סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטות?

קטנה נשלטת​(לא בעסק){משוייכת}
לפני 6 שנים • 14 בספט׳ 2017

התלבטות?

מאוד מתעניינת, בעיקר מצד הנשים הנשלטות כאן
איך לדעת שנכנסת לעולם הזה מהסיבות ה"נכונות"
דהיינו, האם הצורך בכאב והשפלה לא נובע מבעיה נפשית חמורה שכדאי לפתור לפני שמתפנים לעסוק בנושא בהנאה
ובכל, האם יש סיבות "נכונות" או "לא נכונות"

אשמח לדעתכן בנושא
יוצר יצרי
יוצר יצרי • 14 בספט׳ 2017
באמת מצפה לתשובה אמיתית? הרי מבלי להכירך אפשר רק לתת תשובה עקרונית. מעצם שאלתך ניראה לי שיודעת התשובה - זה לא המקום למה שאת צריכה בשלב הזה של החיים.
מזכיר לי את אלו ששואלים את המוכר איך הסחורה שלו?... ברור שימליץ ולא יתן לך להמשיך הלאה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 בספט׳ 2017
לא נשלטת, אז מקווה שזה בסדר שאני עונה.

לדעתי אם מישהי (או מישהו) ניגשת לשליטה בשביל לברוח מבעיה במקום לטפל בזה, בשביל לפגוע בעצמה או במישהו אחר, בדס"מ לא יטיב עמה.
זה לא תחליף לטיפול אמיתי ומקצועי, ולצערי יש אנשים (לא כולם, כמובן. אבל הקומץ הזה מספיק בשביל לעשות הרבה נזק) שבוחרים בצד השולט בשביל לנצל במסווה של "להיות מנטורים" שמבטיחים מזור לכל צרותייך על מנת לגרום לך לפתח בהם תלות לא בריאה, כי הם יודעים שאם יש לך בעיות יהיה לך קשה להתנתק מהם.
בשביל להימשך לבדס"מ לא חייבים להיות עם בעיה נפשית או לעבור איזו טראומה, יש לזה הרבה גורמים וסיבות.
אבל אם הסיבה היא משהו שיגרום לאדם להזניח עצמו או לפגוע בעצמו (או באחר), מוטב שיטפל בעצמו על מנת שיגש לבדס"מ בצורה בריאה.
בצורתו הבריאה בדס"מ יכול להביא אנשים לשיאים חדשים מבחינה רגשית ושכלית, אבל לשם כך צריך להיות קודם כל יציב ושלם עם עצמך (עד כמה שניתן, הרי אף אחד מאיתנו לא מושלם).
    התגובה האהובה בשרשור
נשלטתנחשקת
נשלטתנחשקת • 14 בספט׳ 2017
בגדול..כן..כולנו חולי נפש באיזה אופןicon_smile.gif
את מאד צעירה.
אני ממליצה לך לברוח מפה בעיקר מהסיבה שכל גבר פה ינצל אותך בשל גילך הצעיר.
אף אחד לא יחפש איתך זוגיות או לתת לך חום. סליחה על הישירות. פה ירצו רק את הגוף שלך לצורך סיפוק וזהו.
אם מתאים לך תישארי. אל תשלי את עצמך .
מילא היית כבר בוגרת יותר מבחינת גיל...
את צעירה מידיי לכי למקום יותר שפוי.
שתדעי שיכול להיות שהדרך שלך מפה היא דרך אל חזור. אני מבוגרת ממך בהמון.תקשיבי לי תצאי מפה בטיל תמצאי מקום נורמטיבי. כל הפילוסופיות של מי אנחנו ומה אנחנו מאד יפות. חותמת לך שתנוצלי פה מאד תיפגעי וחבל. ילדה יקרה מקווה שתקשיבי לי.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2017
ההנחה שנשלטות אוהבות/אמורות לאהוב ולהתחבר לכאב והשפלה היא שגויה.
מעבר לכך, אי אפשר באמת לענות על השאלה שלך, את אמורה להרגיש ולדעת , בדכ אם יש בעיה נפשית חמורה כפי שכתבת, יודעים עליה בלי קשר לבדסם.
ivy​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 15 בספט׳ 2017
ivy​(נשלטת) • 15 בספט׳ 2017
ממקום של הנאה, סיפוק ומיניות בריאה כמובן.
זה שחלקכם הפכתם את הבדסם למשהו נורא ולכן נוח לכם להשליך עליו טראומות כאלה ואחרות... ובכן, זה נובע מכם ורק מכם.
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 15 בספט׳ 2017
את מדברת על התרגום של בדסמ לפועל. אני מדברת על הצרכים והדחפים שמביאים אדם לחפש שיכאיבו לו או ישפילו אותו ומנגד אנשים שצריכים לעשות את זה לאחרים.
אני לא חושבת שזה נובע מבריאות נפשית.
ולא צריך להיות סוטה גדול או חולה נפש, מספיק דברים שנתפסים כקטנים וזניחים שיובילו אדם למקומות האלה.

מה שכן, להבדיל מהדרך להגיע למקומות כאלה, אפשר להשאר בזה ולשאוב סיפוק, הנאה ולקיים מערכות יחסים בריאות ותקינות עם האדם המתאים.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 15 בספט׳ 2017
לא ממש, כי בתגובה הראשונה כתבתי שלא כל נשלטת מחפשת כאב והשפלה ובהתאמה לא כל שולט אוהב להכאיב.
Dgimel​(שולטת)
Dgimel​(שולטת) • 15 בספט׳ 2017
למה זה צריך להיות או או?
לכי לטיפול. תפתחי נושאים כואבים מול בנאדם שיודע לפרק פצצות מבלי שהן יתפוצצו לך בין העיניים.

אבל גם הטיפול הכי טוב לא יגרום לך להרגיש מסופקת מינית אם את לא במערכת יחסים הנכונה בשבילך.
מכיוון שבדסמ יכול להיות קיצוני (למי שזה לא מתאים, אל תתנפלו עליי עכשיו), עדיף לנסות את האופציה הונילית קודמת ולראות אם בן הזוג הונילי (בשילוב עם טיפול פסיכולוגי לדברים שמפריעים לך עכשיו) הם מה שהיה חסר לך בחיים.
ואם עדיין יהיה חסר משהו... את תוכלי להגיע בחזרה לבדסמ. אין מה לדאוג. אנחנו עדיין נהיה כאן, אבל לך יהיו קצת יותר כלים להתמודד עם מה שיש לזה להציע לך, ויותר כוחות לסנן את מי שאת כבר יודעת שלא נכון לך.