שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

פלייפול
לפני 6 שנים • 17 בספט׳ 2017
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
לפרסם בפייסבוק "נאצים זה סקסי" לא ממש עולה בקנה אחד עם עודף רגישות. כתבתי (אפילו הדגשתי) שזאת זכותה לחשוב מה שהיא רוצה. אבל פרסום של דבר כזה מעורר קבס.
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
אני מצטערת אבל אתם פשוט הופכים את הקערה על פיה. לא טוב לכם? אל תקראו. מגעיל אתכם? תחסמו. אנחנו לא במנזר קתולי, וכן בהחלט יש כאן פרות קדושות שנשחטות על ימין ועל שמאל. לא אני לא קוראת עדויות ומאוננת תוך כדי (איזה מוח מעוות צריך לחשוב את זה), לא אני לא רואה תמונות של ילדים במשרפות וחושבת מממ וואוו איזה סקסי! צאו מהסרט המתמסכן שלכם, זה נושא שנוגע לכולנו בנקודה הרגישה, כן בהחלט גם לי שכל משפחתו של בעלי נמחתה מעל פני האדמה.
ובכל זאת, מי שבאמת רוצה להבין את זה לעומק מוזמן אליי לפרטי,אשלח לכם יופי של ספרים בנושא, הודות לחבר כאן בכלוב שהכיר לי את התופעה שמסתבר נמצאת כאן בישראל עוד משנות ה60 .
כמה קל להעלות על מוקד, כמה קל להיסחף אחרי הזרם, כמה קל להיות בנאלים וכל היום "זין,כוס, זין,כוס" וברגע שמשהו טיפה לא עולה בקנה אחד עם ההוויה הבנאלית של הרבה מכאן אנשים מזןעזעים קשות! ואני ממש לא התרעמתי על כך שפייסבוק מחקו זה היה לי ברור, נו באמת... בקיצור הדיון הזה הוא על כך שבעיניי הרוע , המיץ של הזבל האנושי, הסאדיזם הטהןר והמוחלט מהול באכזריות אין קץ מפתחים לי דמיונות שראוי שאשמור לעצמי, כי זה פוגע ברגשותיהם של יושבי הכלוב העדינים. אז אם ככה הולך המשחק סבבה! מעכשיו אסורים כל הבלוגים שמתארים אונס, או בלוגים שמתארים זנות או התעללות קשה , כי היי חוויתי את כל אלה ואני עלולה להיפגע. סבבה? סבבה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בספט׳ 2017
יש כאן שני נושאים: האם זה בסדר להתחרמן מנאצים על כך הכרוך בהם, והאם זה בסדר לשתף בזה, פה או בכלל.

לגבי הנושא הראשון, אני לא רואה שום בעיה. אדם לא שולט במה שמחרמן אותו ופנטזיות כשלעצמן אינן מזיקות לאיש. גם אינני סבור שההבדל בין להתחרמן מפנטזיית אונס לבין להתחרמן מעדויות של נאנסות הוא מובהק כל כך, שהרי פנטזיית אונס היא משקפת סטרילית שדרכה מתבוננים בדבר האמיתי, שהוא אבני הבניין מהן הפנטזיה בנויה.

לגבי הנושא השני, אני מבין למה זה צורם לעיניים מסוימות. מי שבוחר לפרסם ברבים את דבר התחרמנותו מנאצים צריך לצפות שיהיה מי שיתרעם. כשלעצמי, אני תמיד בצד של אלו שמשמיעים אמירה שקשה להכיל ולא בצד של אלו שהיו רוצים לצנזר אמירות שקשות להכלה עבורם. בפראפרזה על משפט ידוע: רגישויות הן כמו חור תחת, לכל אחד יש. עדיף בעיניי שאנשים יתמודדו עם הרגישויות שלהם ולא יצנזרו אחרים שנוגעים להם ברגישות. גם האחרים רגישים וגם הם היו רוצים לצנזר כל מיני דברים. זה נתיב מסוכן. אם בסדר לחשוב את זה, אז בסדר גם להגיד את זה, כל עוד לא אומרים את זה דווקא באזניו של ניצול שואה.

