שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה של שולט / שולטת..

Dee12​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 22 באוג׳ 2017

מעשה של שולט / שולטת..

Dee12​(מתחלף) • 22 באוג׳ 2017
שאלה: למה כשאישה שולטת היא שולטת דרך הראש ולרוב היא מיוחדת במעשיה ועל הדרך גם נותנת לנשלט שלה כלים להתמודד עם החיים וגם מכאיבה בצורה הכי טובה שיש. מדברת רומסת אוהבת.
( לא כולן. אבל הרוב מהנשים 30+ לא הילדות ).
לעומת זאת גבר שולט חושב רק איך הנשלטת תיגע לו בזין ותמצוץ לו, שום דבר אחר חשוב....
או שאני טועה. למה ככה?
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
זה נורא פשוט.
רוב הגברים ה'שולטים' מחפשים רק הנאה של צד אחד.
נשים אכן מיוחדות בחשיבה, אבל גם שם יש תפוחים רקובים.

תחשוב מה מניע גבר ביום יום ומה מניע אישה
ותבין את ההבדל.
Dee12​(מתחלף)
אורי, הגיוני מה שאתה אומר.
אבל בעניין שליטתי זה אמור להיות קצת שונה.

אוקי אנחנו יודעים מה מניע גבר, אבל עדיין גם לאישה יש סיפוקים. והיא ממתנת את עצמה בשביל הנשלט שלה, ונותנת לו כלים.
מה שגבר לא מסוגל לעשות בשביל הנשלטת שלו
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
לא מדויק.
גבר לא מתעסק, לרוב, בצרכים של הנשלטת שלו. הוא מבטל אותה. זו עיקר ההנאה של שולטים. (מדבר על הרוב, לצערי)
אישה תיתן לך את הכלים אבל תהנה יותר שתוותר עליהם. היא לא מבטלת אותך. היא נהנת שאתה עושה את זה *עבורה*.

זה עיקר ההבדלים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 באוג׳ 2017
באמת?
תכנס ללוח "מלכות בעבדים" או לפרופילים של לא מעט שולטת כאן בשביל לראות שהמצב אחרת.
לא הייתה קוראת "לתת כלים לחיים" או "רומסת ואוהבת" למאות בקשות של הסעות, נקיונות ומתנות בייחוד כשאלו כתובות בחוצפה או אגרסיביות שהן מכנות דומיננטיות בילווי הבהרות ישירות או עקיפות שהן לא מעוניינות במה שהנשלט ירגיש כשהוא איתן או באופן כללי.
ואני ראיתי את זה בקרב כל שכבות הגיל, גם של ה- 30+ ואפילו מעל ה- 40+.
כך שלא חסרות כאן כאלו שהשליטה שלהן מגיעה ממקום שבו הן חושבות שהנשלט הוא פרייאר בלי רגשות, והן ממש לא חריגות בנוף המקומי.
נשים שולטות יכולות להיות בדיוק כמו גברים שולטים שעסוקים במישהי שתמצוץ להם ולא אכפת להן מה היא מרגישה בפנים, רק שהרווח האישי שלהן מגיע בצורה אחרת.

ובצדו השני של המטבע, אני רואה פה מגמה הולכת וגודלת של שולטים שמשווקים את עצמם כג'נטלמנים לצד השליטה או "מחפשים לחדור לראש לפני שחודרים לגוף". האם זה באמת ככה? אני לא יודעת להגיד לך.
אני מתארת לעצמי שיש כאלו שעושים את זה כמניפולציה רגשית ומשקרים את דרכם למיטה, אבל לוודאי יש ביניהם כמה שיש אמת בפרסום שלהם.
מה שבטוח הוא כשנשלטת מתארת בבלוג שנעשה לה משהו שחלק מהשולטות עושות לעיני כל ואיש לא מנעיד עפעף, כולם פה אחד קוראים לאותו שולט סמרטוט ואומרים לה שמגיע לה טוב יותר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוג' 22, 2017 2:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 22 באוג׳ 2017
אוי נו זה כמובן קשקוש.
אם אני אספר כמה זמן לקח עד שהגענו לשלב שנגעתי לו בזין, אנשים כאן לא יאמינו
Dee12​(מתחלף)
ArchAngel כתב/ה:
באמת?
תכנס ללוח "מלכות בעבדים" או לפרופילים של לא מעט שולטת כאן בשביל לראות שהמצב אחרת.
לא הייתה קוראת "לתת כלים לחיים" או "רומסת ואוהבת" למאות בקשות של הסעות, נקיונות ומתנות בייחוד כשאלו כתובות בחוצפה או אגרסיביות שהן מכנות דומיננטיות בילווי הבהרות ישירות או עקיפות שהן לא מעוניינות במה שהנשלט ירגיש כשהוא איתן או באופן כללי.
ואני ראיתי את זה בקרב כל שכבות הגיל, גם של ה- 30+ ואפילו מעל ה- 40+.
כך שלא חסרות כאן כאלו שהשליטה שלהן מגיעה ממקום שבו הן חושבות שהנשלט הוא פרייאר בלי רגשות, והן ממש לא חריגות בנוף המקומי.
נשים שולטות יכולות להיות בדיוק כמו גברים שולטים שעסוקים במישהי שתמצוץ להם ולא אכפת להן מה היא מרגישה בפנים, רק שהרווח האישי שלהן מגיע בצורה אחרת.

ובצדו השני של המטבע, אני רואה פה מגמה הולכת וגודלת של שולטים שמשווקים את עצמם כג'נטלמנים לצד השליטה או "מחפשים לחדור לראש לפני שחודרים לגוף". האם זה באמת ככה? אני לא יודעת להגיד לך.
אני מתארת לעצמי שיש כאלו שעושים את זה כמניפולציה רגשית ומשקרים את דרכם למיטה, אבל לוודאי יש ביניהם כמה שיש אמת בפרסום שלהם.
מה שבטוח הוא כשנשלטת מתארת בבלוג שנעשה לה משהו שחלק מהשולטות עושות לעיני כל ואיש לא מנעיד עפעף, כולם פה אחד קוראים לאותו שולט סמרטוט ואומרים לה שמגיע לה טוב יותר.

את הסתכלת רק על כאן ועל כל ה " שולטות בכאילו "
ושוב אמרתי לא כולן, עד לפני 6 שנים עם נדבר רק על הכלוב עם לדבר על הנשים שהכרתי לא היה דבר כזה.
דיברתי כללי לא רק על הכלוב, בכל מקום אחר.
כן ברור שיש נשים מסכנות וגברים מסכנים, אבל דיברתי נטו על שליטה מבין הצדדים לא על מה קורה בכלוב. לא מעניין
Dee12​(מתחלף)
Ivy poison כתב/ה:
אוי נו זה כמובן קשקוש.
אם אני אספר כמה זמן לקח עד שהגענו לשלב שנגעתי לו בזין, אנשים כאן לא יאמינו

גם עם לקח לך שנה.
תביני שזה שולט לצורך העניין מבין הבודדים.
הסיכוי הוא 1 ל....
אין הרבה כאלו
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 באוג׳ 2017
כשזה נטו שליטה ושולט או שולטת נגשים לזה מתוך בגרות ואחריות, אף אחד לא מהם לא מבסס את "השליטה" שלו רק על מציצות של זין או של כסף, ודואג להוביל את הנשלט/ת בצורה בטוחה ואכפתית.
זה לא עניין של איברי המין שיש להם אלא האחריות והעומק שהם מחליטים לגלות.