בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכסף על השידה...

99problems​(שולטת)
לפני 6 שנים • 21 באוג׳ 2017

הכסף על השידה...

99problems​(שולטת) • 21 באוג׳ 2017
הוא הצחיק אותי.
הוא הדליק אותי.

ואז הוא אמר שהוא רוצה לשלם לי.

והמח שלי מחק אותי מיד. הוא כבר לא אופציה מבחינתי.
הוא הפך לאחד האפסים שהוא הציע להוסיף במספר שהוא זרק.

וזה לא שאני לא צריכה כסף (מי לא צריך כסף?)...
אבל אני לא מופעלת ע"י העברת כרטיס האשראי בחריץ.
ואני מבינה שיש מי שזה חלק מהקטע שלו. לשון בין האצבעות של הרגליים שלי מדליקה אותי, וגם זה לא מתאים לכולם.

אז ניסיתי לחשוב על זה רגע ברצינות. מה מפריע לי בזה באמת?
הגעתי לשתי מסקנות:
1. אני באמת נהנית מזה. אני רואה בקשר עם נשלט, גם אם המפגש חד פעמי, כמפגש למטרות הנאה בלבד.
אם כסף החליף ידיים, זה משנה את הפוקוס של המפגש, לא? כבר לא מדובר בהנאה (לשני הצדדים). מדובר בעסקה. ועסקה זה לא דבר מרגש ומהנה מבחינתי. זה מלוכלך (לא מהסוג הטוב) ומדכא.

2. ובכל זאת, מדובר בסטייה שלו שלא גורמת לי פגיעה או אי נוחות (לפחות לא ברמה הפיזית). אם היה מדובר בזה שהוא אוהב לנשק לי את הפופיק, שזה דבר שלא מרגש אותי בימים כהלכתם, לא הייתי מונעת זאת ממנו. אז נניח שלא היה מפריע לי שיש לי אקסטרה מזומנים בארנק ולא הייתי חושבת על המקור של הכסף. נניח שאני מוכנה לקחת את הכסף שלו... איך אני מחליטה כמה אני שווה? איך אני אמורה לשים על עצמי מחיר? זה בלתי שפוי לחלוטין.
בעבודה (הרגילה, מול המחשב) אני לוקחת X לשעה. זה נחשב תעריף גבוה בתחום שלי, וזה שכר שעתי יפה בכלליות (תלת ספרתי). אבל כמה אני לוקחת על שעה של לשון על דגדגן? איך אני מחשבת את זה? אני באמת לא מסוגלת להגדיר מחיר שנראה לי סביר לשעה אינטימית. גם כשאני חושבת על 10X זה נראה לי לא סביר.
אין סכום שהייתי מוכנה לקחת על מה שאני ככל הנראה נותנת בחינם.

ואני לא מדברת על אלו שמרגישים שהם חייבים לשלם כי הם לא מוצאים שולטת. אז ברור שמדובר בעסקה, ולדעתי הם היו מעדיפים שלא לשלם (כלכלית וריגשית) אז השאלה לא באמת רלבנטית להם.
אני מתכוונת לאלו שמחפשים את זה. אלו שרוצים לשלם, שרוצים להעביר לי את פרטי כרטיס האשראי וכן את הסיסמה לחשבון הבנק והסיסמאות למחשב וכן הלאה.
איך אתם תופסים את השולטת שמולכם אם היא לוקחת מכם תשלום? מה ההבדל בינה לבין שולטת שלא לוקחת כסף?
ונניח שאתם מוכנים לשלם לה 10X, והיא דורשת מכם רק 3X - האם זה הופך אותה לפחות מושכת בעינכם?
הדעה שלי ברורה בנושא, אבל אני שואלת בלי לשפוט. אני באמת אוהבת את העולם הזה, וזה פן שלו שאני באמת לא מבינה.
שלגי
שלגי • 21 באוג׳ 2017
אני מניחה שהם יסבירו שזה מדליק אותם לדעת שהם מנוצלים כלכלית, או משהו דומה.
אבל, כפי שמרבית האנשים יתפלצו מהמחשבה שאני ממש נהנית להשתין על מישהו ולא יוכלו להבין מה זה עושה לי, או לו - הרי שאם זה לא עושה לך את זה, ההסבר לא באמת משנה - כך נראה לי לפחות.
Sm Art{☆Sm}

