשים.
להבדיל מהנרמז, למרות שאני משתדלת לשמור על כללי זהירות, אני חיה. מאד חיה. מכירה אנשים וחווה דברים שלא היו קורים לי במקום אחר.
זה שיש לי את הגבולות שלי לא מונע ממני להנות מאד מאד,תתפלא.
רב תכליתי
רב תכליתי • 25 במרץ 2004
אנפה יקרה

אני בכלל לא מתפלא

תמשיכי להנות רק קחי קצת אוויר ......את יודעת , תנשמי עמוק
זה רק שעשוע
אנפת לילה

סמוך עלי, רב תכליתי

אנפת לילה • 25 במרץ 2004
שבדרכי הביזארית משהו , אני משעשעת את עצמי עד למאד.
en1
en1
en1 • 25 במרץ 2004
פלוס מינוס, תודה שזה כיף שמבקרים אותך בעבודה... אפילו אם זה רק לכמה רגעים..
(ומזלטוב על הקילור)
ואנפה - אין לי ספק שאת נהנית. אני יודעת שאני נהנית רק מהתגובות שלך כאן... אז בחיים אני בטוחה ששמח..
אנפת לילה

ברכיים

אנפת לילה • 25 במרץ 2004
נתכנס פעם לאיזו שיחה פרטית phone.gif , ואני אספר לך סיפורים כאלה שהשערות על הרגליים יסמרו לך.
חלקם אפילו יהיו אמיתיים! (לפחות בחלקם)
מילה של אנפה זאת מילה
רב תכליתי
רב תכליתי • 25 במרץ 2004
את רואה אנפה....
יש לך את זה כשאת רוצה
יישר כוח
אליאס​(אחרת)

תראי, על הברכיים.

אליאס​(אחרת) • 25 במרץ 2004
מצד אחד אני מבינה למה את חותרת, כי אני בדיוק כמוך וכמו רבים אחרים נהנים בראש ובראשונה מההרפתקאה אליה אנו נכנסים שמשלבת בתוכה אלמנטים של חידוש, ריגוש, ראשוניות, סקרנות ובעיקר דגדוג לא מובן אבל לא לגמרי נסתר מהלא נודע. מצד שני, לא כל הרפתקאה היא אחת רצויה ו/או מומלצת.

נכון, לכל בליינד דייט ולא משנה אם הוא ונילי או בדס"מי יש את ההשלכות שלו וכל אחד מהם עתיד להסתיים עם חיוך או אכזבה או חלילה פגיעה. יש לך כיום אופציות למזער את הנזק ולהקטין את הסיכויים שחלילה משהו רע או לא רצוי יקרה לך. נכון, כל החיטוט הזה, כל משנה הזהירות שממליצים פה ולא מעט נוקטים, מורידים מעט מהריגוש האוחז בנו לקראת הלא נודע, אך בעיקר מנסים לערוב לך שתשובי הביתה בשלום. יחידה אחת, נפש אחת.

השורה התחתונה, על הברכיים, שיהיה לך טוב ולכל אחת ואחד מאתנו יש שיקול דעת בריא (לרוב) שאנחנו מפעילים אותו מול האדם שעמו אנו נפגשים על פי ראות עינינו והבנתנו. לעתים כל האותות מעידים שיש לתחקר עד לרמת המקסימום ולעתים (נדירות אמנם) נתקלים במישהו שעל פניו נראה נפלא ונהדר ואחד שניתן לסמוך עליו ואז הרגש משתלט על השכל, במצב כזה כדאי להפעיל משפטי חז"ל שאומרים "לא כל הנוצץ זהב הוא" ובכל זאת לנקוט לפחות במינימום אמצעי זהירות. רק לטובתך.

עכשיו אני נשמעת כמו אמא שלי. פחח. אבל, נו, שוין. הבנת אותי.