שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים , האם סף כאב זה משהו שאפשר לשפר ?

SubT
לפני 6 שנים • 20 בספט׳ 2017

חברים , האם סף כאב זה משהו שאפשר לשפר ?

SubT • 20 בספט׳ 2017
הרבה פעמים עם המלכה שלי הייתי רוצה להיות מסוגל לחוות יותר סף כאב. למשל כמה בעיטות לביצים ואני כבר נשבר, או מכות עם קיין בטוסיק.

האם לדעתכם זה משהו שאפשר לעבוד עליו ולשפר עם הזמן ?
שלגי
שלגי • 20 בספט׳ 2017
כל סדרת שבי מוכיחה שכן...
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 20 בספט׳ 2017
שתה כמה כוסות עראק ולא יכאב לך כלום
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 20 בספט׳ 2017
הכול לדעתי עיניין של מצב רוח גם... יש מצבי רוח שאני סופגת כאב ברמות מטורפות ויש מצב רוח שספנקים הם בילתי אפשריים
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 20 בספט׳ 2017
לדעתי ומנסיוני. כן. הסף עולה מפעם ראשונה לזו שאחריה וגם בהמשך . ולא רק כאב . גם סף השפלה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 בספט׳ 2017
בעקרון, כן אפשר במידה מסוימת, אם מתחילים בהדרגה.
במקום ישר להתחיל מהדבר הכי כואב ולצפות שפשוט תתמודד איתו ותלמד לספוג אותו, צריך להתחיל מדבר כואב פחות ולאט-לאט לעלות את "דרגת הקושי". ככה אתה תצליח להתרגל לזה בהדרגה.
נגיד אני, כחובבת ספנקינג על כל צורותיו, בשביל להגיע עם נשלט לא מנוסה למצב שאני יכולה להצליף בו עם קיין, אני מתחילה "לחמם" אותו בעזרת הכלי הקל ביותר עד שאנחנו מגיעים לקיין.
בתחילת הסשן אני מתחילה עם היד, כשהוא התרגל ליד, אני עוברת לכלי יותר כואב כמו מברשת שיער וכן הלאה... עד שאנחנו מגיעים לקיין והכאב יותר נסבל עבורו.
(כמובן שדרוש יותר מסשן אחד על מנת להתרגל לעניין ממש).
וכמו שקאטרינה ציינה, זה גם תלוי במצבך הרגשי.
תחשוב עם עצמך באיזה מצב רגשי יותר קל לך לספוג?
כאתה מרגיש נינוח? כשאתה מרגיש מושפל? כאתה מרגיש שהשולטת גאה בך? כשאתה מגורה מינית?
כשתזהה אותו, תיצרו את התחושה הזו בזמן הסשן, לפחות בפעמים שבהם אתה לומד לעלות את סף הכאב שלך בשביל שזה יהיה כחיזוק חיובי עבורך.

באשר לבעיטות לביצים- זה יכול לפגוע בפוריות ואישית לא הייתי מתעקשת על ללמד אותך לספוג אותן בכמויות.
    התגובה האהובה בשרשור
חומר ביד היוצרת​(נשלט)
לפני 6 שנים • 21 בספט׳ 2017
השאלה בשביל מה לשפר את הסף? אם זה כיוון שהסף הנוכחי כבר לא מרגש אותך הרי ממילא הוא יעלה .
חשופית שתוקה​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 24 בספט׳ 2017
אני חושבת שכן.
ניסיוני האישי עם כאב מצביע לכך שהתשובה היא כן, אבל שזו לא המהות.

כלומר זה לא כמה אתה מסוגל לספוג.
גם לא היכן (בגוף).
אלא עצם הנכונות שלך לספוג כלל. כמה אתה מתאמץ. כמה אתה מזיע. כמה אתה דוחק את עצמך מאיזור הנוחות שלך.

לחלק זה יכול להיות ספנק עם היד.
לאחרים מכה של קיין.
זה לא משנה.

אבל מה אני מבינה icon_smile.gif.
Sharoman​(אחר)
לפני 6 שנים • 24 בספט׳ 2017
Sharoman​(אחר) • 24 בספט׳ 2017
כל סף ניתן להעלאה.
אם אתה אוכל מספיק חריף בתדירות מספיק גבוהה סף ההתמודדות שלך עם חריף יעלה.
אם אתה סופג מספיק כאב, בתדירות מספיק גבוהה סף הכאב שלך יעלה.
למרות הדעה הרווחת בשרשור הזה, העלאת סף כאב אינה מורידה את כמות הכאב שתרגיש אלא מעלה את הסיבולת שלך לאותו כאב.
ישנם סוגים שונים של כאבים והם משתנים בהתאם למקום בו אתה נפגע, לעוצמת הפגיעה ולכלי שבו משתמשים (בהיה זה יד או רגל או קיין).
ככל שתתרגל יותר לכאב תדכ לתעל אותו חלספוג אותו טוב יותר ובכל לאפשר למלכה שלך לנצל את הספיגה שלך ולהכאיב לך במשך זמן ממושך יותר (שים לב שכמות הכאב לא תשתנה אלא תתפרס על איזור/ים גדול/ים יותר).
במילים אחרות, ניתן יהיה לספוג מכה חזקה יותר לאיזור רגיש יותר, להמתין לספיגת הכאב ולמתן מכה מחדש לאותו איזור (שים לב רק שישנם איזורים שחייבים!!! הפוגה לפני המכה הבאה כדי שתוכל להיות בטוח אם הכאב הוא עצבי או כתוצאה מנזק ממשי כלשהו שדורש טיפול מיידי).
או לחילופין, סדרה של מכות עדינות יותר במהירות הרבה יותר גבוהה.
מכות כואבות לאיזורים שונים בגוף או מסביב לאיזור מסויים.
או שילוב של כמה אפשרויות גם יחד (או אחת אחרי השניה).
השורה התחתונה היא שככל שסף הכאב שלך יעלה רמת הכאב לא תשתנה ואתה תמשיך להרגיש אותה בדיוק באותה המידה, אבל יקח לה הרבה יותר זמן להשבית אותך.
כמובן שעם הזמן הסיבולת שלך תעלה גם כן ואז תוכל לספוג כאבים חזקים יותר.