בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

נח השישי
לפני 6 שנים • 18 בספט׳ 2017
נח השישי • 18 בספט׳ 2017
לשפוט זה סקסי.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 18 בספט׳ 2017
כל אחד והיכולת שלו לדבר ולהגיב. לא שופטת אף אחד וגם לא אותך לצורך העיניין.
שום דבר הוא לא מחוץ לחוק אלא אם הוא מחוץ לחוק.
אפשר לדבר לידי על אונס. הכל בסדר. הכל ברור. בעצם זה שהשרשור עלה יש שפיטה אחרת בשביל מה הוא עלה?
לא בשביל לעשות נו נו נו באצבע מאשימה על דיעה של מישו אחר?
מה זה משנה איך זה נכתב?
אונס זה מחרמן, אונס זה סקסי.
זה הכל בפנטזיהלנד.
אני לא שופטת אף אחד, אגב, גם לא אותך, זכותך לדיעה בדיוק כמו שזכותה..
גם פנטזית בית משפט אגב, זה מחרמן...
Mary Jane
Mary Jane • 18 בספט׳ 2017
למען האמת אני קוראת את דבריך, המנוסחים באופן אינטליגנטי ומנומק יחסית, ודי נדהמת מהגישה, שיש בה מה שלא הייתי מצפה למצוא אצל בעלי אינטליגנציה גבוהה, או ליתר דיוק, אנשים עם רגישות בסיסית, טאקט והבנת הסיטואציה:

היעדר הבנה כי ציטוט והעמדה לדיון של פנטזיות כפי שעשית, מבלוג אישי לדיון ציבורי, אינו במקומו, נוכח הפגיעה בפרטיות היכן שאנשים מנהלים בלוג שפחות או יותר חצוב מצור לבבם (בהשאלה מביאליקicon_wink.gif), ובפרט הביוש והלבנת הפנים הכרוכים בכך באופן אינהרנטי (ובהקשר הזה, אתה מאוד לא מוזמן לבלוג שלי, מתחלחלת מעצם הרעיון);

היעדר הבנה באשר לאופן בו יש לנהוג בסיטואציה בו נאמר דבר מה שלדעתך פוגעני כלפי אוכלוסיות רחבות - היינו, שאיפה לסגור דברים בצורה דיסקרטית, מכובדת ולא פוגענית, כמו למשל פניה למונה בפרטי תוך ציון הדברים, אשר אין לי ספק שהייתה לוקחת זאת לתשומת לבה (בחורה מקסימה ולבבית באופן לא שכיח כלל);

חוסר יכולת להבחין או להודות שפגעת בה ללא צורך וללא הצדקה, חוסר נכונות עקרונית להתנצל ומן המשך מאבק דון קישוטי מיותר ומכוער היכן שברור לכל אדם ואדם בשרשור הזה שלא הייתה לה כל כוונה רעה או זדונית;

השפרצת שטויות שערורייתיות לכל עבר, שמעמידות בספק את החיבור שלך למציאות, כמו האמירה כי שקלת לפנות לרשויות ולתקשורת בגין משפט בן שלוש מילים שהרתיח את דמך וכן בשל עניינים אחרים המתנהלים כאן באתר בהסכמה בין בגירים (וואט דה פאק? אתה סכנה מהלכת לכל בלוגיסט בדסמי במרחב הזה ורק על זה כשלעצמו צריך להוקיע אותך);

העיקשות התהומית בה אתה נאחז בפרשנות הדווקנית לגבי איך אדם צריך להתבטא - ״פנטזיה על נאצים זה סקסי״ במקום ״נאצים זה סקסי״ - מקום בו ברור לכל בר דעת כי הדברים נכתבו כלאחר יד והגברת לא רק שלא חייבת לך הסברים, אלא כלל לא התכוונה לכל זוועות השואה ו/או לצער כל אדם באשר הוא;

על זה הייתי מוסיפה עזות מצח גועלית לבקר פנטזיות ומימושן, ואף להגדיל לעשות ולהעלות תהיות בפומבי בקשר לחוקיותן, כפי שנהגת כלפי הגברת השניה שדרכה וירקה עם חברות שלה על מישהו שבוודאות הסכים וסביר שנהנה, בשל העובדה שהתיאור היה גרפי ובוטה מדי לטעמך - כאילו שהתשוקות שלך לקוחות מהאולימפוס או משהו היכן שנמצאות כל התשוקות המהוגנות, הנקיות, שאין בהן רבב.

