סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דנה - חלק שני

קונצנזוס​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 30 באוג׳ 2017

דנה - חלק שני

קונצנזוס​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2017
בחוץ התחיל להחשיך, והאורות בבית עדיין לא הודלקו עם בוא הערב. אלון ישב אל מול השולחן והתקשה לחשוב. הוא בעיקר הדחיק את ההתעוררות הקטנה שהייתה לו בתחתונים. הוא בהה בבקבוק היין והקשיב לקול המים הזורמים מהמקלחת שבחדר השינה. הוא הרגיש קצת פגיע בסלון החצי חשוך הזה, אבל לא היה לו נעים להדליק את האור בבית שלא שלו. לפתע קול זרם המים הפסיק ונשמעו קולות גבגוב. הוא לפת ביד אחת את בקבוק היין ובשניה הבריג את הפותחן. חלץ את פקק השעם ומזג לכל כוס כ3/4 מתכולתה. הוא עדין לא היה סגור עם עצמו מה הוא רוצה- אבל לא יכל להתעלם מהתחושה שקורה כאן משהו גדול והוא לא יכול להרשת לעצמו לפספס את זה.

הוא שמע את הדלת של המקלחת נפתחת, וראה חריץ אור שבקע מהדלקת הנורה בחדר. לעזאזל, חשב לעצמו- והתחיל לשתות את היין מפיית הבקבוק. הוא ידע שאלכוהול משפיע עליו, קצת יותר מהממוצע. הוא סיים את הבקבוק וחיכה.

עברה דקה, שתיים ודנה עוד לא יצאה מחדר השינה שלה, הוא התחיל חולם וסקר את הדירה ותכולתה. ציור שמן מודרני היה תלוי על אחד הקירות שהיה קשה להסביר מה בדיוק מצוייר שם. ממש כמו חוסר היכולת להסביר מה הוא עושה שם.

הדלת נפתחה ודנה פסעה אל הסלון

"תדליק את האור"

אמרה בקצרה. היר הייתה לבושה בחזייה בצבע סגול כהה, מעוטר בקפלי תחרה. לרגליה לבשה מכנסונים בצבע תואם. אלון קם והדליק את האור . הוא הביט בה. סקר את גופה מכף רגל ועד ראש. דנה שמה לב למבט שאלון נועץ בה וסובבה את הגוף שלה 360 מעלות.

"אני יודעת שקשה לך לא לנעוץ מבט" והוסיפה- "אנחנו נעבוד גם על זה"

"למה לא סיימת את היין מהבקבוק כפי שאמרתי לך?" שאלה

"לוקח לי זמן לשתות" אמר "זה משפיע עלי דיי מהר" וחייך חיוך ביישני, משל כמו התגלה במערומי חולשתו.

"אני נכנסת למרוח קרם פנים" סיים את הבקבוק וחכה לי בתחתונים על הספה" אמרה ונכנסה לחדר

צמרצורת עברה לאלון בכל גופו והוא ציית באופן מיידי. הוא הוריד את בגדיו, קיפל והניח אותם על הכיסא. את הנעליים הניח מתחת לכיסא. והתיישב על הספה כאשר דנה הורתה לו. על השולחן היה מונח שש בש. דנה יצאה מהחדר עם שפורפרת קרם נוספת ונעמדה מול אלון. "זהו- זה האחרון. קרם גוף" והוסיפה "אם לא אכפת לך" והסתובבה.

אלון קם באיטיות ולקח מהיד שלה את הקרם גוף. שם מעט על היד והחל למרוח ולעסות את גבה.

"זה קרם גוף" אמרה דנה "זה אומר לכל הגוף"

הזין של אלון כבר עמד כמו חייל במסדר. היה קשה לפספס את זה. אלון קצת ניסה להצניע את העניין. הוא מרח את כל גופה מאחור ועם כפות הידיים מרח גם את החלק הקדמי של רגליה.

"אני יודעת שעומד לך" אמרה דנה " וזה ממש בסדר" , "זה היה לא בסדר אם לא כך היה" הוסיפה. "בוא ותמרח כמו בן אדם גם מקדימה"

אלון השפיל את מבטו והשפריץ עוד קצת מהקרם לכף ידו ועבר אל הקדימה. הוא מרח לה את הבטן שהייתה נעימה, ועלה למעלה קצת נבוך מהשדיים שאינו יודע מה לעשות ואיך לעסות.. דנה חשה במבוכתו ופתחה את הסוגר הקדמי של החזייה והיישירה אלךיו מבט. מולו נגלו זוג שדיים יפהייפיים שזופים עם פטמות גדולות וורודות. היא הישירה אליו מבט "אוקיי, נו.." הוא עיסה לה את השדיים והם היו כל כך נעימים. הוא המשיך למעלה אל עבר הצוואר תוך כדי שדנה אוספת את שדיה וסוגרת את החזייה.

הוא סיים, ודנה היישירה אליו מבט. "איך אתה בשש בש?" שאלה. "אממ בסדר גמור" ענה אלון מופתע מהמעבר החד. "סדר" אמרה דנה והלכה רגע להחזיר את קרם הגוף למקומו.

אלון התיישב, מבולבל. אבל בכל זאת פתח את השש בש והתחיל לסדר את השחורים והלבנים. "אז ככה" אמרה דנה והתיישבה על הספה שלמולו. "נשחק משחק אחד, אם תנצח- תישאר לעזור לי פה קצת, אם לא- נתראה בשבוע הבא"

המשחק היה קצר. דנה ניצחה את אלון מארס טורקי צורם. זה אפילו קצת פגע לו באגו.

הוא החל מתלבש "מה אתה עושה" שאלה "אממ הפסדתי.. אז אני זז.. כמו שאמרת"

"אתה אולי זז.. אבל התחתונים שלך נשארים פה"

"ועוד משהו" הוסיפה "שבוע הבא נשב שוב למשחק- אותה שעה, כאן. ההבדל הוא ששבוע הבא אתה תשב כאן בלי תחתונים" "בוא הנה"

אלון צעד אליה בהיסוס. דנה ליטפה לו את הזין דרך התחתון בתנועה אגבית כזאת.. והורידה את התחתונים במשיכה אחת כלפי מטה.

הזין של אלון קפץ מעוצמת המשיכה והתנדנד קלות.

דנה נתנה בו מבט חודר. נשמה נשימה עמוקה ונשפה בעדינות אויר קריר על הזין שלו שחשב להתפקע.

"נכנסתי להתלבש" אמרה "שבוע הבא, אל תאחר!"

אמרה ונבלעה בחדר השינה
    התגובה האהובה בשרשור
Maple​(אחר){femboy}
לפני 6 שנים • 30 באוג׳ 2017
Maple​(אחר){femboy} • 30 באוג׳ 2017
ממש אהבתי מקווה שההמשך יגיע כמה שיותר מהר.
msg21
לפני 6 שנים • 31 באוג׳ 2017

מחכה להמשך

msg21 • 31 באוג׳ 2017
כתיבה יפה
קוקו הכלבלב
לפני 6 שנים • 31 באוג׳ 2017
קוקו הכלבלב • 31 באוג׳ 2017
מדהים,מעניין,מרגש ומותח. בקיצור, אהבתי