שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפול ואתיקה, באתר הכלוב

99problems​(שולטת)
לפני 6 שנים • 18 באוג׳ 2017
99problems​(שולטת) • 18 באוג׳ 2017
בלת"ק כי כתבתם המון ואחרי שני עמודים רנדומליים הבנתי שזה לא רלבנטי לי (ועכשיו אמצע הלילה), אבל אם מישהו באמת מחפש במקרה-
טיפול פסיכולוגי זה כמובן עניין אישי. כשולטת, אני חושבת שהייתי מרגישה בנוח לקבל טיפול מנשלט שהוא פסיכולוג (בהנחה שווידאתי שהוא באמת פסיכולוג וכן הלאה). אני חושבת שגם הייתי מרגישה בנוח להיות מטופלת ע"י שולטת. אם הייתי נשלטת בעצמי, הייתי רואה בזה עניין יותר בעייתי.
אני גם חושבת שלא הייתה לי בעיה אם הייתי מוצאת מטפל\ת דרך האתר הזה.
אבל שוב, אני מרגישה שאני מגיעה אליו מעמדה של כח, ואני מסכימה שגם זה בעייתי בפני עצמו.
that said, טופלתי בהוד השרון ע"י פסיכולוגית טובה בעקבות בעיות עם אכילה סלקטיבית שהפריעה לי מאוד (זה רלבנטי רק כי זה תחום העיסוק העיקרי שלה).
נושא האוכל נבחן ביננו גם בהקשר של הנטייה שלי לשליטה, והיא קיבלה את זה בראש פתוח ומבלי להניד עפעף, ובטח לא התייחסה לזה כאספקט שלילי בהקשר של היחסים האישיים שלי עם בני זוג. היא התייחסה לזה ברצינות, והציגה בעיות שעולות במערכות היחסים שלי (עם אוכל ובני אדם) בהקשר של השליטה, אבל לא תפסה את זה כבעיה שצריך לתקן אצלי, אלא פשוט עזרה לי לראות את מה שלא ראיתי בעצמי בכדי לבחור מה נכון בשבילי באופן מודע יותר, כמו שהייתי מצפה ממטפלת טובה. היא קיבלה את זה כחלק נתון באופי שלי, ויצאה מנקודת הנחה שהשליטה חשובה לי וטוב לי איתה. זה נתפס אצלי כברור מאליו בטיפול מולה, אבל עכשיו כשאני חושבת על זה, זה היה יכול להיות מאוד לא נעים אם הייתי צריכה להסתיר או להתעלם מחלק כזה משמעותי מהחיים שלי וממי שאני.
בקיצור, אם זה רלבנטי (תחום הפרעות אכילה - אכילה וטיפול רפואי וכן הלאה, מקבלת בהוד השרון) למישהו או מישהי, אשמח להעביר את השם שלה באופן פרטי ולהמליץ עליה בחום.