הכרות בדס"מית

Sm Art{☆Sm} • 21 באוג׳ 2017
את מתכוונת לסשנים מזדמנים של גברים סקרנים מזדמנים
התרים אחר נשים שמוכנות למזומנים ממזדמנים ?
או על יחסים של שליטה נשית ובדס"מ , שהחלו
מפגישת היכרות באתר בדס"מ , לאנשים החולקים
עניין משותף בבדס"מ, למטרת קשר רציני?
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 21 באוג׳ 2017
אם זה עושה לו משהו ואת לא רוצה את הכסף, תבהירי לו שהוא לא חייב לשים, שישים כמה שהוא רוצה ושזה לא משנה שום דבר ותתרמי את הכסף לצדקה.
99problems​(שולטת)
שלגי- לא. אני מקבלת את זה שזה מדליק אותם. זה בסדר מבחינתי.
אני שואלת איך הם תופסים שולטת שלא לוקחת מהם כסף, ועד כמה הכסף עצמו משחק תפקיד (לדוגמה אם היא תדרוש מחיר נמוך, האם זה פחות מדליק?).
SmArt- אני שואלת על הצורך עצמו. הצורך לשלם (או הצורך שהיא תיקח את הכסף). מכיוון שאני שואלת על הצורך, אני מניחה שזה רלבנטי בשני המקרים.
99problems​(שולטת)
thestrider- הבעיה שלי היא גם מהצד השני- שהוא יכול לכמת את השווי של האקטים ביננו. זה מפריע לי. אבל אני לא מחפשת דרך להחליט שהנשלט הספציפי הזה כן מתאים לי. אני באמת שואלת על הצורך עצמו בכלליות.
יש סטיות אחרות שנראות לי מגעילות באופן אישי, אבל אין להן השפעה על האופן שבו אני תופסת את עצמי. הבעיה שלי היא לא רק עם החלק שבו הוא משלם, אלא עם החלק שבו אני לוקחת את הכסף. מה לעשות עם הכסף זו לא הבעיה... תמיד יש מה לעשות עם כסף, כולל לתת לצדקה.
זה עדיין כסף שהסכמתי לקחת בכדי לאפשר לו גישה מאוד אינטימית לגוף שלי.
99problems​(שולטת)
TheStrider- בכל מקרה, "תעשה מה שמתאים לך" זה לא משפט שיצא לי לומר לנשלט אי פעם.
I'm God
I'm God • 21 באוג׳ 2017
וואוו... זה דוחה .
איך בשניה הפך לזנאי ,זה לא נשלט יקירה ,זה יצור שרואה בך מצרך לסיפוק החרמנות שלו ,מקווה שחטף חזק כשהציע את מה שהציע (אם היית לוקחת את הכסף הוא עוד עלול היה לצפות ממך לעשות מה שבא לו ?)
במידה ויקרה עוד מקרה כזה מציעה לך לקחת את הכסף ולשרוף לו מול הפרצוף ( או על ) .
Grey / Green
Grey / Green • 21 באוג׳ 2017
לקבל כסף על מין זה משפיל, ואת לא רוצה שישפילו אותך ככה. לא ככה?
Bagel
Bagel • 21 באוג׳ 2017
לקבל כסף על מין זה מגניב. לתת לאנשים אחרים לקבוע לך מה מותר ומה אסור במסגרת סטיות המין - זה משפיל. יש פה יותר ויותר אנשים שנוטלים לעצמם את החירות להיות קובעי מדיניות ומוסר. כסף אינו פרה קדושה. את לא צריכה לתרום את הכסף, תשתמשי בו בשביל לטוס לאנגליה לבקר את הבחור שנדלק עליך ב KINKD
    התגובה האהובה בשרשור