מובן מאליו בעיניי שאותה פלונית שנרטבת מנאצים סבורה, ממש כמו מקטרגיה, שהם היו מפלצות שעשו דברים איומים. אלא שיש תימות מסוימות שקשורות למפלצות הללו שמתקשרות גם לדברים שאנחנו פה עושים, אומרים או לובשים. לא קשה לראות כיצד מי שמתחרמן מכוחנות, כאב, משמעת ובגדים שחורים ונוצצים יתחמן מנאצים. ברור, יש לנו חוקים וכללים שעושים את כל ההבדל שבעולם. בלי ציניות. אבל הפנטזיה לא כפופה לחוקים ולכללים וטוב שכך.
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
Bagel כתב/ה:

הפנטזיה הסאדו-מאזוכיסטית שואבת השראה מאלמטים חברתיים ופסיכולוגיים חולניים - התעללות, עינויים, השפלות, יריקות, סטירות, דריכות וכו״ - אז למה לנאצים אסור להיכנס למסיבה?

זוכר את אותה תובנה שהזכרתי, ולא רציתי להרחיב עליה כאן? לדעתי יש מקום לתהות אם גם חלק מהפעילויות הבדס"מיות אינן לגיטימיות, וזאת למרות שהן נעשות בהסכמה. לעיתים, ביזוי והשפלה של אדם בידי רעו, הוא סוג של ניצול, גם אם המושפל מסכים ואף נהנה מכך.

עיין למשל במה שכתוב כאן: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=595960&blog_id=94430

האם התנהגות כזאת צריכה להיות חוקית בכלל? אם גברים היו עושים זאת לאישה, היו צולבים אותם בכיכר העיר.
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:
לפרסם בפייסבוק "נאצים זה סקסי" לא ממש עולה בקנה אחד עם עודף רגישות. כתבתי (אפילו הדגשתי) שזאת זכותה לחשוב מה שהיא רוצה. אבל פרסום של דבר כזה מעורר קבס.

ולמה בעצם דבר אחד מותר ודבר אחר אסור? כתבתי מוות ליהודים? כתבתי הייל היטלר? מישהו ניסה שנייה לרדת מענן הלינץ' ולהסתכל לי בעיניים ולשאול אותי באמת למה התכוונתי? רק נימפומניה ריגשית שאלה אותי לכוונתי והסברתי לה היטב. מבחינתי אין כאן קשר לשואה, נשמע לכם מוזר? תתמודדו.
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
מונה כתב/ה:
אני מצטערת אבל אתם פשוט הופכים את הקערה על פיה. לא טוב לכם? אל תקראו. מגעיל אתכם? תחסמו. אנחנו לא במנזר קתולי, וכן בהחלט יש כאן פרות קדושות שנשחטות על ימין ועל שמאל. לא אני לא קוראת עדויות ומאוננת תוך כדי (איזה מוח מעוות צריך לחשוב את זה), לא אני לא רואה תמונות של ילדים במשרפות וחושבת מממ וואוו איזה סקסי! צאו מהסרט המתמסכן שלכם, זה נושא שנוגע לכולנו בנקודה הרגישה, כן בהחלט גם לי שכל משפחתו של בעלי נמחתה מעל פני האדמה.
ובכל זאת, מי שבאמת רוצה להבין את זה לעומק מוזמן אליי לפרטי,אשלח לכם יופי של ספרים בנושא, הודות לחבר כאן בכלוב שהכיר לי את התופעה שמסתבר נמצאת כאן בישראל עוד משנות ה60 .
כמה קל להעלות על מוקד, כמה קל להיסחף אחרי הזרם, כמה קל להיות בנאלים וכל היום "זין,כוס, זין,כוס" וברגע שמשהו טיפה לא עולה בקנה אחד עם ההוויה הבנאלית של הרבה מכאן אנשים מזןעזעים קשות! ואני ממש לא התרעמתי על כך שפייסבוק מחקו זה היה לי ברור, נו באמת... בקיצור הדיון הזה הוא על כך שבעיניי הרוע , המיץ של הזבל האנושי, הסאדיזם הטהןר והמוחלט מהול באכזריות אין קץ מפתחים לי דמיונות שראוי שאשמור לעצמי, כי זה פוגע ברגשותיהם של יושבי הכלוב העדינים. אז אם ככה הולך המשחק סבבה! מעכשיו אסורים כל הבלוגים שמתארים אונס, או בלוגים שמתארים זנות או התעללות קשה , כי היי חוויתי את כל אלה ואני עלולה להיפגע. סבבה? סבבה.

אצלי לפחות, הפרסום שלך עורר בעיקר תהיות. לא שפטתי אותך בגלל הפנטזיות האלו, אבל הפרסום שלו חצה איזשהו טאבו. לכן נמנעתי לחוות דעה בעניין, ורק כתבתי שזה בעיקר מבלבל אותי.אמנם, זה גם הגעיל אותי, וזזכותי להגעל מהפנטזיות שלך, כשם שזכותך להתחרמן מהנאצים. סבבה?

מונה כתב/ה:

מבחינתי אין כאן קשר לשואה, נשמע לכם מוזר? תתמודדו.