בקיצ, אתה לא משהו! ומוטב שתתנצל בפניה.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 18 בספט׳ 2017
לא חושב שזה נכון לתקוף את הבחור בגלל שציטט מבלוג, משתי סיבות:
1. דברים אישיים החצובים מצור לבבם של הכותבים לא בהכרח נכתבים בבלוג ובטח שלא רק בבלוג. ומאחר והבלוגים כאן חשופים לכלל, וכמו שלא יעלה על דעתנו שאסור להתייחס למה שאדם כותב ברשת כי זה עלול לפגוע בפרטיותו, כך גם לגבי הבלוג.
2. במיוחד לאור העובדה שהתיאור בבלוג הוא לדבר שפורסם בפלטפורמה שהיא ככל הנראה הנצפית ביותר בימינו, איזו פרטיות נפגעה כאן?
אריאל M​(אחר)
אריאל M​(אחר) • 18 בספט׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
למען האמת אני קוראת את דבריך, המנוסחים באופן אינטליגנטי ומנומק יחסית, ודי נדהמת מהגישה, שיש בה מה שלא הייתי מצפה למצוא אצל בעלי אינטליגנציה גבוהה, או ליתר דיוק, אנשים עם רגישות בסיסית, טאקט והבנת הסיטואציה:

היעדר הבנה כי ציטוט והעמדה לדיון של פנטזיות כפי שעשית, מבלוג אישי לדיון ציבורי, אינו במקומו, נוכח הפגיעה בפרטיות היכן שאנשים מנהלים בלוג שפחות או יותר חצוב מצור לבבם (בהשאלה מביאליקicon_wink.gif), ובפרט הביוש והלבנת הפנים הכרוכים בכך באופן אינהרנטי (ובהקשר הזה, אתה מאוד לא מוזמן לבלוג שלי, מתחלחלת מעצם הרעיון);

היעדר הבנה באשר לאופן בו יש לנהוג בסיטואציה בו נאמר דבר מה שלדעתך פוגעני כלפי אוכלוסיות רחבות - היינו, שאיפה לסגור דברים בצורה דיסקרטית, מכובדת ולא פוגענית, כמו למשל פניה למונה בפרטי תוך ציון הדברים, אשר אין לי ספק שהייתה לוקחת זאת לתשומת לבה (בחורה מקסימה ולבבית באופן לא שכיח כלל);

חוסר יכולת להבחין או להודות שפגעת בה ללא צורך וללא הצדקה, חוסר נכונות עקרונית להתנצל ומן המשך מאבק דון קישוטי מיותר ומכוער היכן שברור לכל אדם ואדם בשרשור הזה שלא הייתה לה כל כוונה רעה או זדונית;

השפרצת שטויות שערורייתיות לכל עבר, שמעמידות בספק את החיבור שלך למציאות, כמו האמירה כי שקלת לפנות לרשויות ולתקשורת בגין משפט בן שלוש מילים שהרתיח את דמך וכן בשל עניינים אחרים המתנהלים כאן באתר בהסכמה בין בגירים (וואט דה פאק? אתה סכנה מהלכת לכל בלוגיסט בדסמי במרחב הזה ורק על זה כשלעצמו צריך להוקיע אותך);

העיקשות התהומית בה אתה נאחז בפרשנות הדווקנית לגבי איך אדם צריך להתבטא - ״פנטזיה על נאצים זה סקסי״ במקום ״נאצים זה סקסי״ - מקום בו ברור לכל בר דעת כי הדברים נכתבו כלאחר יד והגברת לא רק שלא חייבת לך הסברים, אלא כלל לא התכוונה לכל זוועות השואה ו/או לצער כל אדם באשר הוא;

