לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למבינים

King of Hearts
לפני 6 שנים • 20 ביולי 2017
King of Hearts • 20 ביולי 2017
הסכנה היחידה בהחדרת ג'ינג'ר שהוא עשוי "ללכת לאיבוד" בתוך הגוף. מכיוון שהוא גם חלק וגם רטוב עשוי להיות קשה לתפוס אותו ולהוציא אותו, במיוחד אם נוצרת בהלה בגלל אי נוחות או כל סיבה אחרת.
טלי35​(שולטת)
לפני 6 שנים • 20 ביולי 2017
טלי35​(שולטת) • 20 ביולי 2017
Brave girl כתב/ה:
באמט שלכם??????..
אי אפשר כבר להנות מהדבריפ השפוייים יותר???

למה לקחת סיכונים על הגוף שלכם???
למה?????

אבל... הכינוי שלך...

המממ לא?

(;
S t e e l​(אחרת)
לפני 6 שנים • 21 ביולי 2017
S t e e l​(אחרת) • 21 ביולי 2017
תודה לכולם על המענה ,
אעמיק בנושא icon_smile.gif
פוסעת בענווה
לפני 6 שנים • 21 ביולי 2017
פוסעת בענווה • 21 ביולי 2017
הדבר היחיד שצריך לשים לב כשמשתמשים בג'ינג'ר הוא לבחור בשורש רחב מספיק ולעצב אותו לבאט פלאג כך שלא ישבר בחלקו הצר, אם משתמשים בו אנאלית. כמובן לשים לב לשטוף ידיים לפני שנוגעים בעיניים אחרי שמקלפים אותו. (אלו הנחיות למי שמכין אותו)
ולכל המודאגים/מודאגות... השפעת הג'ינג'ר מתמתנת בהדרגה ונעלמת כפי שציינו תוך חצי שעה עד שעה.
מנסיון, זו חוויה שיכולה להיות בין אינטנסיבית מרגשת לבין אינטנסיבית פחות מרגשת.. תלוי ברגישות, בסיטואציה ובאנשים שנוטלים בזה חלק.
אין מה להשוות בין זה לבין כל מיני שימושים קינקיים ששמעתי שאנשים עושים בפלפלים או דברים חריפים אחרים.
זה ממש מעודן לעומתם.
מעבר לזה, מנסיון אישי, אני חוויתי את החוויה הזו כמשעשעת ומעניינת. היא בהחלט לא מסוכנת ובוודאי לא גורמת לשום נזק פיזי.
אך כמובן כל אדם שונה.
הינו סרטון הסבר:
https://www.youtube.com/watch?v=4bBlB_dksHk
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 6 באוג׳ 2017
Sm Art{☆Sm} • 6 באוג׳ 2017
זה יכול להרוג אותך .תזהרי
את לא ציינת לאיזה מהחורים שלך הוא שלך
רוצה לדחוף לך .
בנושא הוגינה .אני לא יודע לענות לך במדוייק.
אני לא ניסיתי על עצמי כי אין לי וגינה

אבל אם מדובר בחור הביישן אז שמה צריך להמנע מחומרים חריפים או אלכוהול .
זה מאוד מסוכן להתעסק עם החור הביישן
מאלף פיות​(שולט)
לפני 6 שנים • 9 באוג׳ 2017
מאלף פיות​(שולט) • 9 באוג׳ 2017
ג'ינג'ר הוא אולי העונש האנאלי המושלם, כואב מאוד ומתסכל אבל לא גורם נזקים וההשפעה מוגבלת בזמן.
מעבר לתגובה המושקעת והמעולה של פוסעת בענווה כאן למעלה יש לי כמה המלצות:
- לתת פוקוס לתחושה, בלי הצלפות וכו' מסביב - פשוט לקשור את הנשלט/ת ולתת לו/לה לשקוע בתחושה.
- התחושה של שריפה וכאב היא עיקר הפידבק מצד הנשלט/ת. אחרי חצי שעה בערך כשההשפעה חולפת מעניין להשתמש במשהו קר במקום - דילדו / פלאג שהיה במקפיא, קרס אנאלי קר או אפילו קרח. הטלטלה בין התחושות מעניינת...
- לוודא שהגי'נגר טרי ומלא מיץ, לא יבש וישן.

וסתם פריט טריוויה - בעבר בירידי מכירה של סוסים המוכרים היו משתמשים בג'ינג'ר כדי לגרום לסוס זקן לקפוץ ולהשתולל.
קונה לא מנוסה היה חושב שהסוס צעיר ומלא מרץ, במקום להבין שזו רק תגובה של המסכן למה שהחדירו לו מאחור...
בלנדר
בלנדר • 9 באוג׳ 2017
פריט הטריוויה מסביר את הכל icon_smile.gif
בראד
בראד • 9 באוג׳ 2017
יש מלא צורות של גינגר תבחרו את הנוח ביותר תקלפו את הקליפה אחרת זה לא שווה .אפשר כמובן להוסיף לימונית וביחד עם נוזלים חמים זה אחלה משקה מרענן חוץ מזה החריפות יוצאת מהגינגר בזמן לחיצה או שתבחרו שורש חזרת לבן זה גם מעניין
מבולבלת88{נשואה}
לפני 6 שנים • 11 באוג׳ 2017
מבולבלת88{נשואה} • 11 באוג׳ 2017
חכמים ונבונים כבר הגיבו לפני, אז אני רק אוסיף שהסבתות נוהגות לדחוף ג'ינג'ר לפה של כל מיני חולים. זה זוועה ממש, אבל נחשב לתרופת פלא.

מומלץ לנסות תחת השגחה של סבתא מוסמכת icon_wink.gif
או לא לנסות. לפעמים אני תוהה מה עבר על מי שהמציא את התרופות סבתא האלה...
אודין44​(שולט)
לפני 6 שנים • 12 באוג׳ 2017
אודין44​(שולט) • 12 באוג׳ 2017
חחחחחח
עוד הבארקות?
והשואלת בכלל לא אמרה לאיזה שימוש,
והמונח שלכם כבר פועל