אז זהו, שברגע שאת מפרסמת בפומבי "נאצים זה סקסי", אין כאן "מבחינתי". כשזה מופץ בפומבי, זה מאבד את המשמעות הסוייקטיבית שאת מייחסת לכך, כי לנאצים יש קשר לשואה, ה"מבחינתי" לא קיים כאן, מדובר בעובדות ולא בדיעות.
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
תיגעל ותקיא את נשמתך מצידי, למה אתה מעלה את זה לדיון ציבורי? הנה אני אפרסם בפורום שאתה מקיא מהפנטזיות של מונה , ויצאתי תוהה ללא לקיחת צד (כן בטח), בקיצור דיון מיותר, מילא היית מעלה לדיון מה גורם לנאצים להפוך לסקסיים, או למה יש בנו תסמונת שטוקהולם ברת קיימא, סתם ציטטת אותי ונתת לדבריפ להתגלגל , כי בזה אתה טוב, לשרוף וללכת , כאילו לא עשית דבר, לתת לשריפה לכלות את יושביה. אני כאן סיימתי, כשיהיה משהו מעניין לדבר עליו אשמח לתרום לדיון.
חוטיני וגרביון רשת
חוטיני וגרביון רשת • 17 בספט׳ 2017
ישנם שני סרטים שמתארים קשר סאדו -מזוכיסטי בהקשר של נאצים
הראשון הוא שומר הלילה
השני הוא אלזה זאבת אס אס
זה מקובל ומותר לצפייה אבל להגיד נאצי זה סקסי זה אסור ???
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
אני העליתי את זה לדיון ציבורי?! חשבתי שזאת היית את. הבלוג שלך הוא ציבורי, וכל אחד יכול לקרוא אותו. היית יכולה בעצמך לפתוח דיון מדוע נאצים נראים לך סקסיים, ומשם לקחת את זה לדיון רחב ומעמיק. אבל זה לא מה שעשית: כתבת פוסט שבו סיפרת, כמעט בגאווה, על כותרת בומבסטית בפייסבוק, ללא כל הסבר או נסיון לדיון. לא פתחת דיון שבו נכתב שאת מתחרמנת מנאצים ובואו נדבר על זה וכו'. לו כך היית כותבת, היית מקבלת תגובות אחרות. כמו שזה נכתב, זה מעורר קונוטציות רעות, ואנטגוניזם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 17, 2017 8:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}
הדיון הזה הרחיק לכת ואנסה להסביר זאת שוב,
״נאצים זה סקסי״...
מונה, לא נכנסה ופרטה מה כוונתה וחבל
אם מישהו היה יוצא מתוך הבועה שלו ורואה מעבר לכאב הלאומי העצום שנושא השם השואה...
וגם אני שאני דור שלישי לניצולי שואה
הצלחתי לעצור ולחשוב מה הכוונה
״נאצים זה סקסי״ ובקשתי את ההסבר ממנה.

לא טעיתי כמו שאף פעם לא טעיתי
וכן מישהו כאן כתב... כמו שחברתה אמרה
אז אני גאה כלכך להיות חברה שלה ושהיא חברה שלי
והנה ההסבר:

כשאנחנו רואים מול עיניינו את שיא האכזריות והשפל, האדם הכי מתועב שיכול להיות
״נאצי״ שבא לפגוע במישהי יהודיה
ואז מתגלה בפניו שהיא תמימה ועדינה או יופייה הקסום והיהודי גורם לו לעצור מלהשליך יד למותה....
ההפיכה מאכזריות חסרת פשרות
למישהו רחום שחס על חיה של מי שהוא מתעב ושונא- זה סקסי!
זה סקסי בעינייה
שאדם הכי אכזרי הופך את עורו ורוחו ומראה שיש בו מידה של רחמנות.
היו גרמנים כאלה בשואה זוכרים?
אז ההקבלה המתבקשת בשל יהודיה במדינת ישראל לתאר את הייצור האכזרי ביותר הוא- הנאצי... הגיוני לא?
אז ההסבר הכי נכון והכי קיצוני לתאר הפיכה כזאת בלתי אפשרית
היא שהאדם הכי שונא הופך למישהו אנושי ורחום.
זה סקסי!!!
ואני מסכימה איתה.
מונה, היא מסוג האנשים שמאמינה באופן טהור שבכל אדם גם האכזרי ביותר
טמון עמוק בפנים... אדם שיכול להיות אנושי וטוב...
וזה משמעות המשפט ״נאצים זה סקסי״

מקווה שהסבר שלי יעצור את הלינץ האינפנטלי הזה