סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סימן מוסכם לכנועים/כנועות נשלטים/נשלטות עבדים/שפחות

דוק_בי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 24 ביולי 2017

סימן מוסכם לכנועים/כנועות נשלטים/נשלטות עבדים/שפחות

דוק_בי​(נשלט) • 24 ביולי 2017
מה דעתכם/ן על הרעיון הבא:

נמציא סימן מוסכם של כניעות. אם את/ה עונד/ת, לובש/ת, מרכיב/ה אותו, כל מי שמזהה אותך ככנוע/ה יכול לצוות עליך לעשות מה שירצה ואת/ה מחויבים לשתף פעולה. אני יודע שזה מפחיד, אז אפשר לשים לזה גבולות, אבל זה מאד מרגש אותי (למשל, למה בסאונה לא מחלקים מגבת בצבע אחר לכנועים).

מאד מרגש אותי לחשוב שאנשים ידעו שאני כנוע בכל מקום. אבל אוכל לבחור באילו מקומות להיחשף.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 24 ביולי 2017
יש ממש מעט אנשים שיסכימו לחשוף את עצמם לשליטה של כל אדם זר. אתה מוזמן לנסות אבל אני חושב שזה נישתי מכדי שמישהו ידע על הסימן.
דוק_בי​(נשלט)

נישתי מידי?

תודה על התגובה, מי יכיר את זה? אתה מדבר על האייקון שלך?
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 24 ביולי 2017
לא, אני טוען שאתה אולי מתרגש מהמחשבה שכולם ידעו שאתה נשלט וישלטו בך אוטומטית אך להערכתי אתה חלק מאוכלוסיה מצומצמת מאוד ובגלל שלא יהיו הרבה (נשלטים/ות זמינים לכל) אז הטעם בסימן פוחת ופחות אנשים ידעו עליו.
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 24 ביולי 2017
יש את קוד המטפחות/עניבות. אבל לא משתמשים בזה בארץ כל כך ממה שראיתי. וגם לא בחו"ל האמת, במקומות שהייתי.
דוק_בי​(נשלט)
אני מניח שהיינו יכולים להמציא קוד משלנו? בארץ?
פראנסס
פראנסס • 24 ביולי 2017
מי זה "נמציא"? אתה רוצה סימן? תבחר לך סימן ותפרסם בבלוג שלך - מי שרואה מישהו עם (איזה סימן שתבחר), שתדעו שאני נשלט.
מי שזה ימצא חן בעיני וירצה, יצטרף.
אתה מנסה לפתח דיון של מועצת גדולי הבדסמ שיחליטו איזה סימן ראוי?

קח בחשבון שהרבה אנשים לא רוצים שיזהו אותם כחובבי שליטה ויש עוד יותר אנשים שזה ממש לא מעניין אותם לראות ולזהות מי נשלט.

*יש קולר, אגב.
Gia X
Gia X • 24 ביולי 2017
אני חושבת שזה אחלה רעיון. אמנם קשה לי להאמין שזה ייצא לפועל במציאות, אבל זה נחמד מאוד להשתעשע בפנטזיה שכזאת. כמובן שבפנטזיה כל אלו ה"עונדים" את הסמל הזה של נשלט, יראו מושכים לטעמי, יהיו עם מבט עמוק, מהורהר קמעא, מיוסרים במידת מה ובוודאות שהם יתגלו כבעלי מנת משכל גבוהה במיוחד בו ברגע שאחליט להרים לכיוונם גבה רבת משמעות.
חשש קל בליבי שאם זה יקרה במציאות, יהיו אלה כל ה-"שלום מלכתי" שמזבלים לי את התיבה ובמקרה הטוב - "צהריים טובים אלילה, אני איכותי ומוכן לשרתך בכל דרך שתבחרי", מבלי להכיר אותי.
אבל נו, יאללה, מה רע בפנטזיה? icon_smile.gif
דוק בי - חן חן על הרעיון!
    התגובה האהובה בשרשור
מוני אמר​(שולט)
מוני אמר​(שולט) • 24 ביולי 2017
דווקא רעיון טוב, הגיוני ושימושי.
אני הייתי מתחיל ליישם אותו במסיבות ובמאנצ'ים.

ייעל התפתחות קשרי אנוש.
מוני אמר​(שולט)

פרט בבקשה.

מוני אמר​(שולט) • 24 ביולי 2017
Bite Twice Shai כתב/ה:
יש את קוד המטפחות/עניבות. אבל לא משתמשים בזה בארץ כל כך ממה שראיתי. וגם לא בחו"ל האמת, במקומות שהייתי.

פרט בבקשה.