לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גרסת 1984 של מרצ ותמר זנדברג

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 19 ביולי 2017

גרסת 1984 של מרצ ותמר זנדברג

עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2017
פעם נוספת מרצ מוכיחה איזו מפלגה "ליברלית" היא, ה"מצדדת" בחופש הפרט. הפעם זו תמר זנדברג שמציעה לאסור מכירת סיגריות לאנשים בגילאי 18 ומעלה שנולדו לאחר שנת 2010. כלומר אנשים בגירים שמתגייסים לצבא, מבוגרים מספיק בשביל לקבל החלטות בעצמם, להשתכר ולקיים יחסי מין, לא יוכלו לעשן, צריכים את האחות הגדולה - תמר זנדברג - בשביל שתקבל בשבילם החלטות.

אשרי המאמין.
אמן לא תעברו את אחוז החסימה.
    התגובה האהובה בשרשור
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 19 ביולי 2017
אמן שתפסיק לעשן, זה משפר את החיים להפליא! icon_smile.gif
מלבד זאת, מקווה שבמקביל יאשרו שימוש בקנאביס, ואז גם לא יהיה צורך להשתמש באלכוהול.
Bad fairy
Bad fairy • 19 ביולי 2017
כמה צביעות במפלגה אחת זה יותר ממחריד , "עישון יהיה שייך לעולם הישן" מתיימרת הגברת ...
מדליקה סיגריה וחושבת על כל הדרכים בה אפשר לגרום לה להתלונן על הפרה של זכויות אדם ...
היפוקרטס​(נשלט)
היפוקרטס​(נשלט) • 19 ביולי 2017
ראיתי כל כך הרבה חיילים שנכנסים למינוס בגלל הסיגריות, דבר מיותר לחלוטין.
פראנסס
פראנסס • 19 ביולי 2017
המדינה תפשוט את הרגל בלי המיסים שמגיעים מהסיגריות.
לא הייתי דואגת שזה יאושר
עוץ הגדול​(נשלט)
קשה לי להאמין שהחוק יעבור, בעיקר בגלל שהגיע מהאופוזיציה, וגם אם כן, הוא לא יעבור את מבחן בג"ץ - לפחות לא אמור.

אבל עצם העלאת הצעה היא חוצפה ממדרגה ראשונה.
עוץ הגדול​(נשלט)

סיכוי נמוך אבל

קשה לי להאמין שהחוק יעבור, בעיקר בגלל שהגיע מהאופוזיציה, וגם אם כן, הוא לא יעבור את מבחן בג"ץ - לפחות לא אמור.

אבל עצם העלאת הצעה היא חוצפה ממדרגה ראשונה.
המלט

Re: גרסת 1984 של מרצ ותמר זנדברג

המלט • 19 ביולי 2017
The Great OZ כתב/ה:
פעם נוספת מרצ מוכיחה איזו מפלגה "ליברלית" היא, ה"מצדדת" בחופש הפרט. הפעם זו תמר זנדברג שמציעה לאסור מכירת סיגריות לאנשים בגילאי 18 ומעלה שנולדו לאחר שנת 2010. כלומר אנשים בגירים שמתגייסים לצבא, מבוגרים מספיק בשביל לקבל החלטות בעצמם, להשתכר ולקיים יחסי מין, לא יוכלו לעשן, צריכים את האחות הגדולה - תמר זנדברג - בשביל שתקבל בשבילם החלטות.

אשרי המאמין.
אמן לא תעברו את אחוז החסימה.

אני מתעב את תמר זנדברג, אבל אני לחלוטין מסכים איתה שיש למנוע בכל מחיר ממי שנולד אחרי 2010 לקנות סיגריות!
Antimatter​(נשלט){Milonga}
Antimatter​(נשלט){Milonga} • 19 ביולי 2017
כנראה שרק אני חשבתי שמדובר בתמונה או סרטון של תמר זנדברג בלבוש עור משנת 1984- לא חשבתי על אורוול icon_smile.gif
Snitch
Snitch • 19 ביולי 2017
אני מאד אוהב את תמר זנדברג, אבל באמת חוק מיותר ומביך.
אני אמנם מעשן מגיל צעיר וחושב שסיגריות זה די שיט, אבל זה לגמרי משהו שכל אדם צריך להחליט בשביל עצמו.
קצת מוזר ולא מתאים לה להתערב ככה בחיי הפרט.