על זה הייתי מוסיפה עזות מצח גועלית לבקר פנטזיות ומימושן, ואף להגדיל לעשות ולהעלות תהיות בפומבי בקשר לחוקיותן, כפי שנהגת כלפי הגברת השניה שדרכה וירקה עם חברות שלה על מישהו שבוודאות הסכים וסביר שנהנה, בשל העובדה שהתיאור היה גרפי ובוטה מדי לטעמך - כאילו שהתשוקות שלך לקוחות מהאולימפוס או משהו היכן שנמצאות כל התשוקות המהוגנות, הנקיות, שאין בהן רבב.

בקיצ, אתה לא משהו! ומוטב שתתנצל בפניה.

זה לא מתאים לי לצטט אנשים בפורום.
ואני חושב שזו הפעם הראשונה שאני עושה את זה.
אבל..

כשכתבת לבחור מסוים שהעיפו אותו מהכלוב, והוא סכנה לכל בלוגר, ומשפריץ שטויות וכו' וכו'
זה כבר הגנה על שמה הטוב של חברה שלך, ולא באמת דעה אובייקטיבית על הבחור,

והעובדה שאת מחליטה מה ברור לכל בר דעת, על סמך זה שאת הרי ברת דעת.
וכל מי שלא חושב כמוך אינו בר דעת.

זה כבר (לדעתי האישית בלבד כמובן) סוג של יהירות והתנשאות שלא מוסיפה שום דבר טוב.

מה שאני רואה פה זה שני דברים

מצד אחד עליהוםשלפעמים התבטא בצורה לא מכבדת על בחורה שכתבה משהו לכאורה לא ראוי.

(לגבי הבחור הספציפי הזה לפחות לפי מה שראיתי דווקא הוא דווקא כיבד ולא רץ לנתח את אישיותה של הכותבת)

ומה שקורה מהצד השני הוא עליהום על אותו בחור,
מצד החברות של המותקפת.

וחוסר רצון להבין שיכול להיות שהיא טעתה (הרי אין אנשים מושלמים)

ויותר מזה תקיפה על בסיס אישי ומכוון של הבחור שהעלה את הפורום.

שזה לצערי. לא מוסיף נקודות זכות לאף אחד או אחת מהן.
ואפילו גורם במידה מסוימת לתגובה הפוכה מזה שהם והן רצו לעורר.
נח השישי
נח השישי • 18 בספט׳ 2017
תקיפה זה סקסי
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2017
טרוליזם זה סקסי
נח השישי
נח השישי • 18 בספט׳ 2017
סקסי זה סקסי.
Antimatter​(נשלט){Milonga}
Antimatter​(נשלט){Milonga} • 18 בספט׳ 2017
"הייתי כלבתו של קולנל שולץ" הוא עוד ספר מסדרת הסטלגים. יש חלק של בני אנוש השואבים עוררות גם מסיפורים על רקע השואה.
חלק מבני האנוש חושבים שנאצים או נאציזם זה סקסי. כמובן שמדובר בעירוב עולמות מוחלט- SSC ותכנים שקשורים בהשמדת עם על רקע אתני/דתי.
בפעם הראשונה שהיא תתקל בנאו-נאצים ברחוב כנראה שדעתה תשתנה ועולמות התוכן יסתדרו לה מעצמם.
צווארון כחול
צווארון כחול • 18 בספט׳ 2017
חברים . תשתחררו !
אתם מתחפרים בבוץ ומקום לקחת נשימה ולהרגע אתם שמים עוד יותר גז ומשפריצים רפש אחד על השני !

עד כה ששאלו אותי מה אני אוהב בעולם הבדסמ עניתי שלא שופטים פה אנשים על העדפותיהם וסטיותהם .

ובכן כמו שאומרים אצלנו אבכיעליכון הרסתם לי את הפינה האחרונה שנשארה חמימה .
ובנימה זו הייתי מציע לכלובי למחוק את השרשור הזה הוא לא מביא כבוד לאתר ולחברים.
בברכת שנה טובה שנת סובלנות ואושר .