שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחת פתוח לרווחה

מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 24 ביולי 2017

תחת פתוח לרווחה

מיתוסית​(שולטת) • 24 ביולי 2017
אני נכנסת מידי פעם לאלבומים ורואה כל מיני נשלטים מצולמים מכופפים על ארבע עם תחת פתוח לרווחה.
מעניין אותי לדעת האם השולטות (או גם נשלטות, מתחלפות וכו) כאן מתגרות מזה? האם זה גורם לכן לרצות לפנות לאותם נשלטים כדי לרצות לשלוט בהם? מה אתן חושבות על תמונות כאלה בפרופיל ו/או באלבומים?
Baloo​(אחר)
Baloo​(אחר) • 24 ביולי 2017
ראיתי את התמונות,לייק אחד לא פרגנת לו?
מועמד לשימוש​(נשלט)
מועמד לשימוש​(נשלט) • 24 ביולי 2017
אני לא שופט אף אחד.
אבל בעיני זה לא נראה לי הגיוני שמישהו שאיכפת לו מעצמו יפרסם תמונה כזו.
הרי מה יהיה אם עוד כמה שנים הוא לא יתקבל לאיזה עבודה בגלל זה? ומה לגבי המשפחה והקרובים אליו?
ומה שהכי טיפשי שאני מכיר מלא שולטות ולא שמעתי מאף אחת שזה עושה לה את זה.
להיפך.
קיצור אם המטרה זה לשווק את עצמך אז זה דרך ממש גרועה.
dror30
dror30 • 24 ביולי 2017
נראה לי שהמטרה זה לגרות את עצמם, ולמה שלא יתקבלו לעבודה כשלא יודעים מי זה?
לאמעוניינת
לאמעוניינת • 24 ביולי 2017
טרן אוף רציני
בלנדר

Re: תחת פתוח לרווחה

בלנדר • 24 ביולי 2017
מיתוסית כתב/ה:
אני נכנסת מידי פעם לאלבומים ורואה כל מיני נשלטים מצולמים מכופפים על ארבע עם תחת פתוח לרווחה.
מעניין אותי לדעת האם השולטות (או גם נשלטות, מתחלפות וכו) כאן מתגרות מזה? האם זה גורם לכן לרצות לפנות לאותם נשלטים כדי לרצות לשלוט בהם? מה אתן חושבות על תמונות כאלה בפרופיל ו/או באלבומים?

אני מניח שהבנתי מהיכן נובעת השאלה
אך בכל זאת אשל ...
ממה בדיוק נובעת השאלה ?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 25 ביולי 2017
ArchAngel​(שולטת) • 25 ביולי 2017
זכותם לעלות את זה, אני לא בזה משהו פוגעני.
זה לא שהם שולחים את זה בהודעה פרטית למישהי שהם לא מכירים ובכך מכריחים אותה לראות את זה, אלא מפרסמים את זה במקומות שבין היתר מיועדים לכך ואפשר לבחור אם להיכנס אליהם.
וממש לא חסרות פה נשים שמעלות תמונות עירום שלהן לאותם מקומות ועליהן לא פותחים דיונים דומים.
גם לא צריך להגיע למסקנות שאותו אחד טיפש שלא חושב על ההשלכות, הרי שהתמונה היא של התחת לא של הפנים, ותזכורת אנטומית: הפנים כל כך רחוקות מהתחת ככה שאין דרך לזהות אותו אלא אם כן יש פה כאלו שיודעים לזהות תווי פנים לפי תווי תחת (ואני בספק).
ובעיקר לא צריך לקפוץ למסקנה שזה לא מגרה אף אחת כי אתכם/את מי שאתם מכירים זה לא. כי למשל, אותי זה כן (כמובן תלוי באיך הוא צילם את זה. יש תמונות שיוצאות מאוד לא אסתטיות, אבל זה כבר עניין אחר).
אמנם הנתון הזה לבדו הוא לא מה שיגרום לי לשלוח הודעה לנשלט, אבל הוא גם לא מה שיגרום לי לא לשלוח, כי אני רוצה לראות תוכן בנוסף לתחת. אם אין שם תוכן/יש תוכן שאני לא מתחברת אליו, אני פשוט אהנה מאוד מהתמונה ואעבור הלאה.
אני מתארת לעצמי שהם מחפשים משהו פחות רציני ולכן הם מסתפקים בתמונה שכזו, אני מתארת לעצמי שגבר מבוגר מבין שאף אחת לא תקח אותו לירח דבש מיד אחרי שראתה תמונת תחת בלבד.
לדעתי האישית גם אדם שמחפש רק סטוצים יצליח להגיע ליותר פרטנריות פוטנציאליות אם יציג את עצמו מעבר לחור, אבל זה נתון לשיקולם. כנראה שהם מחפשים סוג ספציפי של נשים ולא את רובן.
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 25 ביולי 2017
מיתוסית​(שולטת) • 25 ביולי 2017
בלנדר, מאיפה נובעת השאלה?

ארק, את יכולה להסביר איזה סוג של תמונות כאלה מושכות אותך ולמה?

יש הבדל בעיניי בין תמונת עירום של גבר עומד ורואים תחת מאחורה או מהצד או על ארבע מהצד, מאשר תמונה של כמעט בדיקת קולונסקופיה icon_smile.gif
גם נשים שמפרסמות תמונות עירום- בדכ העירום אסתטי ואירוטי ולא פורנוגרפי עם כוס פעור לרווחה.